Edem-Tour - Latvijas tūrisma operators

Esiet sveicināti mūsu mājas lapā. Mēs m priecīgi paziņot, ka šeit Jūs varēsiet atklāt sev jaunu atpūtas pasauli un atrast daudz interesantus variantus Jūsu ceļojumiem!

Mūsu firmas menedžeri palīdzēs izvēlēties labāko variantu Jums, Jūsu ģimenei un Jūsu draugiem! Pie mums Jūs variet atrast autobusa un avio-tūres praktiski uz visām Eiropas valstīm, kā arī Krieviju, Ķīnu, Indiju. Mēs strauji attīstāmies, sekojoši palielinās arī piedāvājumu daudzums. Ir laba ideja, bet Jūs neziniet kā to īstenot dzīvē? Vērsieties pie mums un mēs pacentīsimies, lai Jūsu ideja nepaliktu nerealizēta!

Mēs piedāvājam grupu un individuālās tūres, atpūtu pilsētas un lauku tūrisma cienītājiem, kā arī palīdzību romantiska vai lietišķa brauciena organizācijā. Mūsu kompānija specializējas atpūtas organizēšanā Latvijā un Eiropā. Tūru organizācijas virziens vienas valsts ietvaros un sadarbība ar desmitiem partneru Eiropā un Krievijā ļauj mums, apgūstot pieprasījumu un vajadzības, kā arī Latvijas tūrisma tirgu, organizēt Jūsu atpūtu profesionāli, efektīvi un ļoti interesanti.

Mūsu menedžeri palīdzēs Jums īstenot dzīvē visinteresantākās un pat negaidītākās idejas, jo mums atpūtas organizācija – tā ir māksla un mēs nebaidāmies no eksperimentiem un jauninājumiem. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties maršrutu un uzņemsimies visas organizatoriskās rūpes.

Kā Jums tīk doma doties «mistiskā» tūrē pa Latviju vai Eiropu un uzzināt daudz interesantus un aizraujošus mītus un leģendas? Vai Jūs vēlētos sajust sevi kā Viduslaiku cilvēku un pabūt vietās, kur risinājās tālās senatnes notikumi? Vai varbūt Jums negaidīti radusies ideja sarīkot sev un saviem draugiem satriecošas brīvdienas ar braucienu ar plostiem pa vienu no Latvijas skaistākajām upēm – Gauju? Pat, ja Jūs esiet dārgs Ceļotājs, neatradāt to, ko vēlējāties un, ja Jūsu vēlmēm pagaidām nav skaidru robežu – droši sazinieties ar mūsu menedžeriem jebkurā Jums ērtā veidā un mūsu komanda palīdzēs Jums īstenot Jūsu sapņus un vēlmes!

Ar cieņu, Jūsu EDEM-TOUR

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.