XVI Hanzas savienības svētki - Hanzas dienas Pērnavā!

XVI Hanzas savienības svētki - Hanzas dienas Pērnavā!

Brīvdienu ceļojums ar autobusu uz Igauniju, izbraukšana no Rīgas

   

  

7:50 - pulcēšanās pieturvietā.

8:00 - izbraukšana.

Sāksim mūsu šīsdienas ekskursiju ar dabas baudīšanu Igaunijā - tās mežus, pļavas un kāpas: tas viss kopā ar skatu torni, apmeklējot - pastaigājoties pa Rannametsa-Tolkuse dabas taku! Tātad, esam Luitemaa dabas rezervātā. Šeit - piekrastes meža kāpas, Tolkuses purvs, Timma kanāls un tā atsegums... Uzkāpsim skatu tornī - Rannametsa skatu torņa augšējā platforma atrodas 18 m virs jūras līmeņa. Pievienojiet arī Tornimägi kalna (kura galotnē atrodas skatu tornis) augstumu 34 m, un skaidrs, ka mums būs iespēja vērot apkārtnes ainavu no vairāk nekā 50 m augstumā virs jūras līmeņa!

      

Igaunijas pilsētiņā Tori, Pērnavas upes stāvajā piekrastē, jūs atradīsiet ieeju noslēpumainā alā! Tā kā caur alu ir iespējams nokļūt dziļi pazemē, šo vietu vairākus gadsimtus dēvē par Tori elles bezdibeni. Ar šo vietu ir saistīts liels daudzums tautas pasaku un teiku. Ala veidojusies Pērnavas upes stāvajā piekrastē avota ūdeņiem vairāku gadsimtu gaitā graužot un skalojot devona perioda smilšakmeni šajā vietā. Alas ieejas diametrs esot bijis 6 metri, un saskaņā ar dažiem avotiem ejas garums uz "elli" esot bijis 32 metri. Diemžēl 1908. gadā iebruka alas griesti, bet 1974. gadā iebruka arī ieeja. Līdz ar to mūsdienās vairs nav iespējams ieiet alā, bet uz šo skaisto un noslēpumaino vietu no kapsētas vārtiem ved kāpnes! Gar upes krastu gluži kā "kaklarota"izkārtojusies virknemazu uzkalniņu ar stāviem krastiem, kuru dzīlēs slēpjas ejas un alas...  Un mūsu ceļojuma turpinājumā dosimies lieliskā pastaigā gar upes krastu, lai baidītu šos dabas veidojumus!

 

XVI Hanzas savienības svētki - Hanzas dienas Pērnavā! Viduslaiku paražas un tradīcijas, tautas daiļamatu meistaru darinājumi, senās prasmes un garīgās bagātības. Kā arī dažādi citi pasākumi. Festivāla tēma šogad ir "Atgriežšanās pie saknēm".

Būs gan priekšnesumi, gan koncerti uz trim īpaši šim pasākumam uzstādītām skatuvēm, bruņinieku turnīrs, bruņinieku nometne un dzīvnieku aploki, mākslas kalns, bērnu ciemats un izklaides - sākot ar izstādēm līdz pat izjādēm. Atcerieties, cik lieliski izklaidējāmies šī festivāla gadatirgū pagājušajā gadā? Folkloras ansambļi no Ungārijas un Polijas, grieķu olīvas no Rakveres apkaimes, degvīns no Sāremas, francūziete, kura pārcēlusies uz dzīvi Pērnavā, cepa gan pēc skata, gan garšas izsmalcinātas maizītes! Tas bija lieliski!!! Un būs arī šogad ;)

Brīvais laiks festivāla apmeklējumam - atpūtai, pastaigām, iepirkumiem un jautrai laika vadīšanai!

Tiem, kuri Pērnavā viesosies pirmo reizi vai arī jau sen nav bijuši šeit, tiek piedāvāta pastaigu ekskursija pa pilsētas centru, kuras laikā apskatīsim ne tikai tradicionālos vecpilsētas objektus, bet apmeklēsim un izstaigāsim arī citas vietas Pērnavas centrā.

И конечно же, после фестиваля, уже нагулявшись и наевшись, хочется гармонии и спокойствия. Для воссоздания этого рaвновесия отправимся на песчаный пляж Кабли, расположенный рядом с одноименной деревней.Это в южной части Пярнумаа, на берегу залива Лийви. Здесь мы сможем отдохнуть в компании легкого шума волн и ветвей сосен, искупаться, просто прогуляться вдоль моря и наслаждаться красотой природы и берегов Балтийского моря..

  

Вечером возвращение в Ригу.

В стоимость входит:

  • трансфер на туристическом автобусе
  •  услуги руководителя группы.
 
Дополнительные расходы:
Пешеходная экскурсия по центру города Пярну: 3.00 €.
 
 Экскурсия проходит на русском языке.
 
 Гид - Александр.
 
Пожалуйста, внимательно ознакомьтесь с памяткой туриста!
 
 
 

 

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 01-07-2023 8:00
Ceļojuma beigu datums 01-07-2023 21:00
Reģistrēts 54
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 40.00 €

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.