XVII Hanzas savienības svētki - Hanzas dienas Pērnavā un Teisperes saimniecības daiļdārzs!

XVII Hanzas savienības svētki - Hanzas dienas Pērnavā un Teisperes saimniecības daiļdārzs!

Brīvdienu ceļojums ar autobusu uz Igauniju, izbraukšana no Rīgas

   

  

7:50 - pulcēšanās pieturvietā.

8:00 - izbraukšana.

  Ierašanās Teisperes privātajā dekoratīvajā dārzā, kas veidots angļu kotedžas stilā. Tās būvniecības laikā tika ņemtas vērā ļoti dažādas jomas - dekoratīvā dārzkopība, lauksaimniecība, putnkopība, lopkopība, lauku tūrisms, ģimenes tūrisms un dzīvesveids. Dārza ainavu dizains radās no saimnieka un saimnieces intereses par ainavu daudzveidību, dažāda veida kokiem, krūmiem un ziediem. Daudzās piramīdveida un smaragda tūjas un puķes (lielākoties pelargonijas) pats izaudzējis saimnieks Āre (Aare). Dārzā ir rožu dobe un krāsaini lapu un mūžzaļie koki: sarkanas un dzeltenas bārbeles, sarkanā lazda, sarkanais ozols, krastu kļava un citi. Dārzs apmeklētājiem tika atvērts 2014. gadā. Šeit saimniece Malle varēja parādīt jūs: dzīvnieki un putni saimniecībā: vistas, gaiļi, pīles, zosis, baloži un fazāni; truši, vietējās Kihnu aitas un jenotsuns. Ekskursija pa dārzu kopā ar saimnieci.

  

       

       

  XVII Hanzas savienības svētki - Hanzas dienas Pērnavā! Viduslaiku paražas un tradīcijas, tautas daiļamatu meistaru darinājumi, senās prasmes un garīgās bagātības. Kā arī dažādi citi pasākumi. Festivāla tēma šogad ir "Atgriežšanās pie saknēm".

  Būs gan priekšnesumi, gan koncerti uz trim īpaši šim pasākumam uzstādītām skatuvēm, bruņinieku turnīrs, bruņinieku nometne un dzīvnieku aploki, mākslas kalns, bērnu ciemats un izklaides - sākot ar izstādēm līdz pat izjādēm. Atcerieties, cik lieliski izklaidējāmies šī festivāla gadatirgū pagājušajā gadā? Folkloras ansambļi no Ungārijas, Igaunijas un Rumanijas, grieķu olīvas no Rakveres apkaimes, degvīns no Sāremas, francūziete, kura pārcēlusies uz dzīvi Pērnavā, cepa gan pēc skata, gan garšas izsmalcinātas maizītes! Tas bija lieliski!!! Un būs arī šogad ;)

Brīvais laiks festivāla apmeklējumam - atpūtai, pastaigām, iepirkumiem un jautrai laika vadīšanai!

   

      

   Tiem, kuri Pērnavā viesosies pirmo reizi vai arī jau sen nav bijuši šeit, tiek piedāvāta pastaigu ekskursija pa pilsētas centru, kuras laikā apskatīsim ne tikai tradicionālos vecpilsētas objektus, bet apmeklēsim un izstaigāsim arī citas vietas Pērnavas centrā.

   Vakarā, atgriežamies Rīgā.

  Katrai personai, kura šķērso valsts robežu, ir jābūt līdzi derīgai pasei vai identifikācijas kartei (Latvijas Republikas pilsoņiem).

  Ceļojuma cenā iekļauts:

 • transfers ar tūristu klases autobusu;
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

  Reģistrācija:

 • Jūsu vieta ceļojumā tiks rezervēta pēc avansa maksājuma 30 % apmērā no ceļojuma cenas saņemšanas. Atlikusī daļa jāapmaksā ne vēlāk nekā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Gadījumā, ja norādītās maksas netiks iemaksātas norādītajos termiņos, kompānija EDEM - TOUR patur tiesības anulēt Jūsu rezervāciju bez papildus brīdinājuma.

  Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • izdevumi ēdināšanai, ieejas biļetes, suvenīri un citi personīgie izdevumi.

  Papildizdevumi saskaņā ar Jūsu vēlmēm:

 • Teisperes saimniecības daiļdārzs (ieeja + ekskursija kopā ar saimnieci):
  • 5,00 €/pers.;
 • Pastaigu ekskursija pa Pērnavu:
  • 3,00 €/pers.

Cenas un ieejas maksas norādītas orientējoši un var mainīties neatkarīgi no Jūsu vai mūsu vēlmēm!

Papildinformācija par ceļojumu:

 • Lūgums pirms reģistrēšanās ceļojumam pievērst uzmanību norādītajam ceļojuma sākuma un beigu laikam, un pārdomāt kā un ar ko Jūs nokļūsiet līdz vajadzīgajai vietai laicīgi!
 • Savam sirdsmieram un drošībai iesakām vienlaicīgi ar reģistrāciju ceļojumam noformēt apdrošināšanas polisi, kura ietver arī risku " Plānotā ceļojuma atcelšana" (polises cena sākot ar 1.00 EUR šim ceļojumam). Kā arī iesakām un ņemt līdzi ceļojumā Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK ES iedzīvotājiem), kuru uzrādot citās valstīs saņemt medicīnas pakalpojumus iespējams ātrāk un vienkāršāk!
 • Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.
 • Ekskursija krievu valodā.
 • Grupas vadītāja – Aleksandrs

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar informāciju ceļotājiem!

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 29-06-2024 8:00
Ceļojuma beigu datums 29-06-2024 21:00
Reģistrēts 18
Pieejamās vietas 36
Sākotnējā cena 40.00 €
Agrās rezervēšanas cena 28.00 € (Līdz datumam 20-06-2024 23:59)
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.