Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Potsdamas burvība un Vācijas Venēcija

Potsdamas burvība un Vācijas Venēcija

Ceļojums ar autobusu uz Vāciju – Potsdama un Šprēvalde. Izbraukšana no Rīgas. Visas naktis viesnīcās.

 

1. diena.

5:50 – pulcēšanās pieturā.

6:00 – izbraukšana no Rīgas. Ceļš cauri Lietuvas un Polijas teritorijām. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā netālu no Vācijas robežas.

2. diena.

Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas. Izbraukšana uz Potsdamu. Ekskursiju programmas sākums. Potsdamas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Mēs ar jums iepazīsim visas galvenās pilsētas – skaistules apskates vietas. Pati pilsēta zināma jau kopš m.ē. 10. gadsimta, bet uzplaukums Potsdamai sākās 18. gadsimta otrajā pusē saistībā ar Prūsijas karali Fridrihu II Lielo, jo tieši šeit viņš izvēlējās vietu savai galvenajai vasaras rezidencei – greznajai Sansusī pilij! Mūsu apskates ekskursijas laikā mēs iepazīsim un redzēsim: evaņģēlisko Sv. Nikolaja baznīcu, veco Rātsnamu, Veco pilsētas tirgu, Holandiešu kvartālu, Jauno pilsētas tirgu, Pilsētas kanālu, Nauenas vārtus, Brandenburgas vārtus (Jā! Potsdamā ir arī tādi!), krievu koloniju Aleksandrovku un, protams, paviesosimies arī ar savu skaistumu slavenajā Sansusī pils parkā! Brīvais laiks Potsdamā. Jums būs iespēja patstāvīgi pastaigāties pils parka kompleksā, piknikot un fotografēties, iegādāties suvenīrus, pastaigāties pilsētā un vienkārši labi atpūsties. Ja būs vēlēšanās, iespējams apmeklēt arī Sansusī pili (Uzmanību: vasaras tūrisma sezonas laikā ērtāk pasūtīt apmeklējumu ar audio gidu krievu valodā jau pirms ceļojuma mūsu birojā).

Nakts viesnīcā Vācijas teritorijā.

3. diena.

Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas. Izbraukšana uz vienu no populārākajiem Vācijas tirdzniecības centriem – A10. Laiks šopingam! A10 centrā atradīsiet vairāk nekā 200 dažādu veikalu un, protams, kulināriju visām gaumēm! Veiksmīgus pirkumus, dārgie draugi!

Ceļojuma diena mums sāksies ar šopingu, bet turpināsies ar braucienu uz Vācijas Venēciju – tieši tā Vācijā tiek dēvēta Šprēvalde!

Šprēvalde – tas ir viens no UNESCO atzītajiem Vācijas biosfēras rezervātiem. Vietējā galvaspilsēta –Lībenau ir pilsēta, kas saglabājusi senatnes burvību – sākumpunkts Šprēvaldes apceļošanai. Tieši no šejienes mēs ar jums sāksim mūsu ūdens ceļojumu – esam taču Vācijas Venēcijā! Ar laivu ceļojot pa Šprēvaldes ielām-kanāliem vērosim vietējās dabas skaistumu un baudīsim šī patiesi skaitā novada atmosfēru! Un, pats par sevi saprotams, jums Lībanau pilsētā būs arī brīvais laiks lai iegādātos suvenīrus, vai vienkārši pastaigātos un atpūstos.

Bet mūsu ceļojuma dienas noslēgumā mēs ar jums dosimies uz Vācijas kūrortu Bad Zārov, kurš starp vairākiem pauguriem un ezeriem izvietojies Brandenburgas zemes lielākā ezera Šārmjutcelzī ziemeļu krastā. Šārmjutcelzī tiek dēvēts pat par „mazo jūru”.

Bad Zārov – Brandenburgas zemes pirmais balneoloģiskais un dūņu kūrorts. Mūsdienās ezera krastā gar kūrorta promenādi izkārtojušās luksusa villas, bet parkā atrodams termālais komplekss „Saarow Therme” – viens no vismodernākajiem un skaistākajiem Vācijā, kurš apmeklētājiem piedāvā visdažādākās procedūras un veselības programmas. Termālā kompleksa apmeklējums – atpūta un relaksācija!

Pēc relaksācijas izbraucam uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā.

4. diena.

Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas. Izbraukšana uz Rīgu. Pa ceļam uz Latviju ieplānota pietura pie tirdzniecības centra M1 Polijā – tā ka jums būs iespēja iepirkties ne tikai Vācijā.

Vēlā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

brauciens tūristu klases autobusā;

3 naktis viesnīcās, ar brokastīm viesnīcā;

grupas vadītāja pakalpojumi.

Iespējamie papildizdevumi:

Apskates ekskursija Potsdamā vietējā gida pavadībā – 20 EUR (minimālais dalībnieku skaits grupā 10 personas);

Termālais komplekss „Saarow Therme” (standarta ieejas biļete) 14 EUR (minimālais dalībnieku skaits grupā 20 personas);

Vizināšanās ar laivām Šprēvaldē – cena tiks precizēta;

Medicīniskā apdrošināšana.

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 23-06-2021 6:00
Ceļojuma beigas 27-06-2021 2:00
Reģistrēti 14
Pieejamas vietas 34
Oriģināla cena 220.00 €
Cena ar atlaidi 140.80 € (Līdz 31-05-2021 23:59)
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga