XV Hanzas savienības svētki - Hanzas dienas Pērnavā!

Autobusu, brīvdienu, ekskursijas ceļojumus no Rīgas uz Igauniju

   
   7:50 – pulcēšanās pieturā.

   8:00 – izbraukšana no Rīgas.

 

 

   Braucam uz festivālu! Tikai pirms tam pa ceļam veiksim vienu apskates pieturu, jo, lai labāk sajustu viduslaiku gaisotni un garu, ir jāsaskaras ar amatu, kas valdīja tajos laikos, kad gandrīz viss tika darīts ar rokām. Tieši tādēļ mēs apmeklēsim keramikas darbnīcu “Cepļi”. Senatnē podnieka amats bija ļoti izplatīts meistaru vidū un šodien viesosimies pie mūsdienu meistares Ingrīdas Žagatas, kura strādā tradicionālās keramikas tehnikā ar tādiem materiāliem, kā akmens masa un Latvijas māla. Saimniece mums novadīs ekskursiju, nodemonstrēs savas prasmes, izrādīs savu darbnīcu. Šeit ir unikālas lietas - Ana-gama jeb japāņu "tuneļa krāsns". Latvijā tādas ir tikai trīs! Iespēja iegādāties preces.

   

 

   XV Hanzas savienības svētki - Hanzas dienas Pērnavā! Viduslaiku paražas un tradīcijas, tautiskie amatnieku darinājumi, senās amatu prasmes un garīgās bagātības. Kā arī citi izklaides pasākumi, no kuriem vienu jau izziņojuši festivāla rīkotāji. Igaunijas Vēsturiskās paukošanas asociācija Pērnavā Hanzas dienu ietvaros organizē ikgadējo atklāto viduslaiku cīņu turnīru. Hanzas bruņinieku turnīrs Pērnavā - vienas no lielākajām vēsturiskajām cīņu sacensībām Igaunijā, kas notiek jau piecpadsmito reizi. Brīvais laiks festivālā atpūtai, pastaigām, priekš iepirkšanās un patīkamai laika pavadīšanai!

    

    Pēc izvēles, tiem, kuri Pērnavā ir pirmo reizi vai nav bijuši ilgu laiku, tiek piedāvāta pastaigu ekskursija pa pilsētas centru, kuras laikā apskatīsim ne tikai tradicionālos vecpilsētas objektus, bet arī apmeklēsim un izstaigāsim citas vietas pilsētas centrā.

    Un, protams, pēc festivāla, kad esam jau labi pastaigājušies un paēduši, gribas harmoniju un mieru. Lai atjaunotu šo līdzsvaru, dosimies uz Kabli smilšaino pludmali, kas atrodas blakus ciematam ar tādu pašu nosaukumu. Tas atrodas Pērnavas apriņķa dienvidu daļā, Līvu līča krastā. Šeit mēs varēsim atpūsties, klausoties klusajā viļņu un priežu zaru šalkoņā, peldēties, vienkārši pastaigāties gar jūru un baudīt dabas un Baltijas jūras krastu skaistumu.

     

     Cenā ir iekļauts:

  •  transfērs ar tūristu autobusu,
  •  grupas vadītāja pakalpojumi.

     Papildus izdevumi: 

  •  Keramikas darbnīca "Cepļi" (ieejas biļete + ekskursija ar meistaru): Ja grupā ir vairāk par 20 cilvēkiem, pieaugušajiem - 3,00 €; / skolēniem, pensionāriem, - 1,50 €;
  •  Pastaigas ekskursija pa Pērnavas pilsētas centru: 2,00 €.
  • Ekskursija notiek krievu valodā.
  • Gids - Aleksandrs.
 
      Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 02-07-2022 8:00
Ceļojuma beigu datums 02-07-2022 21:00
Reģistrēts 48
Pieejamās vietas 6
Individuālā cena 40.00 €

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.