Savvaļas kulinārais festivāls Zaubē un Zoo Rakši

  

Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju (Vidzeme), izbraukšana no Rīgas  

 7:50 – tikšanās pieturā.
 8:00 - izbraukšana no Rīgas.
 
 
 
 
 
 
 
 Vispirms mēs ar jums dosimies uz zoo „Rakši” – tā ir vienīgā vieta Baltijas valstīs kur iespējams redzēt tuksneša dromedārus jeb vienkupra kamieļus. Saimniecībā ir vairāk nekā 100 dzīvnieku! Tiem, kuri vēlēsies, būs iespēja piedzīvot vizināšanos jāšus uz kamieļa, pieglausties mīkstajai alpakai, vai arī doties relaksējošā pastaigā uz mežu kopā ar uzticīgo pavadoni – lamu. Apmēram 60 mīļu un draudzīgu dzīvnieku būs priecīgi saņemt cienastu no jūsu rokām. Lamas, alpakas, gvanako, divkupru un vienkupra kamieļi – jums būs iespēja iepazīties ar visiem saimniecības eksotiskajiem iemītniekiem. Šeit būs arī iespēja lieliski paēst (pēc jūsu izvēles) nobaudot gardās un vērtīgās kamieļmātes piena pankūkas (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā)!

 
 
 
 
 
 
 Veselavas muižas ēka (Wesselshof) būvēta 19. gadsimta pirmajā pusē, un tā saistīta arī ar baronu Kampenhauzenu vārdu. Faktiski Veselova ir gandrīz pilnībā saglabājies muižas apbūves komplekss, kurā ietilpst 12 ēkas un parks. Muižas kungu mājā šobrīd restaurācija pabeigta 4 telpās. Unikāli atradumi – 19. gadsimta ozolkoka parkets, apkures sistēma, sienu gleznojumi. Ekskursija muižas kungu namā un parkā vietējā gida pavadībā.

 
 
 
 
 
 
 
 
  Ierašanās Nītaurē. Šī nelielā vieta Vidzemes dienvidrietumos savulaik bijusi Teitoņu ordeņa īpašums. Uz bijušās bruņinieku pils pamatiem 18. gadsimta vidū tika uzcelta luterāņu baznīca, kā arī tika izveidots jauns muižas ansamblis, kurš saglabājies līdz mūsu dienām, un ekskursijas laikā ar vietējo gidu, jums būs iespēja iepazīties ar Nītaures muižu, apmeklēt luterāņu baznīcu un arhitektoniski iespaidīgo 19. gadsimta otrajā pusē būvēto pareizticīgo baznīcu.

 
 
 
 
 
 Bet, ceļojuma turpinājumā, dienas galvenais notikums – Savvaļas kulinārais festivāls Zaubē!

 Vasaras pašā viducī, kad lauki un upes, meži un ezeri pilni visdažādākajiem gardumiem, aicinām jūs nobaudīt šīs vasaras veltes Zaubes kulinārajā festivālā. Festivāla norises vieta paliek nemainīga – Zaubes parkā, pa vidu starp Augšezeru un Lejas ezeru, Amatas novadā.
Festivāla stendos apmeklētājus priecēs no savvaļas produktiem gatavoto gardumlietu tematiskās degustācijas. Notiks dažādas meistarklases un savvaļas produktu pagatavošanas paraugdemonstrējumi, spēles, izklaides lieliem un maziem.

 
 
 
 
 
 
 
 Zaubes savvaļas kulinārā festivāla aizbildnis ir „Restorāna 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Ikviens festivāla apmeklētājs ir aicināts iepazīties ar eksotisko un vietējo virtuvju interesantiem kulinārajiem piedāvājumiem!

 Brīvais laiks kulinārā festivāla apmeklējumam!

   Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
  Ceļojuma cenā iekļauti:
Transporta pakalpojumi;
Grupu pavadošā gida pakalpojumi.

   Iespējamās papildizmaksas:

 Kamieļu parks "Rakši" (ieejas biļete + ekskursija): ja grupa mazāk nekā 20 personas - 7.00 €; / ja grupa ir vairāk nekā 20 personas - 5.00 €; invalīdiem - bez maksas (uzrādot apliecību);
 Maltīte kamieļu parkā "Rakši" (2 lielās kamieļmātes piena pankūkas ar krējumu vai sieru) - 4.00 €  (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
 Veselavas muiža (ieejas biļete + ekskursija): pieaugušajiem - 3.00 € / skolēniem, studentiem, pensionāriem, invalīdiem - 2.00 €;
 Ekskursija Nītaurē vietējā gida pavadībā (Nītaures muižas komplekss, pareizticīgo baznīca, luterāņu baznīca): 2.00 €;
 Zaubes savvaļas kulinārais festivāls (ieeja): 5.00 €.
  Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 13-07-2019 8:00
Ceļojuma beigu datums 13-07-2019 21:30
Reģistrēts 48
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.