Pērnavas pilsētas svētki, vīna un saldējums

 

Autobusu, brīvdienu ceļojums no Rīgas uz Igauniju

 
 
 6:50 – pulcēšanās pieturā.
 7:00 – izbraukšana no Rīgas.
 
 
 
 

 
Vispirms dosimies uz seno Pootsi muižu, kuras vēsture zināma jau kopš 16. gadsimta un vairāku gadsimtu garumā tā piederējusi tādām slavenām muižnieku dzimtām kā Pālēni, Lilenfeldi un Maideli. Tieši no pēdējiem 1939. gadā Pootsi muižu nopircis tās tagadējā īpašnieka vectēvs. Blakus muižas ēkai iekārtots parks 5 ha platībā, bet pašā muižas ēkā darbojas arī vīna darītava, kuras vajadzībām speciāli tika iestādīti 500 ķirša koki. Pēc iepazīšanās ekskursijas vīna darītavā, kuru vadīs pats saimnieks, jums būs iespēja nodegustēt šeit darinātos vīnus. Jums tiks piedāvāti 8 veidu vīni! Kā arī, pie vīna kā uzkoda tiks piedāvātas garšīgas, vietējo zvejnieku nozvejotās zivis.

Uzmanību: ekskursija muižā un degustācija var būt pasūtīta tikai kopā, nevis katra atsevišķi.

 
 
 
 Bet tagad, pienācis laiks doties uz Pērnavas pilsētas svētkiem! Saskaņā ar hronikām Pērnava dibinātā 1251. gadā, tātad, šogad pilsēta svin savu 768. dzimšanasdienu! Pērnavas pilsētas diena – tie ir svētki visām gaumēm – gan lieliem, gan maziem, gan romantiskas atmosfēras cienītājiem, gan izklaižu dažādības baudītājiem! Brīvais laiks Pērnavas pilsētas svētku apmeklējumam.

Tiem, kuri vēlēsies, tiks piedāvāta pastaigas ekskursija pa pilsētu, kuras laikā būs iespēja iepazīt Pērnavas nozīmīgākos vēsturiskos objektus: villu Ammende, Tallinas vārtus, Sv. Katrīnas pareizticīgo baznīcu, Sv. Elizabetes luterāņu baznīcu.

 
 
 
 
 
 
 Pa ceļam uz mājām, vēl apmeklēsim zemnieku saimniecību, kuras saimnieks nodarbojas ar mājas saldējuma „Gogelmogels” ražošanu! Viesmīlīgais saimnieks jums izrādīs savu saimniecību, iepazīstinās ar savām vistiņā, kā arī izstāstīs par sava mājas saldējuma ražošanu. Jums būs iespēja nodegustēt 4 veidu saldējumu. Pie saldējuma degustācijas ir iespējams pasūtīt arī tasīti kafijas (jāpasūta iepriekš mūsu birojā).

Vakarā atgriežamies Rīgā.

Cenas:
Pootsi muižas apmeklējums - 10.00 EUR:
 - ekskursija muižā: 5.00 EUR;
 - vīnu degustācija muižā: 5.00 EUR.
Ekskursija Pērnavā - 2.00 EUR.
Mājas saldējums "Gogelsmogels": 4.00 EUR (ja grupā dalībnieku skaits līdz 10); 3.00 EUR (ja grupā vairāk par 10 dalībniekiem)
( jāpasūta iepriekš mūsu birojā).
Tase kafijas mājas saldējuma degustācijā: 1.00 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā).
 Papildus informacija:
 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 06-04-2019 7:00
Ceļojuma beigu datums 06-04-2019 22:00
Reģistrēts 2
Pieejamās vietas 44
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.