Rožu festivāls Tukumā un Abavas upes ielejā

 

Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju, izbraukšana no Rīgas    

 7:50 – grupas pulcēšanās pieturā.

 8:00 – izbraukšana no Rīgas. Dosimies uz vienu no skaistākajām vietām Latvijā –Dabas parku "Abavas upes ieleja".

 

 

 

 
 Vispirms apmeklēsim Kalnmuižas muižu - 19. gs. kompleksu, kas ir pilnībā atjaunots un restaurēts, kurā tagad atrodas viesnīca. Kalnmuiža atrodas ļoti gleznainā vietā. Ekskursija ar vietējo gidu, muižas restorānā, jums būs iespēja baudīt tasi aromātiskas rīta kafijas.
 
 Turpināsim braucienu pa dabas parku, un tālāk dosimies uz Abavas upes kreiso krastu – kur 1991. gadā tēlnieks Ojārs Arvīds Feldbergs bijušo Firkspedvāles un Briņķpedvāles muižu ēku apkārtnē izveidoja Pedvāles brīvdabas mākslas muzeju, kas ir valsts nozīmes kultūras piemineklis un ietilpst īpaši aizsargājamā kultūrvēsturiskā teritorijā ”Abavas ieleja.
 
 
 
 
 
,Pedvāle ir visskaistākā vieta, no kuras paveras skaists skats uz Abavas upi un Sabiles pilsētu. Brīvdabas muzeja ekspozīcija piedāvā gan Ojāra Arvīda Feldberga, gan ārzemju tēlnieku un mākslinieku darbus. Ekskursija ar vietējo gidu.
 
 
 
 
 Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Kandavas rajonu – kur mēs apmeklēsim saimniecību "Kangari", kurā audzē vīnogu gliemežus. Šeit jūs varēsiet nobaudīt šos vīnogu gliemežus! Ekskursija pa saimniecību un degustācija "Gliemeži Burgundijas stilā".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Turpināsim mūsu ceļojumu un dosimies uz Rožu festivālu Tukuma pilsētā!
 Rožu festivāls Tukumā notiek ik pēc 2 gadiem - tas ir galvenais tūrisma notikums provincē. Šogad būs 6. rožu festivāls, tas ir veltīts Latvijas 100 gadu jubilejai, un tā devīze ir: "Sapnis par Rozi Latvijai".
 Svētku simbols ir liels rožu vainags, kura izveidē var piedalīties visi svētku apmeklētāji.
 Pilsētas centrā atradīsies romantiska skatuve, skanēs mūzika, būs floristikas darbi - arkveida dekori "Vārti uz sapni", floristikas izstāde "Mana roze Latvija", rožu tirgus un skaisto lietu tirgus, ielu mākslinieki un, protams, tradicionālā ģimenes foto orientācija.  Brīvais laiks Rožu festivālā.
 
 Vakarā atgriešanās Rīgā.
 Cenā iekļauts:

Transporta pakalpojumi;
Pavadoša gida pakalpojumi;

 Papildu izmaksas (pēc izvēles):
Kalnmuižas muiža (ekskursija + tase kafijas): 3,50 EUR.
Brīvdabas muzejs "Pedvāle" (ieejas biļete + ekskursija): pieaugušajiem - 3,50 EUR; / skolēniem, studentiem, pensionāriem - 3,00 EUR.
Zemnieku saimniecība "Kangari" (ekskursija): 2,00 EUR.
Degustācija "Burgundijas stila vīnogu gliemeži" (6 gliemežu porcijas) - 5,00 EUR (iepriekš rezervējiet birojā).

 

 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 14-07-2018 8:00
Ceļojuma beigu datums 14-07-2018 22:00
Reģistrēts 45
Pieejamās vietas 1
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.