Skrīveru parks, Sēlijas kūpinājumi un vīnogulāju dārzs

Brīvdienas ceļojums pa Latviju (Vidzeme un Sēlija) ar autobusu, izbraukšana no Rīgas

 

 7:50 - tikšanās izbraukšanas vietā.

 8:00 - izbraukšana no Rīgas.

 Mūsu ceļojumu un mūsu jūsmošanu par burvīgo septembra skaistumu sāksim Skrīveru dendroloģiskajā parkā. Tajā aug Japānas lapegle, balzāma baltegle, Ķīnas paeglis, Maķedonijas priede, neīstā Zībolda kļava kā arī citi eksotiski un reti koki un krūmi. Parku 19. gadsimta nogalē izveidojis botāniķis Maksimilians fon Siverss un tas kļuvis par unikālu Eiropas līmeņa dabas pieminekli. Tas aizņem 16 hektāru platību, kur izvietojušies 250 dažādu šķirņu koki un krūmi. Ekskursija parkā vietējā gida pavadībā.

 Ceļojuma turpinājumā mini zooloģiskā dārza "Lejas Bitēni" apmeklējums, kura laikā mums būs iespēja iepazīties ar dažādiem putniem – gan mājputniem, gan eksotiskajiem putniem, un zirdziņiem. Šeit tiek piedāvātas arī izjādes, gan ar zirgiem, gan ar ponijiem. Ekskursija mini zooloģiskajā dārzā saimnieka pavadībā.
 
 Pienācis laiks pārcelties uz Daugavas pretējo krastu – uz vēsturisko Sēlijas novadu, kur Secē ciemos gaidīs kūpinātava, kuras saimnieks mums pastāstīs visu par kūpināšanas procesa niansēm un piedāvās nodegustēt savus gardumus – tur būs kūpināta vistas šķiņķis, kūpināta cūkgaļa un kūpināta, tepat Secē paša saimnieka audzēta, karpa. Degustācijai jāpiesakās pirms ceļojuma mūsu birojā
  
 
 Bet mūsu ceļojuma noslēguma daļā apmeklēsim Eduarda Būmaņa vīna dārzu. Šeit, Ķegumā, nelielā platībā izvietojies viņa privātais dārzs, kurā ieaudzēts vairāk nekā 100 dažādu šķirņu vīnogulāju. Dārzā skatāmas gan universālās šķirnes, gan dienvidu selekcijas lielaugļu šķirnes. Un mēs apmeklēsim dārzu tieši augļu ražas laikā! Tādēļ saimnieks ne tikai izvadās mūs ekskursijā pa savu dārzu, bet piedāvās arī ražas degustāciju (jāpiesakās pirms ceļojuma mūsu birojā) - pagaršošanai 6 šķirņu vīnogas un 6 veidu mājas vīnus! Jums būs iespēja ne tikai uzzināt visus smalkumus par vīnogām, bet arī iegādāties to stādus. 
 
  Ceļojuma cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupu pavadošā gida pakalpojumi.
 
 Iespējamās papildizmaksas:
 
Mini zoo "Lejas Bitēni" (ieejas biļete + ekskursija) - 2.50 €;
Sēlijas kūpinājumi Secē (stāstījums + degustācija) - 5.00 €;
Skrīveru dendroloģiskais parks (ieejas biļete + ekskursija vietēja gida pavadība) - 2.00 €;
Eduarda Būmaņa vīna dārzs (ieejas biļete + ekskursija + vīnogu un vīna degustācija) - 7.00 € (jāpiesakās pirms ceļojums mūsu birojā).
 
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 12-09-2020 8:00
Ceļojuma beigu datums 12-09-2020 21:00
Reģistrēts 47
Pieejamās vietas 1
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.