Apburošā Varšava un Karaliskais Gaismas dārzs

  5:15tikšanās pieturā.
  5:30Izbraukšana no Rīgas.

 1. diena. Izbraukšana no Rīgas plkst. 5:30. Brauciens caur Lietuvu un ceļojums pa Poliju. Ceļā jūs varēsiet apbrīnot skaisto Polijas Republikas ainavu un slaveno Augustovas kanālu, kas atrodas īpaši aizsargājamā UNESCO zonā. Ierodoties Varšavā būs ekskursijas programma ar vietējo gidu krievu valodā pa romantisko vecpilsētu, kurā atrodas Varšavas pērle - karaļa pils un pils laukums, visskaistākās senās baznīcas, vecais tirgus un Varšavas Sirēnas piemineklis, redzēsiet arī nelielās ielas ar savām leģendām.

 

 

 Tālāk sekos brauciens uz viesnīcu un izmitināšana viesnīcā. Pēc izmitināšanas viesnīcā, ceļojums uz vienu no skaistākajām vietām Polijā - Vilanova pils muzeju kompleksu,  muzeja īpašā pils dārzā šovs "Karaliskais Gaismas dārzs" – tā ir gaismas instalācija blakus Oranžērijai un neparasts dārzs ar apgaismotām augu alejām. Tāpat tā ir  gaismas izstāde ar mūziku - "Iztēles dārzs", kas ir aprīkota ar 300 000 spuldzīšu apgaismojumu, kurā notiek krāsu  gaismas šovs dažādu mūzikas kompozīciju pavadībā.

 Un, protams, Mappings - uz Vilanovas muzejpils galvenās fasādes, tiks parādīts šovs 3D formātā, kurš skatītājus aizvedīs Polijas karaļa Jana III Sobeskis laikā.

 Nakšņošana viesnīcā.

 

 

 2. diena.

 Brokastis viesnīcā.

 Viesnīcas istabu atbrīvošana un izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens līdz Vecpilsētai un līdz Kopernika zinātnes centram (apmeklējums pēc jūsu izvēles, iesakām ieejas biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā).. Brīvais laiks. Jūs varēsiet apmeklēt Karalisko pili vai Frederika Šopēna muzeju,  vai vienkārši atpūsties un pastaigāties pa pilsētu romantiskā atmosfērā, kur varēsiet baudīt svētku sajūtu (pēc izvēles). Karaliskā pils Varšavā bija Polijas monarhu oficiālā rezidence, mūsdienās — muzejs, kuras galvenās pērles ir divas oriģinālās gleznas ar izcilo Rembrandtu. Frederika Šopēna muzejs ir viens no modernākajiem multimediju biogrāfiskajiem muzejiem Eiropā, kas atrodas senajā Ostrohsky pilī. Ieklausieties gida ieteikumos.

 Izbraukšana uz Latviju.

 Vēla atgriešanās Rīgā.

 Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta tūrisma klases autobusā;
Сeļas nodokli;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
1 naktis viesnīcā;
1 brokastis.

Papildus izdevumi:
Brauciens uz gaismas šovu "Karaliskā Gaismas dārzā (transfērs + ieejas biļete) - 15.00 EUR;

Vecpilsētas ekskursija Varšava - 15.00 EUR / bērniem līdz 12 gadiem - 8.00 EUR;

Piemaksa par papildvietu autobusā – 38.00 EUR;
Medicīniskā apdrošināšana;
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a (SGL) - 20.00 EUR.

Ekskursijas pakete pieaugušajiem (ekskursija Varšavā + brauciens uz gaismas šovu "Karaliskais gaismas dārzs") - 25.00 EUR.
  

 Papildus informacija:
 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 17-11-2018 5:30
Ceļojuma beigu datums 19-11-2018 2:00
Reģistrēts 54
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 116.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.