Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Tas bija pie jūras, kur mežģīņu putas... Pavilosta.

Tas bija pie jūras, kur mežģīņu putas... Pavilosta.
 
  

    Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju (Kurzeme) 

 
 
 
  7:50pulcēšanās pieturā.
  8:00 – izbraukšana no Rīgas.
 
 Ierašanās Pāvilostā. Pilsēta pie jūras radās 19-tā gs. beigās pēc barona Lilienfelda rīkojuma, kuram par godu arī ieguva savu nosaukumu. Zivju saimniecībā "Zvilnis" apmeklējums, kur Jūs iepazīsiet reģiona tradicionālo jūras virtuvi no vietējā zivju loma (asaris vai vējzivis - atkarībā no apstākļiem). Saimnieks pastāstīs Jums par zivju kūpināšanas procesu un tā noslēpumiem. Pēc gardās “pieturas” mēs dosimies uz jūru – uz molu, kur varēsiet aplūkot skaisto ainavu. pilnībā rekonstruēti Pāvilostas ostas moli un atklāts jaunais skatu tornis
  
 Pēc pastaigas Jūs gaida iepazīšanās ar unikālo vietējo ievērojamāko vietu – Pelēko kāpu. Šis aizsargājamais dabas rezervāts ietilpst NATURA 2000 teritorijā – īpaši aizsargājama biotopu zona. Ekskursija pa Pelēko kāpu un vēsturisko Pāvilostas centru vietējā gida pavadībā.
 
 Brīvais laiks Pāvilostā. pilsētas Svētki Pāvilosta - tirdziņš, radošas aktīvītātes. Jums nebūs garlaicīgi!
 
 Pēc degustācijas mēs dosimies uz Akmeņraga bāku. Šī 35 m augstā akmens būve nodrošināja jūras navigācijas vajadzības. Bākas apmeklējums. 
Būs iespēja uzkāpt un paraudzīties uz Baltijas jūru no augšas pavērot tai apkārt esošo dabu, bet pēc tam ir iespējams arī pastaigāt pa sakaisto Akmensraga pludmali un izbaudīt Kurzemes vēju un smilšainās pludmales burvību.
 
  Mūsu ekskursijas tūres beigās mēs viesosimies pie mājražošanā "Žiedas". Saimnieks Aivars Žiedas ražo augstas kvalitātes, ar ābeles un alkšņa malku kūpinātu gaļiņu (vista, cūkgaļa), desas gatavotas pēc sentēvu metodēm. Vītina gaļu pēc itāļu receptūras. Pašu audzēti dārzeņi un ogas. Ievārījumi netiek vārīti, bet pasterizēti 85 grādos. Mājas konservējumi - dažādi salāti, marinējumi, ogu sulas, sīrupi, sālītas, kaltētas un marinētas sēnes. Stāsts un degustācija (jāpasūta iepriekš mūsu birojā)
 
   Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
   Cenā ietilpst:
 Brauciens komfortablā tūrisma klases autobusā;
 grupas vadītāja-gida pakalpojumi;
   
   Papildus izdevumi:
 Ekskursija pa Pelēko kāpu un Pāvilosta – ziedojumi 1.00 EUR;
 Mājražotājs Aivars Žiedas (ekskursija + degustācija) - 5.00 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā);
 Akmeņraga bāka: pieaugušie - 1.00 EUR / skolēni, studenti, seniori - 0.50 EUR; / pirmsskolas vecuma bērni, invalīdi - bez maksas;
 Zvejnieku saimniecība "Zvilnis" - 5.00 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā).
 
 
 
  

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 15-08-2020 8:00
Ceļojuma beigas 15-08-2020 21:30
Reģistrēti 54
Pieejamas vietas 0
Cena vienai personai 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga
Atvainojiet, brīvo vietu nav, reģistrācija uz šo ceļojumu pabeigta