Vīna svētki Sabilē

Brīvdienu, ģimenes autobusu ceļojums pa Latviju (Sabile)

Izbraukšana no Rīgas 8:00.
 
Ierašanās Kukšu muižā. Šī restaurētā grezno interjeru 18. gadsimta muižā ar apgleznotām sienām un podiņu krāsnīm pelnīti tiek uzskatīta par vienu no Kurzemes pērlēm. Ekskursija muižā kompleksa darbinieka pavadībā.
 
Kazu fermas "Birznieki" apmeklējums, kur saimniece mums novadīs ekskursiju un kur varēsim tuvāk apskatīt un iepazīties ar kaziņām (ganāmpulkā 150 kazas). Četru sieru veidu degustācija un iespāja iegādāties "Birznieku" produkciju.
 
Vānes evanģēliski luteriskās baznīcas apmeklējums. Latvijā Vānes baznīca pazīstama ar krāšņajiem 17.gadsimta baroka siena gleznojumiem, kas ilgu laiku bijuši slēpti cilvēka acij, jo baznīcā veikti vairāki remonti. Tie ir unikāli Latvijas mākslas vēsturei, jo pietiekami labi saglabājušies un redzami diezgan lielā platībā. Vānes evanģēliski luteriskā baznīca ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis; sienu gleznojumi - valsts nozīmes mākslas piemineklis. Iespējams apskatīt baznīcas pagrabu.
 
Vīna svētki Sabilē! Pilsētas ekskursija ar kājām apskatot interesantākos objektus: Sabiles Vīna kalns – mūsu planētas vistālāk uz ziemeļiem zem klajas debess esošais vīnogulājs, kurš ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā, Sabiles pilskalns, hercoga Jēkaba laiku lielgabali, 19. gadsimta nogalē būvētā sinagoga – vietējās nozīmes kultūras piemineklis, 17. gadsimtā būvētā Sabiles luterāņu baznīca – valsts nozīmes kultūras piemineklis (ar Latvijā senāko zvanu un kanceli), galvenā pilsētas iela – Rīgas iela. Vīna svētku pasākumi – vīna tirgus visas dienas garumā, vīnu degustācijas, dziesmas un dejas pilsētas centrā, uguns skulptūras. Brīvais laiks. Interesantiem iespēja degustēt vīnus un Sabiles sidru.
 
Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā ietilpst:
Brauciens ar  komfortablu autobusu;
Gida-pavadoņa pakalpojumi;
 
Iespējamās papildizmaksas:
Ekskursija Kukšu muižā - 3.5 €;
Ekskursija Sabilē - 2 €;
Vānes luterāņu baznīca - par ziedojumiem;
Kazu fermas "Birznieki" apmeklējums (ekskursija + degustacija) - 2.5 €;
Sabiles Vīna kalna apmeklējums - 0.7 € pieaugušajiem, 0.4 € bērniem;
Sabiles luterāņu baznīca - ziedojums: 1 €;
 
Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!
Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 30, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu
Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam, precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 29-07-2017 8:00
Ceļojuma beigu datums 29-07-2017 22:30
Reģistrēts 34
Pieejamās vietas 38
Individuālā cena 27.60 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.