Pūķu parādē brīnumainajā Krakovā 17

Brīvdienu autobusu ceļojums uz Poliju ar pūķu svētku apmeklēšanu, izbraukšana no Rīgas, visas naktīs viesnīcās

1 diena. 7:00 – izbraukšana no Rīgas uz Poliju. Ierašanās Krakovā un iekārtošanās viesnīcā pilsētas centrā.

2 diena. Brokastis.
Ekskursija ar autobusu un kājām vietējā gida pavadībā, kuras laikā būs iespēja redzēt un iepazīties ar svarīgākajiem šīs apburošās pilsētas apskates objektiem – UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļauto Vecpilsētu: Sv. Staņislava un Vāclava katedrāli, Polijas karaļu kapenes, Vāveles kalnu, gotisko Jaunavas Marijas baznīcu, Karalisko ceļu, 15. gadsimtā būvēto Barbakanu, audumu tirgotāju pasāžu „Sukiennice” un daudz ko citu. Pēc ekskursijas brīvais laiks patstāvīgai pastaigai pa pilsētu.
 
Pēcpusdienās - ekskursija uz Veļičku. Veļička – viens no senākajiem akmens sāls ieguves centriem Eiropā, iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Jums būs iespēja apmeklēt karaliskās sāls raktuves – sāls skulptūrām rotātus eju labirintus, galerijas un zāles vairāku desmitu metru dziļumā zem zemes! Atgriešanās Krakovā.

Būs Vāveles pūķa festivāla 1. diena! Tas būs brīnišķīgs piedzīvojums – tāpat kā sendienās, pa Vislas upi, kuras krastos Krakova izaugusi, mūzikas, salūtu un lāzergaismu izrādes pavadībā peldēs pūķi.
Nakts viesnīcā.

3 diena. Brokastis.
Ekskursija uz Kazimežu (pēc jūsu izvēlēs un iepriekšējas pieteikšanās mūsu birojā Rīgā). Kazimežs – divas kultūras tikšanas vieta: kristiešu un ebreju. Kontrastu un neaizmirsāmo atmosfēru rajons.
 
Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: ebreju kavartāla centrālo ielu, sinagogu Rohm un unikālus XVI gadsimta kapus. Tālāk, pēc maršruta - veca sinagoga, Helenas Rubinsteins māja, ebreju mikva - rituāls vanna, Isaacas sinagoga, Jozefa ielā ar slaveno Café Stein (no filmas "Šindlera saraksts" ), baznīca Corpus Christi un citas interesantas vietās.

Tā būs Vāveles pūķa festivāla 2. diena, kad Vāveles pūķu parāde izies pa Vecpilsētas ielām! Dienas laikā notiks arī Pūķu ģimenes pikniks.
Nakts viesnīcā.

4 diena. brokastis. Izbrukšana uz Rīgu. Vēlā atgriešanās.

Cenā ietilpst:
vieta komfortablā autobusā;
gida – grupas vadītāja pakalpojumi;
viena vieta divvietīgā viesnīcas numurā ar brokastīm;

Papildus izdevumi:
Krakova apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 15 €;
Ekskursija uz Kazimežu:10 €;
Izbraukuma ekskursija uz Veļičkas sāls raktuves: 25 €(ieejas biļete, transfers, ekskursija);
Medicīnska apdrošināšana;

Svarīga informācija
-Neskatoties uz to, ka Polija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam - pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo, likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.
-Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
-Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!
-Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
-Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
-Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
-Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
-Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 30, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu
-Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam, precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru!!!
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 02-06-2017 7:00
Ceļojuma beigu datums 05-06-2017 23:55
Individuālā cena 240.00 €

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.