Varmija... Termālās peldvietas, gotiskā pils un Folkloras vakariņas!

6:50 – pulcēšanās pieturā.
7:00 – izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un pārbrauciens pa Poliju. Pa ceļam ir ieplānota pietura pusdienām, lai mūsu grupa viesnīcā ierastos labā noskaņojumā un enerģijas pilna. Iekārtošanās viesnīcā, kas atrodas pie gleznaina ezera meža vidū. Un nu mūsu atpūta var sākties! Viens no galvenajiem vietējiem apskates objektiem ir termālo avotu komplekss. Tieši turp mēs piedāvājam Jums doties.
 
Brauciens un termālo avotu un atpūtas kompleksa “Termy Warmińskie” apmeklējums. Tas ir termālais kūrorta komplekss, kas atrodas tālu prom no pilsētas trokšņiem un kņadas, Varmijas-Mazūrijas vojevodistes pašā sirdī. Varmijas termālās peldvietas – ir viens no nedaudzajiem centriem Polijas ziemeļos, kas izmanto termālo ūdeņu ārstnieciskās īpašības. Šeit Jūs varēsiet izbaudīt termālo ūdeņu, kuru temperatūra svārstās 30-38°C robežās, nomierinošās īpašības. Pateicoties specifiskajai mineralizācijai, unikālajam mikroelementu un elementu sastāvam, nedaudz sārmainam raksturam un pietiekamai cietībai, termālais ūdens ir lielisks ārstniecības un rehabilitācijas līdzeklis. Atcerieties, ka peldēšanās tik ļoti mineralizētā ūdenī sniedz vairākas priekšrocības, proti:
- nostiprina sirds un asinsvadu sistēmu;
- regulē hormonālo līdzsvaru organismā;
- ievērojami uzlabo vielmaiņu;
- palīdz galvassāpju un locītavu sāpju gadījumos;
- un, viennozīmīgi, paātrina atveseļošanās procesu pēc daudzām procedūrām un traumām.

Funkcionāli peldvietas ir sadalītas trijās zonās: aktīvās atpūtas zona, “Relaksācijas” zona, SPA-zona. Visās šajās zonās ietilpst dabiska atklāta ūdenstilpne 1000 kvadrātmetru platībā ar pludmalēm un grila zonām. Šeit ir arī ūdensatrakcijas, sporta, bērnu un daudzfunkcionāls baseins, trīs ārstnieciskie baseini, burbuļvannas, atvērtā un somu pirts, atpūtas istabas, daudzfunkcionāls sporta laukums, tenisa korti, bērnu rotaļu laukums, virvju parks, kāpšanas siena un pat boulings.

Atpūta "Termy Warmińskie" peldvietās. Pēc relaksācijas – atgriešanās viesnīcā un brīvais laiks vakarā.
 
Otrā diena.
Brokastis viesnīcā. Ekskursijas programmas turpinājums. Apskates ekskursija pa Olštinu vietējā gida pavadībā. Šī Polijas ziemeļu pilsēta ir pazīstama ar savu viduslaiku pagātni, kuras galvenais simbols ir gotiskā pils.

Olština – vojevodistes administratīvais centrs, kas ietilpst arī Eiropas tūrisma maršrutā “Ķieģeļu gotikas Eiropas ceļš; Viduslaiku un Hanzas kultūra”. Šī ir skaista viduslaiku pilsēta, kurā vairākus savas dzīves gadus pavadīja izcilais astronoms Nikolajs Koperniks. Ekskursija pa Olštinu vietējā gida pavadībā, kuras laikā Jūs varēsiet apskatīt: Vecpilsētu - slavenā gotiskā Varmijas Kapitula pils, celta 14. gadsimtā, piemineklis Nikolajam Kopernikam, pilsētas Vecais rātsnams baroka stilā, gotiskie Augstie vārti (Wysoka Brama) un viens no galvenajiem pilsētas apskates objektiem - Sv. Jēkaba katedrāle (gotika, XIV gs.).

Pēc ekskursijas jums būs brīvais laiks, kurā varēsiet apmeklēt pili patstāvīgi vai gida pavadībā, pastaigāties pa pilsētu, iegādāties suvenīrus, uztaisīt fotogrāfijas un izbaudīt slavenās mazpilsētiņas krāšņo kolorītu.

Dienas otrajā pusē mēs piedāvājam jautrus svētkus – nosvinēsim Līgo svētkus poļu stilā! Lai to izdarītu, mēs dosimies uz Januša Koirisa krogu, kur mūs gaidīs uz “Folkloras vakariņām”, kas būs pagatavotas speciāli mums poļu tautiskajā stilā.

Šajā svētku pasākumā būs jautras spēles, pasākuma vadītājs un konkursi. Tas notiek grezni dekorētā nacionālajā klētī, dzīvās mūzikas pavadījumā. Cienasts: viesu sagaidīšanas dzēriens, poļu desiņas (grilētas), grilēts cūkgaļas kakls, lauku maize ar speķi, marinēti gurķi un lauku ēdieni. Jā, poļu virtuve ir sātīga! Bet pasākuma vadītājs neļaus Jums garlaikoties un iesaistīs Jūs dažādos izklaidējošos konkursos un daudzās citās jautrās izdarībās.

Brīvais laiks vakarā.
 
Trešā diena.
Brokastis. Atpūta viesnīcā. Izbraukšana no viesnīcas 11:00. Priekšā mums būs garš mājupceļš un, lai šis ceļš būtu patīkamāks un notikumiem bagātāks, mēs piestāsim kādā no Polijas tirdzniecības centriem. Dāmas un Kungi, Jūs taču paši zināt, ka cenas Polijā ir krietni izdevīgākas un kvalitāte ir lieliska, tāpēc iepērkaties un tad dodieties mājās! Jaunā, lielā tirdzniecības centra "Galeria Warmińska" apmeklējums. Tajā ir 170 tirdzniecības vietas, kas izvietotas divos stāvos ar kopējo platību vairāk nekā 100 000 m², kafejnīcas, restorāni, boulings, kinoteātris, fitnesa klubs. Šeit ir pārstāvēti daudzi pazīstami zīmoli - H&M, Zara, New Yorker, kā arī Piotr i Paweł, Stradivarius, Oysho, Mohito, Sinsay, CCC, Deichmann, Rossmann, Promod, Camaieu, Orsay, Pierre Cardin, Levi's, Bugatti, Big Star, Nike, Adidas un daudzi citi. Brīvais laiks tirdzniecības centrā, lai iepirktos!
Izbraukšana uz Latviju.
 
Atgriešanās Rīgā vakarā.

Cenā iekļauts:
Transfērs ar tūristu autobusu;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Ceļu nodokļi;
2 naktis viesnīcā divvietīgā numurā ar brokastīm.

Papildu izdevumi:
Piemaksa par papildu sēdvietu autobusā, pēc pieprasījuma;
Piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu viesnīcā, pēc pieprasījuma;
Ekskursija pa Olštinu vietējā gida pavadībā: 5.00 € (minimālais cilvēku skaits grupā – 20);
Izklaidējošā programma krogā poļu tautiskajā stilā “Folkloras vakars”: 30.00 € (minimālais cilvēku skaits grupā – 10)(tiek pasūtīts iepriekš birojā);
Termālo avotu kompleksa "Termy Warmińskie" apmeklējums: 65.00 PLN.

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 23-06-2022 7:00
Ceļojuma beigu datums 25-06-2022 21:30
Reģistrēts 61
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 180.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.