Viduslaiku pils Jaunpils,truši un foreles

Brīvdienu, autobusu, ekskursijas ceļojums pa Latviju. Izbraukšana no Rīgas.

8:00 izbraukšana no Rīgas.

Ierašanās Smuku muižā, kas agrāk piederēja bruņinieku kārtas fon der Rekes dzimtai, tagad tur ir atpūtas komplekss. Pastaiga pa teritoriju un rīta kafija ar maizīti Smuku muižā.

Lauku sētas "Kļavas" apmeklējums Lutriņu ciemā. Šajā trušu fermā dzīvo vairāk kā 100 šķirņu dažādu krāsu un lieluma garo ausu īpašnieki. Ekskursijas laikā fermas saimniece iepazīstinās ar interesanto trušu dzīvi, par to sagatavošanu izstādīšanai izstādēs, viņu ēšanas racionu un pavairošanu.

Apmeklēsim foreļu parku "Siguldas". Parka saimnieks vedīs jūs ekskursijā, pastāstīs par parka iemītnieku īpatnībām un piedāvās jums nodegustēt šīs garšīgās zivis.

Pēc tam mūsu ceļš vedīs uz Jaunpili. Vecās Jaunpils luterāņu baznīcas apmeklējums ar ekskursiju. Baznīcas celšanas laiks datēts ar 16.gs. beigām un ir saistīts ar fon der Rekes dzimtu. Šī baznīca ir svarīgs 16.-17. gadsimta sakrālās arhitektūras piemērs un ir īpaši vērtīgs ar nesen atjaunotajām ērģelēm (19. gs.) un visskaistākajam manierisma stilā 17. gadsimta altārim.

Mūsu ekskursijas beigās viesosimies viduslaiku pilī Jaunpilī. Jaunpils pils ir viens no retajiem viduslaiku piemēriem, kas lieliski saglabājis sākotnējo izskatu. Tas ir celts 1301. gadā kā Teitoniskā ordeņa cietoksnis. Vairāk nekā 350 gadu laikā pilī valdīja fon der Reke ģimene. Mūsu dienās pilī, kura ir ieskauta no trim pusēm ar ūdeni, rit Jaunpils sabiedriskā dzīve-tas ir torņu komplekss, muzejiem, pagrabiem, dīķiem, parku un krodziņu, kur varēsiet ļoti garšīgi paēst. Ekskursija pa pili ar vietējo gidu.

Vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā ietilpst:
Brauciens tūristu klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;

Iespējamās papildizmaksas:
Smuku muiža + rīta kafija ar svaigo kruasānu - 2,5 €;
Ekskursija foreles parkā + degustācija - 2,5 €; 

Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 04-11-2017 8:00
Ceļojuma beigu datums 04-11-2017 22:00
Reģistrēts 1
Pieejamās vietas 45
Individuālā cena 28.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.