Centrāltirgus noslepumi

Centrāltirgus – Rīgas vēders, kur tirgojas un iepērkas paša pilsētas viducī. Mēs tik ļoti esam apraduši ar tirgus paviljoniem, ka ikdienas steigā tiem vairs nepievēršam uzmanību.
 
Bet mūsu Centrāltirgus ir īpaša, unikāla vieta, tādēļ šodien piedāvājam jums doties uz tirgu, lai paskatītos uz to citādāk! Lai uzzinātu kad, kā un kāpēc Centrāltirgus ir būvēts tieši šajā vietā. Lai iepazītu tirgu no cita skatu punkta, izstaigāsim ne tikai pašus paviljonus, bet arī vietas, kur ikdienā nepiederošām personām ieeja aizliegta – gan ejas zem paviljoniem, gan arī uzkāpsim uz jumta, kur savulaik pie perona Nr. 1 piestājuši preču vagoni. Ekskursijas laikā uzzināsiet gan par tirgus tapšanas peripetijām, gan to, kā dažādos laikos tas izmantots ne tikai tirdzniecībai.
 
Tikšanās pie zivju paviljona no Daugavas puses. Gids ar zīmi EDEM-TOUR.
 
Ekskursija krievu valodā.
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 18-10-2020 11:00
Ceļojuma beigu datums 18-10-2020 12:30
Reģistrēts 0
Pieejamās vietas 30
Individuālā cena 17.64 €
Izbraukšana no

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.