Uz Ventspili ķert vēju

7:20 pulcēšanās pieturā.
7:30 izbraukšana no Rīgas.
Ierašanās Ventspilī. Dosimies pastaigā pa Vecpilsētu, lai apskatītu, Livonijas ordeņa pili, Ostas ielas promenādi, Rātslaukumu un Tirgus laukumu ar kariljonu zvanu torni un dažādu svaru un mēru paraugiem, Amatu māju.
 
Dosimies arī uz Dienvidu mola promenādi, lai baudītu spirgto jūras vēju un skatītu jūras vārtus, izpētītu zvejas kuģus, pasēdētu Milzu krēslā, kas veidots no enkuru ķēžu posmiem, bet drosmīgie tiks apbalvoti ar brīnišķīgu ainavu no augšas uz ostu un jūru uzkāpjot 19 m augstajā Skatu tornī.
 
Ja vēlaties izbaudīt vēl iespaidīgāku panorāmas skatu, dosimies uz Piedzīvojumu parku, kur mērojot 385 pakāpienus līdz slēpošanas kalna “Lemberga hūte” virsotnei, 58 m augstumā virs jūras līmeņa ir apskatāms 360 grādu panorāmas skats uz visu pilsētu, ostu, upi Ventu un Baltijas jūru. Te drosmīgos kalnā kāpējus sveiks staltbrieža skulptūra.
 
Lai iepazītu piejūras dzīves vēstures liecības, apmeklēsim Piejūras brīvdabas muzeju. Tas ir zvejniecībai veltīts muzejs zem klajas debess ar zvejnieku sētām, klētīm un vējdzirnavām, dūmu namiņiem, kūpinātavām, tīklu būdām un citiem novada celtniecībā un sadzīvē raksturīgiem eksponātiem. Viens no ievērojamākiem šī muzeja eksponātiem ir 600 mm šaursliežu dzelzceļš un Mazbānītis – tvaika dzinēja lokomotīve ar vagoniņiem, ar kuru iespējams pavizināties. Turpat blakus Baltijas valstīs lielākā enkuru kolekcija ar vairāk kā 100 eksponātiem, kā senajiem, tā mūsdienu.
 
Brīvais laiks atpūtai Zilā karoga pludmalē.
Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Iespējamie papildizdevumi:
Piejūras brīvdabas muzejs. Ieejas biļete pieaugušajiem 1,40 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem 0,60 EUR.
Mazbānītis. Riņķa līnija, biļete pieaugušajiem 2,00 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,00 EUR.
Pusdienas – informācija tiks precizēta

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 25-06-2021 7:30
Ceļojuma beigu datums 25-06-2021 21:00
Reģistrēts 0
Pieejamās vietas 46
Individuālā cena 34.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.