Veselavas muiža, lilijas, koncerts un Piebalgas porcelāns

Brīvdienu, autobusu, ekskursijas tūre pa Latviju (Vidzeme)

8:00 – izbraukšana no Rīgas.
 
Veselavas muiža (Wesselshof) tika uzcelta 19.gadsimta pirmajā pusē un tā ir saistīta ar baronu Kampenhauzenu vārdu.
Tas ir gandrīz pilnīgi saglabājies muižas komplekss (apmēram 12 ēkas) un parks. Galvenajā ēkā restaurētas 4 zāles. Unikāli atradumi – 19.gadsimta ozola parkets, apkures sistēma un sienu gleznojumi. Ekskursija pa muižu un parku vietējā gida pavadībā.   
 
Piebalgas novads. Aitkopības saimniecības "Mazvieķi" apskate, kas atrodas pie Vieķu pakalna ļoti ainaviskā vietā. Ekskursija pa fermu, saimniecības apskate, pastaiga pa teritoriju, no kuras paveras skaistas ainavas. Zupas no aitas gaļas degustācija. Iespēja iegādāties izstrādājumus no vilnas.
 
Piebalgas ūdens lilijas – Piebalgas centrā ir dīķis, kura saimnieks tajā audzē dažādu šķirņu ūdens lilijas. Saimnieka stāstījums par ūdens liliju audzēšanu un to vēsturi. Augu iegāde un praktiski padomi. Pašā dīķī mīt arī karūsas.
 
Apmeklēsim Piebalgas porcelāna fabriku, kas jau 10 gadus ražo porcelāna izstrādājumus. Ekskursija pa fabriku, ekspozīcijas apskate, suvenīru iegāde.
Ierašanās Ērgļos. Pastaiga pa parku, viduslaiku pilsdrupu apskate – senlaikos šeit pacēlās viduslaiku pils, celta 14.gadsimtā. Senlaiku pils-pakalns Skanstes, kas zināms no 9.gadsimta.

Pēc tam mēs dosimies uz Pļaviņu priekšpilsētu un apmeklēsim Gostiņas luterāņu baznīcu. Šī būve ir vēlīnā klasicisma stilā, celta 19.gadsimta pirmajā pusē. Valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Ekskursija un baznīcas apskate.
 
Programmas nobeigumā - "Koncerts draugiem" alusdarītavas Bursh teritorijā! Tā ir viena no vismazākajām alusdarītavām Latvijā, kas katru gadu priecē alus cienītājus ar visdažādākajiem koncertiem un pasākumiem.
"Koncerts draugiem" it tās galvenais vasaras notikums. Atpūta alusdarītavas teritorijā, iespēja iegādāties jebkuras šķirnes Bursh alu, uzkodas un koncerts. Ieeja bezmaksas!

Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā ietilpst:
vieta komfortablā autobusā;
gida – grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus izdevumi:
Ekskursija pa Veselavas muižā - 1.5€, skolēniem, studentiem un pensionāriem -1€;
"Mazvieķi" aitkopības saimniecība – ekskursija un degustācija 5€;
Piebalgas ūdens lilijas - ziedojumi 1€;
Ekskursija pa Piebalgas porcelāna fabriku - 2.5€, skolēniem, studentiem un pensionāriem 1.5€;
Gostiņas luterāņu baznīca - ziedojumi.
 
Svarīga informācija:
Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam, precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru!
Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 01-07-2017 8:00
Ceļojuma beigu datums 01-07-2017 22:00
Reģistrēts 1
Pieejamās vietas 45
Individuālā cena 30.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.