Vroclava – 2016. gada Eiropas kultūras galvaspilsēta

1.diena. Izbraukšana no Rīgas. Lietuvas šķērsošana un brauciens uz Polijas dienvidrietumiem. Pa ceļam iespēja baudīt Polijas ziemeļdaļas dabas ainavu ar slaveno Augustovas kanālu, ap kuru izveidota īpaša UNESCO aizsardzības zona. Ir ieplānota arī pietura pusdienām. Vakarā ierašanās Vroclavā – Eiropas kultūras galvaspilsētā un Polijas "Venēcijā". Iekārtošanās viesnīcā. Vakarā brīvais laiks.
 
2. diena. Brokastis viesnīcā. Ekskursiju programma Vroclavā.
Vroclava izvietojusies Silēzijas līdzenuma pašā centrā, vietā kur Oderas upe sadalās, izveidojot 12 lielas un mazas salas. Šī iemesla dēļ pilsētā ir vairāk nekā simts tiltu, ne jau velti to dēvē par Polijas "Venēciju".
Ekskursija pa Vroclavu vietējā gida pavadībā ar autobusu un kājām.
Šīs ekskursijas laikā jūs redzēsiet un iepazīsiet Polijas "Venēcijas" galvenos apskates objektus: Vecpilsētu, Tirgus laukumu – vienu no lielākajiem vecās Eiropas tirgus laukumiem, Rātsnamu, Doma salu (Tumski) – Oderas upes nodalīto pilsētas visvecāko daļu ar senajām sakrālajām celtnēm – Bīskapu pili un gotisko Sv. Jāņa Kristītāja katedrāli (14. gs.). Kā arī būs iespēja aplūkot Sv. Elizabetes baznīcas gandrīz 92 metrus augsto torni – vienu no augstākajiem Vroclavā, Stare Jatki ielu, kura zināma jau kopš 13. gadsimta, mūsdienās te atrodas mākslas galerija un piemineklis nokautajiem mājlopiem. Jūs apmeklēsiet Četru ticību rajonu un iepazīsieties ar 1719. gadā kā karaļa pili būvēto barona fon Špetgena pili.
Pēc ekskursijas jums būs brīvais laiks – gandrīz vesela brīvā diena Eiropas kultūras galvaspilsētā! Pēc izvēles jums būs iespēja apmeklēt pilsētas muzeju, Polijas vecāko zooloģisko dārzu, vai iepazīt un izstaigāt Vroclavas rūķu ceļu – šie bronzā lietie pilsētas talismani parādās pilsētas ielās visnegaidītākajās vietās. Būs iespēja apmeklēt arī slaveno Svidnicka pagrabiņu – vispopulārāko Vroclavas alus krogu, par kuru saka: "kas tur nav bijis, Vroclavu nav redzējis" un otru slaveno alus krogu "Bronza", kur pasniedz tradicionālo vietējo kviešu alu un rudzu maizi ar speķi. Būs iespēja apmeklēt arī japāņu dārzu Šitnicki parkā, kurš iekārtots vadoties pēc Uzlecošās saules zemes dārzu-parku mākslas noteikumiem. Un, protams, vienkārši jauki pavadīt laiku burvīgajā Polijas "Venēcijas" atmosfērā!
Nakts viesnīcā Vroclavā.
 
3. diena. Brokastis viesnīcā. Numuriņu atbrīvošana un izbraukšana no viesnīcas. Ceļš uz Latviju. Pa ceļam ieplānota apstāšanās uz pusdienām. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta tūrisma klases autobusā;
Transporta un ceļa izdevum;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
1 naktis viesnīcā;
1 brokastis.
 
Cenā nav iekļauts:
Apskates ekskursija Vrocloā – 15 EUR;
Piemaksa par papildus sedvietu autobusā- 25 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a - 35 Eur ;

Uzmanību!
•Neskatoties uz to, ka Polija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.
•Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
•Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību! Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
•Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
•Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā.
•Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
•Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
•Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
•Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
•Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
Vienu dienu pirms brauciena lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un gida telefona numuru!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 21-10-2016 5:30
Ceļojuma beigu datums 23-10-2016 23:00
Reģistrēts 0
Pieejamās vietas 46
Individuālā cena 186.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.