90. Jūras svētki Klaipēdā un Bābeles dārzs

90. Jūras svētki Klaipēdā un Bābeles dārzs

Brīvdienu ceļojums ar autobusu uz Lietuvu, izbraukšana no Rīgas

 

 

 

 

 

6:20 - pulcēšanās pieturvietā

6:30 izbraukšana no Rīgas     

       Šodienas viesošanos mūsu kaimiņzemē Lietuvā sāksim ar miniatūru-botāniskā dārza "Bābeles dārzs" (Babilono sodai) apmeklējumu, pirmo un vienīgo miniatūru un botānisko parku Lietuvā, kur skaisti iekopta dārza ieskautas skatāmas miniatūras pasaulslavenu celtņu kopijas no visas pasaules. Šeit izveidota 21 miniatūru slaveno ēku kopija no četriem mūsu planētas kontinentiem: Āfrikas, Āzijas, Eiropas un Austrālijas. Starp tām izvietoti soliņi, iekārtoti ūdenskritumi, strūklakas un krāsainu augu un puķu dobes. Dārzā iestādīts aptuveni 40 000 viengadīgu augu, kas ļauj šim dārzam pretendēt uz Lietuvas lielākā ziedu parka statusu! Jums būs iespēja pastaigāties pa dārzu, baudot dabas skaistumu, kā arī fotografējoties uz, piemēram, Parīzes Triumfa arkas, romantiskās Trevi strūklakas, Tadžmahala vai Brīvības statujas fona, pie tam, netērējot naudu ceļojumam apkārt pasaulei :-).

   Bet turpinājumā dosimies uz ostas pilsētas Klaipēdas seno centru, kur ar jaunu iedvesmu un jūrniecības akcentiem norisināsiesjau 90. Jūras svētku pasākumi! Kā liecina vēstures avoti, pirmie Jūras svētki Klaipēdā tika organizēti tālajā 1934. gadā. Šis festivāls, kurš jau no savas pastāvēšanas sākuma bijis veltīts jūrniecības kultūrai, vēl arvien turpina saglabāt savas tradīcijas un programmas elementus, kuri atspoguļo festivāla misiju - aicināt ik vienu pie jūras, nu jau deviņdesmit gadu garumā. Arī šogad svētku programmā visdažādākie koncerti, teatralizētie uzvedumi, izstādes, sportiskie pasākumi, amatnieku tirdziņš un vēl dažādi pārsteigumi Klaipēdas vecpilsētas un ostas rajonā. Precīza svētku pasākumu programma, kā jau ierasts, būs pieejama svētku nedēļas laikā.

Brīvais laiks svētku baudīšanai.

 JurSve Kugi

Vakarā, ap pl. 22:00, atgriežamies Rīgā.

Katrai personai, kura šķērso valsts robežu, ir jābūt līdzi derīgai pasei vai identifikācijas kartei (Latvijas Republikas pilsoņiem).

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • transfers ar tūristu klases autobusu;
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Reģistrācija:

 • Jūsu vieta ceļojumā tiks rezervēta pēc avansa maksājuma 30 % apmērā no ceļojuma cenas saņemšanas. Atlikusī daļa jāapmaksā ne vēlāk nekā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Gadījumā, ja norādītās maksas netiks iemaksātas norādītajos termiņos, kompānija EDEM - TOUR patur tiesības anulēt Jūsu rezervāciju bez papildus brīdinājuma.

Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • izdevumi ēdināšanai, ieejas biļetes, suvenīri un citi personīgie izdevumi.

Papildizdevumi:

 • Miniatūru-botāniskā dārza "Babilono sodai" apmeklējums: grupas dalībniekiem 13,00 €/pers.

Cenas un ieejas maksas norādītas orientējoši un var mainīties neatkarīgi no Jūsu vai mūsu vēlmēm! 

Papildinformācija par ceļojumu:

 • Lūgums pirms reģistrēšanās ceļojumam pievērst uzmanību norādītajam ceļojuma sākuma un beigu laikam, un pārdomāt kā un ar ko Jūs nokļūsiet līdz vajadzīgajai vietai laicīgi!
 • Savam sirdsmieram un drošībai iesakām vienlaicīgi ar reģistrāciju ceļojumam noformēt apdrošināšanas polisi, kura ietver arī risku " Plānotā ceļojuma atcelšana" (polises cena sākot ar 1.00 EUR šim ceļojumam). Kā arī iesakām un ņemt līdzi ceļojumā Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK ES iedzīvotājiem), kuru uzrādot citās valstīs saņemt medicīnas pakalpojumus iespējams ātrāk un vienkāršāk!
 • Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.
 • Ekskursija krievu valodā.
 • Grupas vadītāja – Inga

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar   informāciju ceļotājiem! 

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 27-07-2024 6:30
Ceļojuma beigu datums 27-07-2024 22:00
Reģistrēts 44
Pieejamās vietas 0
Sākotnējā cena 45.00 €
Agrās rezervēšanas cena 34.00 € (Līdz datumam 24-07-2024 23:58)
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.