Traķu salas pils un viņa noslēpumi

Ģimenes brīvdienu autobusu ceļojums pa Lietuvu

7.00 izbraukšana no Rīgas.

"Ezera pilsēta" Trakai ir Lietuvas lielkņazistes senākā un vēsturiskā galvaspilsēta, kuru dibināja lielkņazs Ģedimins apmēram 1316.gadā. Ar "Ezera pilsētu" lepojas ne tikai pilsēta, bet visa Lietuva – tur atrodas vienīgā Austrumeiropas pils, kas uzcelta uz salas. Tiem, kas interesējas par vēsturi, un noslēpumainām vietām, obligāti jādodas uz Trakai. Apmeklēsiet Traķu pili vietējā gida pavadībā. 

Tāpat ir iespēja apmeklēt Sakrālās mākslas izstādi. Šī ir kulta mākslas izstāde. Šeit demonstrē unikālas baznīcas mākslas priekšmetus, glezniecības priekšmetus, skulptūras, tekstilizstrādājumus, liturģiskos traukus, tautas mākslas darbus, un atjaunotos klostera virtuves dekorus.

Pēc pils apmeklējuma jūs varēsiet pagaršot karaīmu virtuves ēdienus. Viduslaikos Trakai bija daudzkultūru kolonija. Līdz šim karaīmi uzskata Trakai par savu dzimteni. Neaizmirstiet pagaršot kibini – kārtainās mīklas pīrādziņus ar jēra vai cūkas gaļu, biezpienu, kāpostiem. Viņi garšo ikvienam.

Un, protams, mēs apmeklēsim Uzutraķu muižu. Grāfa Tiškēvica pils atrodas pretī Trakai pilij, ezera otrā pusē. Apvīta zaļumiem baltā pils, šķiet, peld pa Galve ezera ūdeņiem. Franču parku projektējis slavenais dizaineris Eduard Andre. Antīkas statujas, daudzi dīķi un tilti pār tiem, veido romantisku XIX gadsimta atmosfēru.

Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi brauciena laikā (komfortablā autobusā);
Ceļu nodokļi;
Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildu izmaksas:

Ieejas biļete + gids muižā "Uzutrakis" - pieaugušajiem 5€, skolēniem un studentiem - 3.5€;
Trakai pilis - pieaugušajiem no ~­ 9€, skolēniem, pensionāriem -­ 4€;
Pastaiga pa Galves ezeru un kibinas degustācija - 10€;

 
Papildus informacija:
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 25-07-2020 7:00
Ceļojuma beigu datums 25-07-2020 22:00
Reģistrēts 41
Pieejamās vietas 5
Individuālā cena 34.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.