Brauciens uz Tallinu un Mārtiņdienas gadatirgus

Izbraukšana no Rīgas. Keila ūdenskritums. Turisalu klints.
Ierašanās Tallinā. Pilsētas apskata ekskursija (pap.piemaksa – 5 eur ) : Pirita, piemineklis bojā gājušam kuģim «Rusalka”», Kadriorg pils un parks. Pastaigas ekskursija pa Vecpilsētu: Augšpilsēta un Aukšpilsēta, viduslaiku torņi Garais Germans, „Resnā” Margarita, Tallinas Rātsnams – vienīgais gotiskais rātsnams, kas saglabājies Ziemeļ-Eiropā.
Pacelšanās Rātsnama tornī, kur paveras lielisks skats uz Vecpilsētu. Brīvais laiks patstāvīgai pastaigai pa Tallinu un Marta gadatirgus apmeklējumam.
Marta gadatirgus - rokdarbu svētki. Tā ir lielākā patiesi igaunisku rokdarbu priekšmetu izstāde, kas notiks Saku Suurhall arēnā Paldiski mnt 104b. Bez pārdevējiem izstādē piedalīsies skolas, kas apmāca rokdarbu prasmi, un muzeji. Būs arī meistardarbnīcas un bērnu darba istabas. Publiku izklaidēs tautas muzikanti, bet izsalkumu varēs remdēt, nobaudot igauņu ēdienus.
Ik dienu strādās nacionālo tērpu konsultāciju ateljē, būs grāmatu prezentācijas, kā arī grāmatas varēs iegādāties tieši no izdevējiem.
Šis gadatirgus – ne tikai tradicionālais troksnis un kņada. Tur sastapsies meistari pieredzes apmaiņai, rokdarbu cienītāji un visi interesenti, kam patīk tautas māksla un ar to saistītās lietas.
Laiks izbaudīt igauņu nacionālos ēdienus.
Ceļš mājup. Vakarā ierašanās Rīgā.
Piedāvājuma vērtībā ietilpst:
Brauciens ar tūrisma klases autobusu
Gida -  grupas vadītāja pakalpojumi
Papildus izdevumi:
Apskata - pastaigu ekskursija pa Tallinu - 5€
Pacelšanās Rātsnama tornī - pieaugušajiem - 4€, skolēniem un studentiem - 2€
Ieejas biļetes Marta gadatirgū - pieaugušajiem - 5€, skolēniem, studentiem un pensionāriem - 3€,  ģimenei (2 pieaugušie un to bērni) - 9€
Apdrošināšana - 2€
 
Papildinformācija par braucienu:
Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma
Latvijas pilsoņa pase, izdota laikposmā no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai!
Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.
Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 12-11-2016 7:00
Ceļojuma beigu datums 12-11-2016 23:00
Reģistrēts 6
Pieejamās vietas 40
Individuālā cena 31.60 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.