Senās Tallinas teiksmas un leģendas

Brīvdienu autobusu ceļojums uz Igauniju, izbraukšana no Rīgas

1. diena. Ierašanās Tallinā.
Ekskursija Tallinā ar autobusu un kājām*, kuras laikā izbrauksim pa Tallinas galvenajām ielām, lai skatītu vairākas interesantas vietas – Piritas rajonu, Dziesmusvētku laukumu, Kadriorg parku, pieminekli “Rusalka”, paiesimies gar Tallinas līča krastu un pavērosim gulbjus, bet Vecpilsētas jaukās un noslēpumainās ieliņas izstaigāsim kājām – Doma baznīca, Nigulistes baznīca, Tallinas rātsnams ar “Veco Tomasu” tornī, baudīsim Vecpilsētas panorāmas skatu no Tompeā kalna augstumiem, un, ja paveiksies, satiekot skursteņslauķi, varēsim iedomāties kādu vēlēšanos, un vēl daudz kas cits.
Bet visa neparastā cienītājiem piedāvājam doties ekskursijā uz Tallinas Vecpilsētas pazemi.
 
Visjaudīgākais Tallinas tornis apvienojumā ar Ingermanlandijas un Zviedru bastiona tuneļiem aicina uz ceļojumu laikā, kurš aizsākās apmēram 1219. gadā.
Zem bastioniem tika izrakti slepeni labirinti, pa kuriem ienaidniekam nemanāmi varēja pārvietoties pilsētas sargi ar munīciju un ieročiem u.c. Labirintus izmantoja izlūki, lai novērotu ienaidnieka darbības, kā arī, lai sagrābtu gūstekņus.
 
tallin undergroundBeidzot piepildījies sens Tallinas sapnis – leģendārās slepenās ejas atvērtas apmeklētājiem.
Jūs gaida aizraujoša ekskursija pazemes tuneļos vietēja gida pavadībā. «Laika mašīna» bastionu tuneļu apmeklētājus izvizinās laikā no 1219. gada līdz pat 2219. gadam. Multimediālā instalācija tēlaini un dinamiski iepazīstina muzeja viesus ar Tallinas dibināšanas un attīstības vēsturi, aizsargsistēmu un svarīgākajām kara darbībām tās vēsturē.
Lūgums ņemt vērā, ka pazemē visa gada garumā temperatūra turas + 10 – 12° C robežās, tādēļ, īpaši vasaras laikā, vēlams ņemt līdzi siltas drēbes. Muzeja priekštelpā iespējams aizņemties arī pledu.
Iekārtošanās viesnīcā.
 
Brīvais laiks. Pēc vēsās pazemes sildāmies pirtīs.
 
2. diena. Brokastis. Vēlā izbraukšana no viesnīcas. Iespēja apmeklēt SPA kompleksu arī no rīta.
Televīzijas torņa apmeklējums. Televīzijas tornī atrodas Ziemeļeiropā augstākā atklātā skatu platforma, kura nodrošina neaizmirstami vienreizējus, spēcīgus iespaidus!
 
Ceļš uz mājām.
 

Ceļojuma cenā iekļauts:

- brauciens ērtā tūristu klases autobusā - nakšņošana viesnīcā Metropol SPA Hotel 4*,divvietīga izmitināšana ar brokastīm - viesnīcas SPA zonas apmeklējums (sporta zāle, saunas, baseins) - grupas vadītāja pakalpojumi
 

Iespējamās papildizmaksas:

- Apskates ekskursija Tallinā - 5€
- Biļetes programmai pazemē “ Tallinas leģendas” - pieaugušajiem 12€, biļete ar atlaidi 10€
- Ieejas biļete Tallinas televīzijas tornī Teletorn - 11€
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 22-08-2020 7:30
Ceļojuma beigu datums 23-08-2020 22:00
Reģistrēts 50
Pieejamās vietas 2
Individuālā cena 180.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.