Ziemassvētku pasaka un SPA Tallinā

Brīvdienu ceļojums ar autobusu uz Igauniju, izbraukšana no Rīgas

 

 

 

 

 

1. diena

 

7:50 - pulcējamies pieturā.

8:00 – izbraukšana no Rīgas.

Ierodoties Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, dosimies uz Vecpilsētu, lai sajustu svētku noskaņojumu Ziemassvētku tirdziņa atmosfērā. Un, lai paspilgtinātu svētku sajūtas, ienirsim marcipāna pasakā, ar kuru Tallina tik ļoti lepojas, apmeklēsim Tallinas Vecpilsētas Marcipāna galeriju.

Galerijas izstāžu zālē mums būs iespēja redzēt, ko tik vien iespējam izveidotno tāda materiāla kā marcipāns, noskatīsimies videofilmu par marcipānu, kā arī katram no jums būs iespēja radīt savu marcipāna figūriņu un izkrāsot to pēc savas gaumes galerijas darbinieku vadībā.

Šis jaunradītais marcipāna šedevrs kļūs par suvenīriņu, kuru jūs ņemsiet sev par piemiņu.

Un, ja jau svētki, tad būs arī loterija, kurā visas lozes pilnas, ar marcipāna balvām!

Marcipāna galerijas apmeklējums un dalība marcipāna meistarklases nodarbībā jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā.

 

 

 

Pēc radošās darbošanās Marcipāna galerijā dosimies iekārtoties mūsu viesnīcā Tallink Spa & Conference Hotel,kura izvietojusies blakus Vecpilsētai. Jūs sagaidīs mājīgi numuriņi ar ērtībām (gaisa kondicionieri, telefonu, televizoru (ar satelīta programmu pieslēgumu), seifu, mini bāru (ja izmantojat, apmaksājat individuāli), dušu, tualeti, fēnu, halātu, čībām un bezmaksas Wi-Fi), kā arī viesnīcas Aqua Spa centrs ar baseiniem un pirtīm, kurš jums kļūs par patīkamu relaksācijas vietu.

Dažādas baudas šeit jums sniegssaunas, burbuļvannas, lielais iekšējais baseins un ārējais baseins zem klajas debess visa gada garumā. Pašiem mazākajiem ūdens prieku cienītājiem pieejams bērnu baseins ar dziļumu 30 centimetri. Aqua Spa baseini un pirtis atvērti katru dienu no pl. 8:00 līdz 22:00.

Tiem, kuri Tallinu apmekle pirmo reizi, piedāvājam doties iepazīšanās ekskursijā - pastaigā pa pilsētas vēsturisko centru. Tallinas Vecpilsēta veidojusies no divām būtiskām daļām - Lejas pilsētas - tirgoņu un amatnieku pilsētas, un Augšējās pilsētas - bruņinieku pilsētas. Lejas pilsētā iepazīsim tirgoņu un amatnieku ģildes, redzēsim Rātsnamu, Sv. Olafa baznīcu, "Trīs māsas", viduslaiku pilsētas aizsargmūri. Ielūkosimies Rātes aptiekā un uzzināsim, ar kādiem līdzekļiem viduslaikos ārstējā galvassāpes, mīlas mokas un muļķību. Augšpilsētā iepazīsim Tallinas viduslaiku arhitektūru - redzēsim divas majestātiskas katedrāles, luterāņu - Svētās Marijas, un pareizticīgo - Aleksandra Ņevska. Izbaudīsim slaveno Tallinas panorāmas skatu no skatu laukumu augstumiem. Redzēsim viduslaiku cietoksni, kurā mūsdienās savas sēdes notur Igaunijas Parlaments, varenos nocietinājumu torņus. Uzzināsim, kāpēs pilsēta tika dibināta tieši šajā vietā, kā tā dzīvojusi un attīstījusies dažādos laikos, kāpēc tallinā tik daudz baznīcu un kādus stāstus tās glabā gadsimtu garumā. Ekskursija interesentiem par papildus maksu.

Nakts viesnīcā.

 

2. diena

8:00 – 11:00 - brokastis viesnīcā — zviedru galds.

Atpūta viesnīcas Aqua SPA centrā.

12:00 izrakstāmies no viesnīcas .

