Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Trakai un seno laiku festivāls

Trakai un seno laiku festivāls
 7.00 izbraukšana no Rīgas.

"Ezera pilsēta" Trakai ir Lietuvas lielkņazistes senākā un vēsturiskā galvaspilsēta, kuru dibināja lielkņazs Ģedimins apmēram 1316.gadā. Ar "Ezera pilsētu" lepojas ne tikai pilsēta, bet visa Lietuva – tur atrodas vienīgā Austrumeiropas pils, kas uzcelta uz salas. Tiem, kas interesējas par vēsturi, un noslēpumainām vietām, obligāti jādodas uz Trakai. Apmeklēsiet Traķu pili vietējā gida pavadībā. Traķu amatnieku festivāls notiek kopš 2005. gada, un katru gadu pārsteidz ar kaut ko jaunu - ar viduslaiku dejām un mūziku, folkloras koncertiem, teātra izrādēm. Jums būs iespēja ne tikai strādāt kopā ar amatniekiem, bet arī iepazīties ar bruņinieku ieročiem, piedalīties bruņinieku turnīros, šaut ar loku, arboletu, vai apgūt kādu viduslaiku recepti. Iegādājieties ar rokām darinātus suvenīrus kā dāvanu saviem draugiem un radiniekiem. Dejas, dziesmas un cienasts Trakai, tas ir ideāls ceļojums brīvdienās!

Tāpat ir iespēja apmeklēt Sakrālās mākslas izstādi. Šī ir kulta mākslas izstāde. Šeit demonstrē unikālas baznīcas mākslas priekšmetus, glezniecības priekšmetus, skulptūras, tekstilizstrādājumus, liturģiskos traukus, tautas mākslas darbus, un atjaunotos klostera virtuves dekorus.

Pēc pils apmeklējuma jūs varēsiet pagaršot karaīmu virtuves ēdienus. Viduslaikos Trakai bija daudzkultūru kolonija. Līdz šim karaīmi uzskata Trakai par savu dzimteni. Neaizmirstiet pagaršot kibini – kārtainās mīklas pīrādziņus ar jēra vai cūkas gaļu, biezpienu, kāpostiem. Viņi garšo ikvienam.

Un, protams, mēs apmeklēsim Uzutraķu muižu. Grāfa Tiškēvica pils atrodas pretī Trakai pilij, ezera otrā pusē. Apvīta zaļumiem baltā pils, šķiet, peld pa Galve ezera ūdeņiem. Franču parku projektējis slavenais dizaineris Eduard Andre. Antīkas statujas, daudzi dīķi un tilti pār tiem, veido romantisku XIX gadsimta atmosfēru.

Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi brauciena laikā (komfortablā autobusā);
Ceļu nodokļi;
Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildu izmaksas:

Ieejas biļete + gids muižā "Uzutrakis" - 5 eiro;
Trakai pilis - pieaugušajiem 8 eiro, skolēniem, pensionāriem - 4 eiro;
Pastaiga pa Galves ezeru un kibinas degustācija - 10 eiro;

 
Papildus informacija:
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 17-08-2019 7:00
Ceļojuma beigas 17-08-2019 22:00
Reģistrēti 46
Pieejamas vietas 46
Oriģināla cena 34.00 €
Cena ar atlaidi 17.34 € (Līdz 17-08-2019 00:00)
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga