Tiņģeres muiža, ābeļdārzs un Dundagas krēms

Brīvdienas ceļojums pa Latviju (Kurzeme) ar autobusu, izbraukšana no Rīgas  

   7:50 - pulcēšanās pieturā.

   8:00 - izbraukšana no Rīgas.

 

 

 

   Ceļš mūs vedīs uz Kurzemes ziemeļu daļu, kur vispirms mēs piestāsim pie Tiņģeres muižas, lai dotos ekskursijā iepazīties gan ar muižas ēku, kura būvēta 19. gadsimta pašā sākumā baņķierim no Pēterburgas, gan parku. Muižas gida pavadībā, klausoties vēsturiskos stāstus, leģendas, mūsdienu aktualitātes un nākotnes plānus, izstaigāsim visu ēku. Pēc ekskursijas jums būs brīvais laiks pastaigai ainavu parkā, kur atradīsiet gan dīķīti ar Mīlestības saliņu, gan pastaigu takas.

 

 

   Ceļojuma turpinājumā dosimies vēl tālāk uz ziemeļiem, kur pēc jaukās ekskursijas mūs gaidīs viesmīlīga saimniece lai pabarotu ar sātīgām pusdienām. Saskaņā ar jūsu izvēli būs iespēja atjaunot iztērēto enerģiju ar zupu (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā), kura vārīta katlā uz dzīvas uguns, kā arī, jums būs iespēja nogaršot īpašu vietējo desertu ”Dundagas krēmu” (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā).

 

   Turpinājumā pagriezīsim nedaudz dienvidu virzienā, lai tepat, Talsu novadā, paviesotos zemnieku saimniecībā ”Upeskalni”, kurā izveidota šinšillu audzētava. Šī saimniecība viena no pirmajām sāka audzēt šinšillas Latvijā. Vai jums patīk šinšillas? Tad jums veicas, jo šeit būs iespēja tās paņemt rokās paglaudīt un uzcienāt ar kādu kārumiņu. Bez tam, saimniecībā skatāmi arī citi iemītnieki – kaziņas, aitiņas, govis, tītari, truši un poniji, kuri gaida jūs ciemos.

 

 

   Un ceļojums noslēgumā mēs apmeklēsim ābeļdārzu, kurš izveidots zemnieku saimniecībā “Eglāji”. Dārzs, kurš izvietojies simts metru augstumā virs jūras līmeņa un aizņem 11 hektāru platību, tika izveidots jau vairāk nekā pirms 20 gadiem. Saimnieks ekskursijā jūs iepazīstinās ar savu saimniecību, kā arī uzcienās ar āboliem (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā), jo mūsu vizīte iekrīt tieši ābolu ražas laikā. Dārzā aug apmēram 30 dažādu šķirņu ābeles un tas tiek uzskatīts par vienu no visskaistākajiem ābeļdārziem Latvijā.

   Vakarā atgriežamies Rīgā. 

   Ceļojuma cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupu pavadošā gida pakalpojumi. 

   Papildizdevumi (saskaņā ar jūsu vēlmēm):
Vietējais deserts "Dundagas krēms": 1.50 € (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
Zupa saimniecībā "Pie Pūpola": 3.50 € (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
Šinšillu audzētava "Upeskalni": 2.00 €;
Ābeļdārzs “Eglāji” (apmeklējums + ekskursija + neliela ābolu degustācija): 3.00 € (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
Tiņģeres muiža un parks (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida pavadībā): pieaugušajiem - 1.50 €; / invalīdiem, pensionāriem: 1.00 €; skolēniem - 0.50 €.

 

    Papildus informacija:

Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

 

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 27-09-2020 8:00
Ceļojuma beigu datums 27-09-2020 21:00
Reģistrēts 48
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.