Jūras dienas un SPA atpūta Sāremā

Jūras dienas un SPA atpūta Sāremā

Brīvdienu ceļojums ar autobusu no Rīgas uz Igauniju, SPA atpūta

 

1. diena

7:20 - pulcēšanās pieturvietā, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā.

7:30 - izbraukšana.

Brauciens līdz Virtsu ostai un pārcelšanās uz Muhu salu ar prāmi. Ceļojums starp Virtsu ostu (Igaunija kontinentālās daļas krasts) un Kuivastu ostu (Muhu salā) ilgst aptuveni 27 minūtes. Starp cietzemi un Muhu salu kursē mūsdienīgi prāmji "Tills" un "Pireta" - nosaukti teiksmaino milžu - Samsalas pasaku varoņu vārdos. Pārcelšanās laikā Jums būs iespēja baudīt jūras ainavu vai arī izmantot prāmja kafejnīcu piedāvājumus. 

Šķērsojam Muhu salu un, pārbraucot pār dambi, nonākam Igaunijas vislielākajā salā - Sāremā.

Un šodien taisnā ceļā dodamies uz salas galvaspilsētu - Kuresāri, jo tur tiek rīkotas tradicionālās Jūras dienas! Un, lai gan ir par agru reģistrēties viesnīcā, mums ir laiks pievienoties šiem svētkiem!

Jūras dienas Kuresārē, kuru norises vieta ir pilsētas pludmales teritorija (pretī mūsu viesnīcai), ir visas jūras nedēļas noslēgums Sāmsalā. Līdzās daudziem koncertiem - gan tautas pašdarbības kolektīvu, gan arī pazīstamu igauņu estrādes mākslinieku priekšnesumiem, Jūras dienu ietvaros tiek organizēts plašs amatnieku tirdziņš, āra kafejnīcas, sporta sacensības, meistarklases un vēl citi izklaides pasākumi.

2023 Jūras dienu programmu organizatori sola tuvāko nedēļu laikā publicēt mājaslapā www.merepaevad.ee

Savukārt tos, kuri vēlēsies vairāk iedziļināties Sāmsalas un Kuresāres vēsturē, aicinām doties uz Kuresāras viduslaiku bīskapa pili, kura atrodas netālu no mūsu viesnīcas un blakus Jūras dienu pasākumu norises vietai.  

Pils - cietoksnis, kuru tautā dēvē vienkārši par Kuresāres pili, ir viens no interesantākajiem un labāk saglabājušajiem nocietinājumiem Igaunijā. Laika gaitā no 14. līdz 19. gadsimtam pils kļuva par vienu no ievērojamākajām ēkām Ziemeļeiropā. Mūsdienās šeit atrodas vēstures muzejs, kura ekspozīcijas iepazīstina apmeklētājus ar cilvēku dzīvi Sāmsalā gan senatnē, gan arī ne tik senos laikos, kā arī ar salas dabu. Izstaigāsim muzeja zāles un ekspozīcijas vietējā, krieviski runājošā muzeja gida vadībā.  

Pl. 16:00 tiekamies mūsu viesnīcas ASA SPA Hotel vestibilā, reģistrējamies un dodamies iekārtoties mūsu numuriņos. Un atpūta ar viesnīcas ūdens centra, saunu, ūdens slidkalniņu un trenažieru zāles apmeklējumu to darba laikā var sākties! Viesnīcā ir pavisam jauns ūdens centrs ar 25 metrus garu baseinu, relaksējošām džakuzi un karstu japāņu vannu. Ir atsevišķs bērnu baseins un, protams, vienīgais ūdens slidkalniņš Sāremā. Turklāt Jms ir iespēja relaksēties plašajā launž telpā un baudīt gardas uzkodas un atspirdzinošus dzērienus ūdens centra bārā.  

 Sāmsalas jaunākajā un lielākajā pirts centrā ir septiņas dažādas pirtis :

• Tvaika pirts

• Aromātu pirts

• Sāls pirts

• Kadiķu pirts

• Saunum sauna

• Somu pirts 80 grādi

• Somu pirts 100 grādi

Viesnīcas ASA SPA Hotel ūdens centra darba laiki:

- baseini: P - Sv 7:00 – 22:00.

- piršu centrs un ūdens kalniņš: Se - Sv 10:00 – 22:00.

- trenažieru zāle: P - Sv 7:00 – 22:00.

Tāpat arī viesnīcā atrodas restorāns Sabba, kurš piedāvā mierīgu un plašu vidi, lai atklātu jaunas gastronomiskas pieredzes. No restorāna paveras neaizmirstams skats uz Kuresāras pils parku un jahtu ostu. Restorāns ir atvērts sestdienās no 12:00 līdz 22:00 (vakariņām nepieciešams rezervēt galdiņu laicīgi). Netālu no viesnīcas atrodas arī Kuresāres kafejnīcas un restorāni.

Nakts viesnīcā.

 

2. diena.

8:00 – 11:00 brokastis viesnīcā (bufete, pašapkalpošanās).

Kā arī, rīta pusē iespēja izbaudīt rīta peldi, vai doties nesteidzīgā pastaigā.

12:00 – izbraukšana no viesnīcas.

