Peoniju ziedēšanas laiks Kalsnavas arborētumā 2021.

       Brīvdienas ceļojums pa Latviju (Vidzemi) ar autobusu, izbraukšana no Rīgas

 
 
 


   
 
 
 
 
    7:50 – pulcēšanās pieturā.
    8:00 – izbraukšana no Rīgas.

 
 
    Ierašanās Bebru novadā, kur izvietojies Latvijas Biškopības vēstures muzejs. Ekskursija muzeja ekspozīcijā gida pavadībā, kur četrās zālēs būs iespēja iepazīties ar bišu stropa dzīvi, bišu barošanās bāzi, biškopības produktiem un to vērtību. Degustācijā medus ar rudzu maizi un pienu (jāpasūta iepriekš mūsu birojā). Blakus muzejam izvietojusies drava – būs iespēja iegādāties svaigu aromātisku medu.

   
 
 
 
 
 
 
 
 
  Peoniju ziedēšanas laiks Kalsnavas arborētumā! Arborētumā – šajā burvīgajā dārzā, kur regulāri kaut kas zied. Taksonu (šķirņu) ziņā šeit skatāma otra lielākā koku kolekcija Latvijā, un šis dārzs tiek uzskatīts pat trešo mūsu valsts botānisko dārzu. Jums būs piedāvāta ekskursija ar vietējo gidi - Kalsnavas arborētuma speciālustu.

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Kalsnavas arborētumā izveidota vislielākā peoniju kolekcija Latvijā – vairāk nekā 200 šķirņu! Blakus šīs kolekcijas izpētei, jums būs iespēja apmeklēt arī skatu torni, pastaigu takas, kā arī izpētīt citas šī botāniskā parka kolekcijas. Pēc ekskursijas - Brīvais laiks Peoniju dārzā un arborētumā..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
   Izbaudījuši peoniju burvību un arborētuma kolekciju harmoniju, mēs ar jums dosimies uz Ikšķili, uz kādu mājsaimniecību, kur tiek gatavots stiprs bezalkoholiskais dzēriens no ingvera. Saimnieks ne tikai pacienās jūs ar šo dzērienu, bet arī izstāstīs par savu darbošanos un ideju – darināt dzērienus, kuru sastāvā bez ingvera tiek iekļautas arī rozīnes un liepziedu tēja. Jūs uzcienās arī ar īpašo upeņu tēju. Degustācija jāpasūta iepriekš mušu birojā. Būs iespēja arī iegādāties saimniecības produkciju.

   
  Un mūsu ceļojuma noslēgumā vēlreiz satiksimies ar skaistulēm peonijām – ceļš mūs aizvedīs uz Daugmali, dārzniecību, kur slavenais selekcionārs Jānis Dukaļskis jau vairāk kā 30 gadus audzē ziedus. Ar katru gadu šķirņu daudzveidība un augu daudzums nemainīgi pieaug. Vairāku pēdējo gadu laikā dārznieks daudz spēka un līdzekļu ieguldījis tieši peoniju selekcijā. Īsāk sakot, aizbrauksim un paši visu redzēsim!

    Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
     
 
 
 
 
 
      Ceļojuma cenā iekļauti:
   - transporta pakalpojumi;
   - grupu pavadošā gida pakalpojumi.

    Iespējamās papildizmaksas (pēc jūsu izvēles):
  - Kalsnavas arborētums (ieejas biļete + ekskursija vietēja gida pavadībā): pieaugušajiem - 5.00 €; / skolēniem, pensionāriem (uzrādot apliecību) un invalīdiem 3. grupai (uzrādot apliecību) - 3.00 €; / bērniem līdz 7 g.v. un invalīdiem 1. un 2. grupai (uzrādot apliecību) - bezmaksas.
  - saimniecība "Ingvers" (stāstījums + degustācija) - 4.00 € (jāpasūta iepriekš mūsu birojā);
  - dārzniecība "Daugmales peonijas" (ieejas biļete + ekskursija): ziedojums 1.00 €;
  - Latvijas Biškopības vēstures muzejs (ekskursija + degustācija) - 2.50 € (jāpasūta iepriekš mūsu birojā).
 
  Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 13-06-2021 8:00
Ceļojuma beigu datums 13-06-2021 21:00
Reģistrēts 7
Pieejamās vietas 41
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.