Salacgrīva – viļņu sudrabs un nēģi

  Uzmanību! Cienījamās dāmas un godātie kunga!

  Saskaņā ar valdības norādījumiem un mediķu ieteikumiem, atgādinām, ka katram ceļotājam nepieciešams ņemt līdzi degunu un muti aizsedzošu sejas masku!   Roku dezinfekcijas līdzeklis ceļotājiem būs pieejams autobusā.

7:50 - pulcēšanās pieturā.
8:00 - izbraukšana no Rīgas.

 

 

 

  Ceļš mūs aizvedīs ziemeļu virzienā – gandrīz līdz robežai ar Igauniju, jo tieši šeit atrodas senā zvejnieku pilsēta Salacgrīva. Šodien mums ieplānots romantisks jūras ceļojums – ar “Tirkīza kuģi”, šķeļot viļņus mēs slīdēsim pa ūdens virsmu. Šis jūras ceļojums ar kuģi (jāpasūta iepriekš mūsu birojā) atklās mums visu piekrastes skaistumu – tās pievilcību un šarmu, tās nesteidzīgo dzīves ritmu un īpašo, neatkārtojamo kolorītu.

 

 

  Salacgrīvas apmeklējuma turpinājumā mūs gaidīs vizīte zvejnieku saimniecībā “Kurķis”. Šeit vēl jo projām saskaņā ar senajām tehnoloģijām tiek ķerta vietējā delikatese – nēģi. Saimnieks ekskursijas laikā gan pastāstīs mums par nēģu dzīvi un par to, kā nēģi tika ķerti sendienās, gan nodemonstrēs mums īpašu filmu par šiem procesiem, gan arī piedāvās mums nogaršot īstā krāsnī svaigi ceptus nēģus (jāpasūta iepriekš mūsu birojā).

Mūsu vizīte Salacgrīvā vēl turpināsies – jo gribas izjust un iepazīt pilsētas dvēseli un vēsturi vēl tuvāk. Tādēļ dosimies pastaigā pa Promenādi, kura labiekārtota Salacas upes labajā krastā un aizstaigāsim līdz pat vecajai bākai, kura mūsdienās jau devusies “pelnītā atpūtā” – tagad tā veic godpilno pilsētas simbola funkciju.

  Nākamā pieturvieta mūsu šīsdienas ceļojumā – saimniecība “Rudzo”, kura specializējas lielogu krūmmelleņu audzēšanā siltumnīcās. Kopumā šobrīd izveidoti 16 tuneļi 1,5 ha platībā, tādejādi zem jumta izvietojušies 6400 ogu stādu. Te tiek audzētas augstas kvalitātes krūmmellenes, kuras mēs ar jums šajā dienā šeit arī nogaršosim! Ekskursija saimniecībā saimnieces vadībā, kā arī iespēja ogas iegādāties.

 

 

 

 

   Bet pēdējā šīsdienas ceļojuma pieturā mūs gaida lauku mini ZOO “Priedītes” apmeklējums. Jā, pēc dienas jūras krastā, mēs nonāksim lauku mierā un klusumā, kur mūs laipni sagaidīs govis, zirgi, truši, aitas un citi saimniecības iemītnieki. To šeit ir daudz un dažādu sugu – īpašu truši un zirgi. Un ar katru no viņiem jums būs iespēja gan iepazīties, gan pakontaktēties. Šī ir pirmā saimniecība, kura uzsāka Tinker šķirnes zirgu audzēšanu Latvijā! Citi šīs zirgu šķirnes nosaukumi – Čigānu pajūgu zirgs vai Īrijas darba zirgs. Vēlaties redzēt šos skaistuļus? Tie jūs jau gaida ciemos!

 Vakarā atgriežamies Rīgā. 

  Ceļojuma cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupu pavadošā gida pakalpojumi. 

   Papildizdevumi ceļojumā (saskaņā ar jūsu vēlmēm):
Ūdens ceļojums gar Salacgrīvas krastu: pie nosacījums, ja grupā ir vismaz 20 cilvēki - 10.50 €; / ja grupā ir 25 cilvēki - 8.40 € (jāpiesakās pirms ceļojuma mūsu birojā);
Zvejnieku saimniecība "Kurķis" (ekskursija + degustācija): 3.50 € (jāpiesakās pirms ceļojuma mūsu birojā);
Saimniecība SIA Rudzo (ekskursija + neliela degustācija): ziedojums 1.00 €;
Mini-ZOO "Priedītes": 1.50 €.

 

  Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 22-08-2020 8:00
Ceļojuma beigu datums 22-08-2020 21:00
Reģistrēts 68
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.