Pjuhticas klosteris (02.09.)

Brīvdienu, ekskursijas, autobusu ceļojums pa Igauniju

Klostera dvēsele un tā garīgā sirds ir piecu kupolu katedrāle, kas celta pēc Aleksandra Poļeščuka projekta 1910. gadā.
Klosteris, kas atrodas netālu Narvas upes un Peipusa ezera, ir vieta, kur tiecas daudzi Latvijas iedzīvotāji, lai iegūtu garīgu mieru un cerību. Pie klostera atrodas Svētavots, kurš ārstējot slimības, uzlabojot uz ilgu laiku veselību un atjaunojot spēkus.
Gar Peipusa ezera krastu izvietojušies vairāki krievu vecticībnieku ciemi ar koka lūgšanu namiem un skatu uz bezgalīgo Peipusa ezeru.
 
 
Tūres programma:
Ap pusnakti izbraukšana no Rīgas.
Klostera apmeklējums uz rīta dievkalpojumu. Pēc dievkalpojuma ekskursija klosterī vietējās mūķenes vadībā, kuras laikā uzzināsim Pjuhticas klostera vēsturi un ar klosteri saistītos nostāstus, apmeklēsim muzeju, kristītavu un baznīcas. Brīvajā laikā iespēja patstāvīgi izstaigāt klostera teritoriju, vai nopeldēties Svētavota ūdenī, kā arī iesmelt avota ūdeni līdzņemšanai.
 
Lūgums ar sapratni un cieņu izturēties pret klostera iekšējās kārtības noteikumiem un ievērot pareizticīgo ģēršanās etiķeti. Svētceļnieku apģērbs nedrīkst būt izaicinošs un netīrīgs, sievietēm obligāti jābūt svārkos, kuri sedz ceļus un apģērbā, kurš sedz plecus, galvai jābūt apsegtai ar lakatu. Vīriešiem ir nepieļaujami šorti vai īsas bikses, vēlams, lai vīrieši būtu ģērbti kreklos ar garām piedurknēm.
 
No Pjuhticas brauksim uz Peipusa ezera krastu lai atpūstos pie dabas (ja laika apstākļi atļaus). Ezera krastā izvietojušies zvejnieku un vecticībnieku ciemati. Lietaina laika apstākļu gadījumā dosimies uz Tartu, kur būs brīvais laiks pilsētā.
 
Rīga atgriežamies ap 21:00.
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
- transporta pakalpojumi brauciena laikā (komfortablā autobusā);
- ceļu nodokļi;
- grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Ceļojuma cenā nav iekļauts:
- klostera apskates ekskursija + ziedojumi - 5 EUR;
- medicīniskā apdrošināšana (pēc izvēles) - 1.50 EUR;
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 
Grupas vadītāja - Inga

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 02-09-2022 23:30
Ceļojuma beigu datums 03-09-2022 21:00
Reģistrēts 46
Pieejamās vietas 3
Individuālā cena 40.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.