Panevēža un Kupišķu dziedošās strūklakas

7:50 – pulcēšanās pieturā.
8:00 – izbraukšana no Rīgas.
Ierašanās Panevēžā. Ekskursija – pastaiga vietēja gida pavadībā pilsētas centrā. Ekskursijas laikā iepazīsim pilsētas galvenos apskates objektus – pieminekli pilsētas dibinātājam Lielkņazam Aleksandram Jageilonam, apmeklēsim Panevēžas centrālo laukumu; apskatīsim pilsētas arhitektūras pērles – sākot ar leļļu teātra ēku līdz pat senākajai arhīva ēkai Lietuvā.
Brīvais laiks Panevēžā. Jums būs iespēja nesteidzīgi izbaudīt pastaigu pilsētā, apjūsmot pilsētas parkus, Nevēžas upi, urbānistiskās skulptūras, vai arī iepirkties vietējos veikalos.
Mūsu ceļojuma turpinājumā dosimies uz Kupišķu rajonu, kur Palevenes ciemā atrodas bijušā dominikāņu mūku klostera ansamblis, kurš būvēts 1779. gadā. Klostera galvenā baznīca tikusi būvēta pat vēl agrāk – tās senākā daļa tiek datēta ar 1676. gadu, un dievnams darbojas vēl jo projām. Kopš 1997. gada Sv. Dominika baznīcā vairākās kārtās veikti restaurācijas darbi. Dievnams lepojas ar bagātīgiem interjeriem – 8 altāriem, daži no kuriem tikuši izgatavoti 18. gadsimta vidū.
Šeit jums tiks piedāvāta ekskursija vietējā gida pavadībā, kā arī vietējās reģionālās virtuves cienasts – jums būs saceptas pankūkas (četras pankūkas porcijā) ar čirkām Kupišķu gaumē (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā). Bet gardēžiem un baudas cienītājiem īpašais piedāvājums – bijušā Palevenes klostera kompleksa paplašinātais apmeklējuma variants ar vīna degustāciju (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā).

Bet turpinājumā ceļš mūs vedīs uz Kupišķi, kur mēs simboliski atvadīsimies no vasaras! Kādēļ gan simboliski? Viss ir ļoti vienkārši! Jo šodien ir vēl tikai 29. datums, tātad šī ir šīsvasaras pirmspēdējā brīvdiena, un tātad faktiski atvadīties vēl būtu tā kā nedaudz par agru! Bet simboliski – tieši laikā! Vēl jo vairāk, pilsētiņas pašā centrā, uz laukuma darbojas dziedošā strūklaka, uz kuru izrādi mēs ar jums ieradīsimies, lai baudītu šo priekšnesumu mūzikas pavadībā. Šī strūklaka aprīkota ar 4 veidu uzgaļiem pa 65 katrā un katrs uzgalītis aprīkots ar divām LED lampiņām. Zem strūklakas uzstādīti 12 ūdenssūkņi, galvenā ūdens strūkla var sasniegt 8 metru augstumu. Atkarībā no izvēlētā muzikālā skaņdarba mainās ūdens strūklu augstums un secība, kā arī to apgaismojums. Ūdens strūklas tiek vadītas ar īpašu datorizētu tehniku.
 
Vakarā atgriežamies Rīgā.
 
Ceļojums cenā iekļauts:
Brauciens tūristu klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Iespējamie papildizdevumi (saskaņā ar jūsu izvēli):
Ekskursija kājām vietējā gida pavadībā Panevēžas centrā: pieaugušajiem - 3.00 €; / bērniem līdz 16 gadu vecumam, pensionāriem, invalīdiem - 2.00 €;
Kupišķu dziedošās strūklakas: 3.00 €;
Sv. Dominika baznīca Palevenē (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida pavadībā + pankūkas Kupišķu gaumē) - 6.00 € (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
- Specpiedāvājums! Sv. Dominika baznīcas paplašinātais variants (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida pavadībā + pankūkas Kupišķu gaumē + vīna degustācija): 8.00 € (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā).
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 29-08-2020 8:30
Ceļojuma beigu datums 29-08-2020 21:00
Reģistrēts 45
Pieejamās vietas 3
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.