Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

пп

Subcategories

Latvija 0 Ceļojumi

пп

Lietuva 3 Ceļojumi

пп

Igaunija 0 Ceļojumi

пп

Janvāris. Viļņa – atpūta SPA, Puškins un ebreju mistika
JAUNUMS!
Draugi! Uzsākot Jauno 2022. gadu, piedāvājam jums ceļojumu uz mūsu dienvidu kaimiņu galvaspilsētu, lai iepazītu skaistuli Viļņu, tās neparastās un mazāk zināmās vēstures lappuses. Jo šajā pilsētā, neskatoties uz to, ka dižais rakstnieks pats Viļņā nekad nav bijis, tomēr dzīvo daļa no Puškina dvēseles! Aleksandra Sergejeviča gars jūtams Markuču muižā, kur 19. un 20. gadsimta mijā dzīvojis dzejnieka jaunākais dēls Grigorijs Aleksandrovičs Puškins ar dzīvesbiedri Varvaru Aleksejevnu. Šajā Viļņas piepilsētā, kura savulaik uzskatīta par vienu no visainaviskākajām Viļņas vietām, un kuru par skaistumu slavējis vēl kāds dižs dzejnieks – Adams Mickēvičs, pirms 81 gada tika izveidots A.S. Puškina muzejs. Vai jūs jebkad esat tur bijuši? Ja nē, tad Lietuvas puškinisti aicina mūs ciemos – iepazīsim Viļņu no dzejiskās puses, un ļausim Dzejas mūzai ievirzīt noskaņu Jaunajam gadam! Un vēl kāda neparasta Viļņas, kura savulaik dēvēta arī par “Ziemeļu Jeruzālemi”, mantojuma šķautne – šeit gadsimtiem dzīvojuši un darbojušies slaveni rabīni, jūdaisma zinātnieki un mistiķi. Arī no šīs puses Viļņa parasti skatīta mazāk, tādēļ atšķirsim arī šo senās pilsētas vēstures lappusi. Bet atpūta SPA mums būs tradicionālā, lai palīdzētu mums kārtīgi atslābināties, saņemt patīkamu relaksāciju un padarīt mūsu janvāri siltu un patīkamu. Tādēļ atpūtīsimies Vilnius Grand Resort 5*!
 
   GARANTĒTS
 
 
Ceļojuma sākums 29-01-2022 8:00
Ceļojuma beigas 30-01-2022 21:30
Reģistrēti 54
Pieejamas vietas 0
Cena vienai personai 68.00 €
Februāris. Kraži. Jezuītu kolēģija, lietuviešu cepelīni un drāmas teātris!
JAUNUMS!
"Glabāt savas mākslas augstākos noslēpumus. Tā rīkojušies lielie skolotāji – pašā mākslas apmācībā viņi izmanto šo paņēmienu: lai saglabātu pārākumu, saglabātu padomdevēja statusu." Tā 17. gadsimtā rakstīja slavenais jezuītu filozofs Baltazārs Grasiāns. Jezuītu ordenis… Kastīlijas idalgo dibināts pirms gandrīz 400 gadiem, ar laiku pāraudzis pārnacionālā struktūrā. Neskatoties uz to, ka tas ir mūku ordenis, tajā valda dzelžaina disciplīna un hierarhija, bet ordeņa vadītājs tiek dēvēts par Ģenerāli. Patreizējais Romas – katoļu baznīcas vadītājs Latvijā arī ir jezuīts. Arī pašreizējais Romas pāvests ir šī ordeņa biedrs. Kā gan ordenis ieguvis tādu ietekmi, tādu spēku, tādu varenību?  Reliģija, kultūra, māksla – visās uzskaitītajās sfērās Eiropas kultūrā ir atrodamas viņu klātbūtnes pēdas. Viena no panākumu atslēgām – izglītības sistēma: tā sauktās kolēģijas. Šodien mums būs iespēja iepazīties ar vienu no šādām kolēģijām, kura ar izglītību nodarbojusies vairāk nekā divsimt gadu garumā. Kā arī apmeklēsim restaurēto Šauļu arhitektūras pērli Venclausku namu, atjaunosim savus spēkus ar tradicionālajiem Lietuviešu sātīgajiem cepelīniem un dosimies ekskursijā uz drāmas teātri,  kur visu izrādīs un izstāstīs mums paši teātra aktieri! Braucam? Tad vēl tikai viens jautājums – jums cepelīnus pildītus ar biezpienu vai cūkgaļu?
 
Ceļojuma sākums 05-02-2022 8:00
Ceļojuma beigas 05-02-2022 21:00
Reģistrēti 14
Pieejamas vietas 34
Cena vienai personai 19.00 €
Klaipēda – Palanga, delfīni un “PALANGOS STINTA” festivāls
Ciemošanās pie delfīniem – vienmēr sagādā prieku. Bet, ja kaimiņpilsētā notiek stinšu festivāls – tad prieks ir dubultīgs! Tādēļ dodamies kopā priecāties un smelties patīkamas emocijas!
 
  GARANTĒTS
 
 
Ceļojuma sākums 12-02-2022 7:00
Ceļojuma beigas 12-02-2022 22:00
Reģistrēti 35
Pieejamas vietas 13
Cena vienai personai 20.00 €