Romantiska Varšava

Autobusu, brīvdienu, ekskursijas ceļojumus no Rīgas uz Poliju

1.diena
Izbraukšana no Rīgas 05:30.
Brauciens cauri Lietuvai un Polijas teritorijai. Pa ceļam varēsiet vērot šīs Polijas daļas skaistas ainavas un slaveno Augustovas kanālu, kas iekļauts UNESCO kultūras mantojumā.
 
 
 
 
 
 
 

varsava noc 1Ierašanās Varšavā. Vecpilsētas apskates ekskursija kuras laikā jūs uzzināsiet leģendu par slaveno Varšavas Sirēnu, iepazīsiet Šopēna Varšavu, tai skaista Svētā Krusta baziliku, kurā apglabāta komponista sirds, Radzivilu pili, un protams, paklausīties Šopēna skaņdarbus uz multimediālajiem soliņiem. Jums būs iespējā iepazīties arī ar slavena poļu rakstnieka Boļeslava Prusa un viņa pazīstamākā romāna "Lelle" galveno varoņu Varšavu. Pēc tam jūs gaida pastaiga pa Varšavas pērli - Vecpilsētu! Karaliska pils un pils laukums, senas baznīcas, vecais tirgus un mazas leģendām apvītas ieliņas, kas pārcels jūs teiksmainā pagātnē. Iekartošanās viesnīcā.
Vakarā pēc vēlēšanās, ekskursija uz jauno izstādi - šovu,Karaļa burvju dārzs
 
varsava noc 224. oktobrī karaļa Jana III Sobieski Vilanovas pilī ir atklāta jauna izstāde "Karaļa burvju dārzs" Apmeklētājiem būs iespēja aplūkot krāšņus, dažādās gaismās rotātus augus un dzīvniekus, neiedomājami lielos izmēros.
Karaļa burvju dārzs,tā ir rudens-ziemas izstāde, kurā tiek izgaismots dārzs pie Vilanovas pils. Tūkstošiem krāsainas un spožas diodes rada maģisku noskaņu. Pastaigāties dārzā, būs interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Apmeklētāji varēs apbrīnot neskaitāmus augus un dzīvniekus, kuri dzīvoja karaļa Jana III dārzā pirms vairāk nekā 300 gadiem. Visi attēli ir tik lieli, ka pat pieaugušajiem liks justies kā bērniem. Turklāt apmeklētājus priecēs gaismas šovi un būs spēja nofotografēties karaļa harēmā .
Nakts viesnīcā.
 
2.diena
Brokastis viesnīcā.
Numuru atbrīvošana un izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz Vecpilsētu. Brīvais laiks, kurā laika varēsiet apmeklēt karalisko pili, Friderika Šopēna muzeju vai vienkārši atpūsties un pastaigāt pa pilsētu (pēc izvēles). Kopernika Zinātniskais Centrs - neparastākā vietā Varšavā, vieta, kur tieši apmeklētāji veic eksperimentus. No centra jumta, kur izvietots skats laukums, atklājas satriecošs skats uz pilsētu. Karaliskā pils - Žečpospoļitas karaļu bijuša rezidence un muzejs, kura galvenās pērles ir divas Rembranta gleznas. Friderika Šopēna muzejs viens no mūsdienīgākajiem multimediāliem muzejiem Eiropā, kas atrodas senajā kņazu Ostrožsku pilī. Lai jums būtu vieglāk izlemt, kā pavadīt brīvo laiku, iesakām ieklausīties gida padomās.
 
Pusdienas. Izbraukšana uz Latviju.
 
Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta tūrisma klases autobusā;
Сeļas nodokli;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
1 naktis viesnīcā
1 brokastis

Papildus izdevumi:
Transfer uz izstādi/šovu Karaļa burvju dārzs +  ieejas biļete - 15.00 Eur
Vecpilsētas apskates ekskursija “Varšavas leģenda”-15.00 Eur
Piemaksa par papildvietu autobusā – 35.00 Eur
Medicīniskā apdrošināšana
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a - 30.00 Eur
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 17-02-2018 5:30
Ceļojuma beigu datums 18-02-2018 23:00
Reģistrēts 0
Pieejamās vietas 46
Individuālā cena 110.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.