Šķērsojam Sāmsalu ziemeļu virzienā, lai nokļūtu salas augstākajā piekrastē un izbaudītu dabas veidojumus. Pangas klints ir viens no slavenākajiem Sāmsalas dabas objektiem, šajā vietā tā paceļas aptuveni 21 metru virs jūras līmeņa.

Bet jūrā, zem ūdens līmeņa, atrodasr vēl viena klints. Kā tas viss izskatās, varam vērot, staigājot gan virs klints, gan augšējās klints pakājē. Varēsim baudit jūras gaisu un kadiķu audzes un varbūt izdosies sajust arī šīs salas seno iemītnieku bijušās rituālās vietas īpašo mītisko auru.

Tāpat arī jau kopš neatminamiem laikiem salas iedzīvotāji izmantojuši vēja spēku dzirnavu darbināšanai. 21. gadsimts šajā ziņā ir ļoti daudz ko mainījis, tādēļ būs interesanti apmeklēt salas vienīgo vējdzirnavu kalnu, kurš saglabājis savu seno skatu, Anglas ciemā. Šeit vērojama arī vēsturisko lauksaimniecības mašīnu un amatniecības instrumentu kolekcija, bet vasaras sezonā ir iespēja iepazīties ar daudziem lauku saimniecības dzīvniekiem un putniem.

Mums būs iespēja visu apskatīt un izzināt dzirnavu uzbūvi vietējā gida vadībā, kā arī nogaršot vietējo rudzu maizi "Angla" ar sviestu klāt piedzerot vietējo zāļu tēju. 

Turpinājumā šķērsim gan Sāmsalu, gan Muhu salu, lai nokļūtu Kuivastu ostā, no kurienes ar prāmi atgriezīsimies Igaunijas kontinentālajā daļā.

Vakarā ap pl. 22:00 atgriežamies Rīgā.

 

Reģistrācija:

 •  Jūsu vieta autobusā tiks rezervēta pēc tam, kad būsiet veikuši priekšapmaksu 30% apmērā no ceļojuma cenas. Atlikusī summa jāapmaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms izbraukšanas.

 •  Gadījumā, ja šie maksājumi netiek veikti noteiktajos termiņos, EDEM - Tour patur tiesības atcelt jūsu rezervāciju bez iepriekšēja brīdinājuma.

Ikvienam, kurš šķērso valsts robežu, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei (Latvijas Republikas pilsoņiem).

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • viena sēdvieta tūristu klases autobusā;

 • biļete prāmim Virtsu - Kuivastu un Kuivastu – Virtsu;

 • grupas vadītāja pakalpojumi;

 • viena vieta divvietīgā numuriņā viesnīcā ASA SPA Hotel ar brokastīm;

 • neierobežots viesnīcas ūdens centra (7:00 – 22:00), saunu un ūdens kalniņa (10:00 – 22:00) apmeklējums to darba laikā.

Ja nepieciešama trīsvietīga izmitināšana, lūdzu, sazinieties ar mums!

Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • piemaksa par vienvietīgo izmitināšanau viesnīcā: 50.00 € (šī piemaksa ir obligāta gadījumā, ja ceļojat viens un grupā, ar kuru kopā apmetaties viesnīcā, nav otra tā paša dzimuma ceļotāja, kurš arī ceļo viens, lai Jūs izmitinātu vienā numuriņā);

 • izdevumi ēdināšanai (izņemot brokastis viesnīcā), SPA procedūras, ieejas biļetes, suvenīru iegāde un citi Jūsu personīgie izdevumi;

 • apdrošināšana; ceļojuma apdrošināšana - ar COVID-19 āstniecības izdevumu seģšanu (ceļojuma atcelšanas risks darbojas līdz 75 gadu vecumam). Kā arī, iesakām noformēt un ņemt līdzi Eiropas medicīniskās apdrošināšanas karti (EVAK, ES iedzīvotājiem), kuru uzrādot, iespējams daudz ātrāk un vienkāršāk saņemt medicīnas pakalpojumus ārvalstīs!

Ceļojuma cenā neiekļautie iespējamie papildizdevumi:

 • Kuresāres bīskapa pils (ieejas biļete + pils gida pakalpojumi): pieaugušajiem 12,00 €, uzrādot attiecīgo apliecību: pensionāriem, studentiem, skolēniem, karšu ISIC, ITIC и IYTC turētājiem 10,00 €;

 • Anglas vējdzirnavu kalns (ieejas biļete + Anglas muzeja gida pakalpojumi + rudzu maizes "Angla" ar sviestu un zāļu tējas degustācija): 8,00 €/pers.

Iespējamo papildizdevumu cenas norādītas orientējoši un var mainīties neatkarīgi no EDEM - Tour publicētās informācijas!

SPA procedūras viesnīcā ASA SPA Hotel Jūs varat pasūtīt patstāvīgi, bet uz laikiem ne āgrāk kā pl. 16:00 sestdien un ne vēlāk kā pl. 11:00 svētdien.

Papildinformācija par ceļojumu:

Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.

Ceļojums noris krievu valodā.

Grupas vadītāja – Aleksandrs

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar informāciju ceļotājiem!

 

 

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 05-08-2023 7:30
Ceļojuma beigu datums 06-08-2023 22:00
Reģistrēts 48
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 140.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.