Igaunijā, tāpat kā pie mums, par neatņemamu Ziemassvētku sastāvdaļu uzskatāmas smaržīgās, pikantās un aromātiskās piparkūkas – piparkook. Jau kādu laiku pirms svētkiem igauņi cep šos cepumus un rotā ar krāsainas cukura glazūras svētku ornamentiem un uzrakstiem.

              

Bet pieredzējuši meistari ar piparkūku un glazūras palīdzību būvē svētku namiņus un veido nelielas ainaviņas. Tallinas Dizaina un arhitektūras galerijā notiek izstāde, kura gadu gaitā nu jau kļuvusi par neatņemamu Adventas tradīciju Tallinā - "Piparkūku mānija". Kā jau noprotams no nosaukuma, visi eksponāti pakļaujas gadumijas tematikai, un, protams, darināti no piparkūku mīklas. "Piparkūku mānija" - oriģināla un rotaļīga izstāde, kurai analogu citur pasaulē jūs neatradīsiet. Četru nedēļu garumā Tallinas galerijā skatāmi piparkūku šedevri, kurus darinājuši vairāk nekā simts igauņu mākslinieku un dizaineru.

Šogad izstādes ekspozīcija veltīta tēmai "Arhitektūra", un pārsteigumi gaida gan lielus, gan mazus galerijas apmeklētājus. Iepriekšējo gadu izstādes jau pierādījušas, ka piparkūku mīkla - brīnišķīgs materiāls, kas ļauj māksliniekiem realizēt dzīvē visneiedomājamākās idejas!

Предлагаем и вам посетить эту выставку, чтобы окунуться в удивительный мир архитектуры в неординаром исполнении и на какой-то момент перенестись в ароматный сон!

 

Un, lai padziļinātu Ziemassvētku sajūtas, aicinām jūs apmeklēt seno Svētā Gara baznīcu Tallinas vecpilsētā, kuras interjerā redzēsim unikālu trīsviru kokgriezuma altāri, kuru 1483. gadā darinājis meistars Bernts Notke. Baznīcas sienas rotā Bībeles sižetu ainas, kuras gleznotas 17. gadsimta vidū, ērģeles uzstādītas 1929. gadā, bet krāsainās vitrāžas baznīca ieguvusi 20. gadsimta nogalē.

      

Šajā baznīcā mums būs iespēja ne tikai apskatīt visas šīs mākslas vērtības, bet īpaši mūsu grupai tiks sniegts Ziemassvētku ērģeļu koncerts! Jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā.

Piesātinājušies ar Ziemassvētku noskaņojumu atgriežamies mājās.

Atgriežamies Rīgā ap pl. 20:30.

 

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
- transfers ar tūristu klases autobusu;
-
grupas vadītāja pakalpojumi;

- izmitināšana viesnīcā Tallink Spa & Conference Hotel 1 nakts 1 personai divvietīgā numuriņā;

- brokastis viesnīcā - zviedru galds ar pašapkalpošanos;

- berzlimita apmeklējums viesnīcas SPA-zonā tās darba laikā (8:00 – 22:00).Papildizdevumi par izmitināšanu
(pēc pieprasījuma):

Piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu 1 naktij - 35,00 EUR;

Ja nepieciešama trīsvietīga izmitināšana, atlaide trešajai personai no ceļojuma maksas - 10,00 EUR.

 

Papildizdevumi (pēc izvēles):

Marcipāna galerija (ekskursija + meistarklase + loterija) - 8.00 EUR/pers.;

Ekskursija - pastaiga Tallinas vēsturiskajā centrā - 5.00 EUR/pers.;

Dizaina un arhitektūras galerija, izstāde «PiparkoogiMaania 2022» - pieaugušajiem un studentiem: 3,50 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem: bez maksas;

Svētā Gara baznīca (ieejas maksa + koncerts) - 4.00 EUR/pers.

 

Ekskursija krievu valodā.


Grupas vadītājaInga

 

Papildinformācija par ceļojumu:


Lūgums uzmanīgi iepazīties ar Aqua Spa iekšējās kārtības noteikumiem!

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar Ieteikumiem ceļotājam!

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 17-12-2022 8:00
Ceļojuma beigu datums 18-12-2022 20:30
Reģistrēts 52
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 120.00 €

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.