Edem-Tour - Latvijas tūrisma operators

Ceļošana ir Jūsu kaislība? Sapņojat apceļot mūsu planētu krustu šķērsu no ziemeļiem līdz dienvidiem un no austrumiem līdz rietumiem? Bet varbūt vienkārši un neilgu brīdi gribas nomainīt vidi, vai arī kļūt par kāda īpaša notikuma aculiecinieku? Ja uz kaut vienu no šiem jautājumiem Jūsu atbilde ir apstiprinoša, mēs esam gatavi kļūt par Jūsu palīgiem šo Jūsu sapņu īstenošanā.

EDEM - TOUR darbojas kopš 2006. gada un ir oficiāli reģistrēts tūroperators Latvijā. Tas nozīmē, ka mēs garantējam uzticamību, augstu apkalpošanas kvalitāti, kā arī Jūsu ieguldīto naudas līdzekļu drošību, ciktāl tas ir atkarīgs no mums. Visas klientu iemaksas ir apdrošinātas vienā no Latvijas lielākajām apdrošināšanas kompānijām Balta. Regulāra un uzmanīga tūrisma tirgus pētīšana un sadarbība ar pārbaudītiem partneriem ļauj mums kvalitatīvi un efektīvi apkalpot katru mūsu klientu.

Mūsu galvenie darbības virzieni ir:

 • atpūtas organizēšana Latvijā;
 • savu ceļoju maršrutu izstrāde Baltijas valstu un Eiropas apceļošanai ceļotājiem grupās ar autobusu;
 • arvien plašāka galamērķu izvēles piedāvāšana Eiropas valstu apceļošanai, kā arī ceļojumu organizēšana uz Indiju, Ķīnu, Krieviju, Turciju, Taizemi un vēl daudzām citām eksotiskajām valstīm;
 • korporatīvo klientu apkalpošana.

Mūsu menedžeri palīdzēs izvēlēties labāko variantu Jums, Jūsu ģimenei un Jūsu draugiem. Sastādīt Jūsu individuālā ceļojuma maršrutu, kā arī ieteiks Jūsu interesēm un vēlmēm atbilstošas apmeklējuma vietas. Šauras vecpilsētu ieliņas un majestātiskas būves; aizraujošas ekskursijas un žilbinoši festivāli; dabas takas un vareni kalni; ceļojumi autobusā, pārgājieni, avio tūres – to visu Jūs varat atrast ceļojumos kopā ar EDEM – TOUR. Mēs piedāvājam grupu un individuālos ceļojumus, atpūtu gan pilsētu, gan lauku tūrisma cienītājiem, kā arī palīdzību romantiska vai lietišķa brauciena organizēšanā. Mūsu kompānija specializējas atpūtas organizēšanā Latvijā un Eiropā. Ceļojumu organizācijas virziens vienas valsts ietvaros, vai sadarbība ar desmitiem partneru Eiropā un Krievijā ļauj mums, apgūstot pieprasījumu un vajadzības, kā arī Latvijas tūrisma tirgu, organizēt Jūsu atpūtu profesionāli, efektīvi un interesanti.

Mēs organizējam dažādu veidu ceļojumus:

 • individuālos;
 • ceļojumus grupās;
 • ceļojumus diviem;
 • ģimeņu ceļojumus;
 • brīvdienu ceļojumus;
 • darījumu braucienus.

Ja plānojat kā pavadīt brīvdienas vai atvaļinājumu, piedāvājam ieskatīties mūsu ceļojumu kalendārā, kur katru mēnesi tiek piedāvāti vairāki jau gatavi ceļojuma maršruti dažādām gaumēm. Ir iespēja apmeklēt slavenas ražotnes, skatīt leģendāras pilis un baznīcas. Un, Jūsu ērtībām, Jūs varat pieteikties jebkuram mūsu ceļojumam pat neizejot no mājām. Mūsu mājaslapā atradīsiet visu nepieciešamo informāciju, gan detalizētu ceļojuma un ekskursiju aprakstu, gan informāciju par ceļojuma cenu un iespējamajiem papildizdevumiem. Zem katra ceļojuma apraksta atradīsiet pogu “Reģistrēties”. Vēršam Jūsu uzmanību uz faktu, ka Jūsu informācijas ievade mūsu mājaslapā ir droša, jo visa Jūsu ievadītā informācija tiek šifrēta un aizsargāta ar SSL drošības sertifikātu.

Mēs garantējam operatīvu un kvalitatīvu apkalpošanu no sākuma līdz beigām.

Mūsu sniegto pakalpojumu klāsts ietver arī:

 • vīzu noformēšanu;
 • aviobiļešu un viesnīcu rezervēšanu;
 • ceļotāju apdrošināšanu.

Mums rūp katrs klients.
Ieprieciniet sevi un savus mīļos ar skaistu atpūtu.
Ceļojiet ar EDEM - TOUR

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.