Ziemeļlatgales noslēpumi un Hitlera bunkurs

Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju, izbraukšana no Rīgas

7:00 - izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Malnavā. Ekskursija vietējā gida pavadībā pa muižas kompleksu. Malnavā atrodas 19. gadsimta sākumā klasicisma stilā celta muiža ar parku. Muižas parks ir viens no lielākajiem Latvijas muižas parkiem ar retām koku sugām. Malnava ir vienīgā vieta Latvijas teritorijā, kur, kā pamatiedzīvotāji atceras 1941. gadā, ieradās trešā reiha vadītājs Ādolfs Hitlers, tur arī bija aprīkots militārais bunkurs – par to jums pastāstīs viesmīlīgais īpašnieks un parādīs īpašu video.

Pēc ekskursijas Jūs apmeklēsiet "Latgolys Šmakovka" saimniecību, kurā jūs uzzināsiet visu par šo tradicionālo Latgales dzērienu un - protams! - jūs to nogaršosiet. Būs iespēja degustēt divu veidu tradicionālās šmakovkas ar gardām uzkodām, kā arī varēsiet iegādāties šos produktus.
Sekos brīvais laiks Malnavā.

Blakus Malnavas "Dzīļu" maiznīcai būs vietējais tirgus, kur varēsiet baudīt gardas Latgales pusdienas (iepriekšēja rezervācija birojā).

Apmeklēsim arī Kārsavu, kur jūs iepazīsieties ar šī reģiona sakrālo arhitektūru. Tikai šajā vietā Latvijā ir divas katoļu baznīcas, no kurām viena ir koka, kas uzcelta 1741. gadā. Apmeklēsiet un apbrīnosiet Polockas Sv. Eifrosines pareizticīgās baznīcas skaistumu, šī baznīca šogad paliek vairāk nekā 100 gadus veca.

Dosimies tālāk uz ziemeļiem, kur mūs sagaidīs Viļakas pilsēta - apmeklēsim grandiozu neogotikas celtni - 19. gadsimta Viļakas baznīcu ar trim altāriem, 13 vitrāžām un 22 reģistru ērģelēm, kur arī klausīsimies nelielu ērģeļu koncertu. Skaistākajā baznīcā, ērģelniece Janina Dukaļska izpildīs un dziedās latviešu komponistu klasiskos un garīgos darbus.

Vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Pavadoša gida pakalpojumi;

Papildu izmaksas:
Viļakas Romas katoļu baznīca (ekskursija + koncerts) - par ziedojumiem.
Ekskursija Malnavā - 2€.
Lauku saimniecība "Latgolys Šmakovka" (ekskursija + degustācija) - 5.
Polocka Sv. Eifrosines pareizticīgo baznīca – par ziedojumiem.
Malnavas katoļu baznīca - par ziedojumiem.

Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 28-04-2018 7:00
Ceļojuma beigu datums 28-04-2018 22:00
Reģistrēts 3
Pieejamās vietas 43
Individuālā cena 40.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.