Avio tūres

Mūsu kompānija piedāvā plašu avio ceļojumu izvēli visdažādākajos virzienos.

Tai skaitā – vairums Eiropas valstu, piemēram, Grieķija, Bulgārija, Spānija, Itālija, Kipra, Horvātija, Melnkalne, Portugāle, kā arī Turcija, Ēģipte, Tunisija, AAE, Taizeme, Kuba, Dominikānas Republika un vēl daudzas citas.

Mēs piedāvājam dažādu veidu atpūtu – gan pludmalēs, gan jūrā, gan došanos ekskursijās, gan ceļojumus ar bērniem, gan ceļojumus jaunlaulātajiem, u.t.t. Un, protams, visdažādāko šo ceļojumu veidu kombināciju saskaņā ar Jūsu vēlmēm.

Mēs regulāri organizējam visu veidu avio ceļojumus:

  • individuālos ceļojumus
  • grupu ceļojumus
  • ceļojumus diviem
  • ģimenes ceļojumus
  • ceļojumus korporatīvajiem klientiem

Ja Jums interesē pēdējā brīža piedāvājumi (last minute), arī varēsim palīdzēt — lai saņemtu informāciju par aktuālajiem piedāvājumiem, sazinieties ar mums.

Ja vēlaties ieekonomēt, un tai pat laikā mīlat visu ieplānot laicīgi – Jums noderēs ceļojumu agrā rezervācija. Parasti šāda iespēja tiek piedāvāta divas reizes gadā – orientējoši, aprīlī-maijā ceļojumiem ziemas sezonā, un septembrī-oktobrī ceļojumiem vasaras sezonā.

Jebkurā gadījumā mūsu pieredzējušie darbinieki Jums palīdzēs izvēlēties savu īsto ceļojumu no visa plašā piedāvājumu klāsta, kurš atrodams ceļojumu tirgū. Mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko ceļojumu gan tiem, kas tikko uzsāk savu iepazīšanos ar citām valstīm, gan arī pieredzējušiem ceļotājiem, kuri jau ļoti labi zin, kādiem kritērijiem ir jāatbilst viņu atvaļinājumam. Un esam pārliecināti, ka spēsim atrast Jums labāko ceļojumu par vispieejamāko cenu.

Mēs sadarbojamies ar visiem lielākajiem Latvijas ceļojumu tirgū pārstāvētajiem tūrisma operatoriem bez starpniekiem. Nu jau vairāk nekā sešpadsmit gadu sadarbības laikā esam sevi pierādījuši kā uzticamu, profesionālu un atbildīgu partneri. Mūsu partneru sarakstā atradīsiet tādas kompānijas kā Alida Turs, Novatours, Tez Tour, Coral Travel, kā arī citas. Rezervējot ceļojumu pie mums, Jums būs iespēja saņemt 5 % atlaidi no operatora mājaslapā uzrādītās ceļojuma cenas.

Edem-Tour kā tūroperators organizē arī savus avio ceļojumus, iegūt informāciju par kuriem, kā arī reģistrēties šiem ceļojumiem Jūs varat mūsu mājaslapā.

Lai saņemtu aktuālo informāciju par avio ceļojumiem, lūdzu sazinieties ar mūsu menedžeri:

telefons: +371 67 282 183

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mēs precizēsim Jūsu vēlmes un sniegsim informāciju par šīm vēlmēm piemērotākajiem ceļojumiem.

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.