Pūķu parādē brīnumainajā Krakovā

Brīvdienu autobusu ceļojums uz Poliju ar pūķu svētku apmeklēšanu, izbraukšana no Rīgas, visas naktīs viesnīcās

1 diena. 6:00 – izbraukšana no Rīgas uz Poliju. Ierašanās Krakovā un iekārtošanās viesnīcā.

2 diena. Brokastis.
Ekskursija ar autobusu un kājām vietējā gida pavadībā, kuras laikā būs iespēja redzēt un iepazīties ar svarīgākajiem šīs apburošās pilsētas apskates objektiem – UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļauto Vecpilsētu: Sv. Staņislava un Vāclava katedrāli, Polijas karaļu kapenes, Vāveles kalnu, gotisko Jaunavas Marijas baznīcu, Karalisko ceļu, 15. gadsimtā būvēto Barbakanu, audumu tirgotāju pasāžu „Sukiennice” un daudz ko citu. Pēc ekskursijas brīvais laiks patstāvīgai pastaigai pa pilsētu.
 
Pēcpusdienās - ekskursija uz Veļičku. Veļička – viens no senākajiem akmens sāls ieguves centriem Eiropā, iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Jums būs iespēja apmeklēt karaliskās sāls raktuves – sāls skulptūrām rotātus eju labirintus, galerijas un zāles vairāku desmitu metru dziļumā zem zemes! Atgriešanās Krakovā.

Būs Vāveles pūķa festivāla 1. diena! Tas būs brīnišķīgs piedzīvojums – tāpat kā sendienās, pa Vislas upi, kuras krastos Krakova izaugusi, mūzikas, salūtu un lāzergaismu izrādes pavadībā peldēs pūķi.
Nakts viesnīcā.

3 diena. Brokastis.
Ekskursija uz Kazimežu (pēc jūsu izvēlēs un iepriekšējas pieteikšanās mūsu birojā Rīgā). Kazimežs – divas kultūras tikšanas vieta: kristiešu un ebreju. Kontrastu un neaizmirsāmo atmosfēru rajons.
 
Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: ebreju kavartāla centrālo ielu, sinagogu Rohm un unikālus XVI gadsimta kapus. Tālāk, pēc maršruta - veca sinagoga, Helenas Rubinsteins māja, ebreju mikva - rituāls vanna, Isaacas sinagoga, Jozefa ielā ar slaveno Café Stein (no filmas "Šindlera saraksts" ), baznīca Corpus Christi un citas interesantas vietās.

Tā būs Vāveles pūķa festivāla 2. diena, kad Vāveles pūķu parāde izies pa Vecpilsētas ielām! Dienas laikā notiks arī Pūķu ģimenes pikniks.
Nakts viesnīcā.

4 diena. brokastis. Izbrukšana uz Rīgu. Vēlā atgriešanās.

Cenā ietilpst:
vieta komfortablā autobusā;
gida – grupas vadītāja pakalpojumi;
viena vieta divvietīgā viesnīcas numurā ar brokastīm;

Papildus izdevumi:
Krakova apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 15 €;
Ekskursija uz Kazimežu:10 €;
Izbraukuma ekskursija uz Veļičkas sāls raktuves: 25 €(ieejas biļete, transfers, ekskursija);
Medicīnska apdrošināšana;

Svarīgi, lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 01-06-2018 6:00
Ceļojuma beigu datums 04-06-2018 23:55
Reģistrēts 45
Pieejamās vietas 1
Individuālā cena 240.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.