Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Peoniju festivāls Kalsnavas arborētumā!

Peoniju festivāls Kalsnavas arborētumā!

Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju (Vidzeme), izbraukšana no Rīgas  

 7:50 – tikšanās pieturā.
 8:00 - izbraukšana no Rīgas.
 
 Ierašanās Bebru pagastā, kur mājo Latvijas Biškopības vēstures muzejs. Ekskursija muzeja gida pavadībā apskatot ekspozīciju, kura četrās zālēs stāsta par bišu stropa dzīvi, bišu barošanās bāzi, par biškopības produktiem un to nozīmi mūsu dzīvē. Medus degustācija ar rudzu maizi un pienu. Jums būs iespēja medu arī iegādāties.

 9. Peoniju svētki Kalsnavas arborētumā! Svētku programma arborētumā – šajā burvīgajā dārzā, kur ziedēšanas sezona turpinās augiem nomainot vienam otru. Taksonu (šķirņu) daudzveidības ziņā šeit ir savākta otra lielākā koku kolekcija Latvijā un Kalsnava tiek uzskatīta par trešo mūsu valsts botānisko dārzu.

 Kā arī, Kalsnavas arborētumā savākta visplašākā peoniju kolekcija mūsu valstī – apmēram 180 šķirņu! Mums būs iespēja apmeklēt arī skatu torni, pastaigāties pa iekārtotajām pastaigu takām, lai aplūkotu un iepazītu plašo botānisko kolekciju. Un neizpaliks arī svētku koncerts! Brīvais laiks Peoniju svētkos.
 
 
pioni 11 pioni 22 pioni 33
 
  Izbaudījuši peoniju un arborētuma augu kolekcijas valdzinājumu, dosimies uz Daugavas pretējo - kreiso krastu, kur apmeklēsim vēl vienu paradīzes stūrīti – privāto daiļdārzu „Gundegas”, kurš atrodas Daudzevas ciemā. Dārza saimniece mums izrādīs savu lolojumu - dārzu un mums vēlreiz būs iespēja izbaudīt augu dabīgo skaistumu un sajust vienotību un harmoniju ar dabas skaistumu

 Un dienas noslēgumā paviesosimies alus darītavā „Pumpurs”, kura atjaunojot vietējas alus darīšanas tradīcijas, brūvē ne tikai tradicionālo, bet arī īpašo eksotisko alu. Jums tiks piedāvāta ekskursija alus darītavā, tās saimnieks pastāstīs par aldara darba niansēm, izrādīs visu alus darīšanas procesu, neiztrūks arī alus degustēšana, kā arī būs iespēja iegādāties alusdarītavas produkciju. Jums būs iespēja nodegustēt 4 alus veidus – gaišo un tumšo, kā arī divus speciālos vasaras sezonas veidus, kurus saimnieks katru gadu darina pēc īpašām netradicionālām receptēm. Atpūtušies un jautri mēs ar jums atgriežamies Rīgā!

 Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
 Ceļojuma cenā iekļauti:
Transporta pakalpojumi;
Grupu pavadošā gida pakalpojumi.
 
 
 
 
 
 Iespējamās papildus izmaksas (pēc jūsu vēlmēm):
Peoniju svētki Kalsnavas arborētumā: pieaugušajiem - 8.00 €; / studentiem un pensionāriem - 5.00 €; / bērniem līdz 14 gadu vecumam – bez maksas.
Alus darītava "Pumpurs" (ekskursija + degustācija) - 7.00 €;
Daiļdārzs "Gundegas" (ieejas maksa + ekskursija): 1.50 €;
Latvijas biškopības vēstures muzejs (ekskursija + degustācija) - 2.50 €.
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 16-06-2019 8:00
Ceļojuma beigas 16-06-2019 22:00
Reģistrēti 15
Pieejamas vietas 31
Oriģināla cena 31.00 €
Cena ar atlaidi 15.81 € (Līdz 26-05-2019)
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga