Rocca Al Mare – kur staigā karakals un Pavasara gadatirgus!

Autobusu, brīvdienu, ekskursijas ceļojumus no Rīgas uz Igauniju

 Uzmanību!   Cienījamās dāmas un godātie kungi!
Saskaņā ar valdības norādījumiem un mediķu ieteikumiem atgādinām, ka katram ceļotājam nepieciešams lietot medicīniskās sejas aizsargmasku! Dezinfekcijas līdzekļi ceļotājiem būs pieejami autobusā.
 
   6:50 – pulcēšanās pieturā.

   7:00 – izbraukšana no Rīgas.

   Ierašanās Rocca Al Mare – Igaunijas etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, jo tieši šeit notiks tradicionālais Pavasara gadatirgus 2022! No 1. maija sākas aktīvā tūrisma sezona, un šeit Rocca Al Mare to tradicionāli pieņemts atzīmēt ar Pavasara zemnieku gadatirgu!

   Igaunijas brīvdabas muzejs ir unikāls komplekss, kurš izvietojies uz pilsētas robežas senas vasaras muižas Rocca-Al-Mare vietā. Vērtīgā kolekcija, kura ietver gandrīz 80 iepriekšējo divu gadsimtu laikā tapušās ēkas, atspoguļo igauņu lauku amatniecības tradīcijas. Muzejā eksponēto saimniecību plānojums atbilsts tradicionālajam dažādu Igaunijas novadu saimniecību plānojumam, piemēram: Rietumigaunijā un Ziemeļigaunijā saimniecību ēku izvietojums tradicionāli bijis līnijveida; taču salu reģiona saimniecības rāda tā saucamo ligzdas tipa plānojumu, kur visas saimniecības izvietojušās ap ciema galveno laukumu; savukārt Dienvidigaunijas saimniecībām raksturīgs izkaisīts izvietojums pa teritoriju. Muzeja senākā ēka tiek datēta ar 1723. gadu!!! Pavasara gadatirgus jūs priecēs ar lauku veltēm un šarmu – gan ēdamajiem gardumiem, gan tradicionālajiem amatnieku darinājumiem. Brīvais laiks gadatirgū jūsu atpūtai, pastaigām un iepirkumiem!

   Bet tagad dosimies uz Tallinas zooloģisko dārzu! Jūs gaida aizraujošs ceļojums pa zooloģisko dārzu ar iespējams interesantāko dzīvnieku kolekciju Ziemeļeiropā! Šeit mums ir ieplānots gan brīvais laiks jums, gan apburošajam karakalam veltīta tematiskā ekskursija vietējā gida vadība! Šie Tallinas zooloģiskajā dārzā mītošie kaķu dzimtas skaistuļi priecē apmeklētājus, jo tie ir ekskluzīvi dzīvnieki! Mums būs iespēja priecāties ne tikai par karakaliem – mūsu tematiskās ekskursijas gaitā tuvāk iepazīsim arī Āfrikas ziloņus, pundurnīlzirgus, muskusbriežus un melnos degunradžus! Kā arī, mums būs iespēja vērot kā dvi karakali ietur maltīti ārējā voljērā!

   Saskaņā ar jūsu izvēli, šopinga un restorānu cienītājiem, būs transfērs uz Tirdzniecības centru Rocc Al Mare, kurš savas durvis vēris 1998. gadā, tādejādi kļūstot par pirmo un vislielāko tāda tipa tirdzniecības centru Igaunijā. 57 000 centra kvadrātmetru izvietojušies 148 tirdzniecības platību īrnieki, tai skaitā 134 veikali un 14 ēdinātāji. Rocca Al Mare – vienīgais Igaunijas tirdzniecības centrs, kur veikali izkārtojušies krāsu gammā un tematikā, kas atvieglo pircējiem vajadzīgās preces un pakalpojuma atrašanu.

   Tātad, pēc gadatirgus apmeklējuma jums būs iespēja izvēlēties – vai nu doties uz zooloģisko dārzu un pavadīt laiku ar mūsu pūkainajiem, astainajiem, nagainajiem un ragainajiem draugiem; vai nu doties uz tirdzniecības centru šopingā!

    Vakarā atgriešanās Rīgā.

    Ceļojuma cenā iekļauts:

 transfērs ar tūristu klases autobusu;
 grupas vadītāja pakalpojumi.

     Papildizdevumi:
 Igaunijas etnogrāfiskais brīvdabas muzejs un Pavasara gadatirgus: pieaugušajiem - 10.00 € ; / skolēniem, studentiem, pensionāriem - 8.00 €;

 Tallinas zooloģiskais dārzs (ieejas biļete + tematiskā ekskursija vietējā gida vadībā + karakalu barošanas vērošana):

 - ja grupā vismaz 20 personas: pieaugušajiem - 11.00 €; / skolēniem, studentiem, pensionāriem (atlaides – uzrādot attiecīgo dokumentu) - 8.00 €;

 - ja grupā vismaz 30 personas: pieaugušajiem - 10.00 €; / skolēniem, studentiem, pensionāriem (atlaides - uzrādot attiecīgo dokumentu) - 7.00 €.
 
 
   Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 01-05-2022 7:00
Ceļojuma beigu datums 01-05-2022 21:00
Reģistrēts 55
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 40.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.