Palmses muiža - paradīze zem tirkīzzilām debesīm un SPA atpūta Rakverē!

Pirmā diena.
7:20 – pulcēšanās pieturā.
7:30 – izbraukšana no Rīgas.
Mūsu ekskursijas programmas sākums. Mūsu pirmā apskates vieta ir Kirnas muiža, kas, pēc Igaunijas tūrisma aģentūras VisitEstonia datiem, ir iekļauta mūsu ziemeļu kaimiņu valsts apbrīnojamāko vietu TOP-10. Kāds tam ir iemesls? Tiek uzskatīts, ka Kirnas muižas parkā atrodas spēcīgu magnētisko anomāliju zonas, kas labvēlīgi ietekmē augus, dzīvniekus un pat cilvēkus. Pasaulē ir tikai piecas šādas vietas. Muižā tiek praktizēta naturopātija un liela uzmanība tiek pievērsta garīgajai veselībai.
Kirnas muižas ēka un muižas parks tiek uzskatītas par vienu no savdabīgākajām vietām pasaulē. Kad Kirnā tika uzcelta iespaidīgā balta mūra muižas ēka, tā bija redzama no kalna virsotnes lielā attālumā. Runas par Kirnas muižas parka pozitīvo un ārstniecisko ietekmi izplatījās no Igaunijas tālu aiz Eiropas robežām, līdz pat Tibetai. Un kādas sajūtas izbaudīs šajā parkā mūsu dārgie tūristi? To visu mēs noskaidrosim! Ekskursija notiek vietējā gida pavadībā.
Pēc ekskursijas pa Kirnas muižu ir ieplānotas pusdienas (tiek pasūtītas iepriekš birojā). Kādus gardumus mūsu grupai piedāvās muižas īpašnieki, šobrīd tiek precizēts un tiks publicēts ekskursijas programmā nedaudz vēlāk. Ierašanās SPA-viesnīcā AQVA un iekātošanās. Viesnīca atrodas brīnišķīgā vietā - tikai 500 metru attālumā no viesnīcas atrodas Rakveres viduslaiku pils drupas.
Viesnīcas ūdens centrā ir 6 peldbaseini: viļņu baseins ar ūdenskritumiem, peldceliņš ar pretstraumi, izklaides baseins ar zemūdens masāžas strūklām, visu gadu atvērts āra baseins, 25 metrus garš sporta baseins ar 6 celiņiem, apgaismots slidkalniņš, 2 bērnu peldbaseini un hidromasāžas vanna, kā arī āra baseins, pie kura var izbaudīt saules peldes. Galvenajā baseinā, kas izklāts ar krāsainām mozaīkām, tiek piedāvāta visa ķermeņa masāža zem masāžas strūklām, bet viesnīca piedāvā arī ko īpašu - iespēju apgulties gultā, kas atrodas ūdenī zem masējošām ūdens strūklām. Bērniem un pusaudžiem ir ierīkoti speciāli baseini.
Skats, kas paveras no milzīgajiem logiem uz parku ar vecajiem sēru vītoliem, rada iespaidu, ka atrodaties dabā. Viesnīcas pirts centrā ir 7 saunas, ieskaitot aromātisko tvaika pirti, sāls vannu un infrasarkano saunu. Turklāt, pirts centrā ir baseins ar aukstu ūdeni.
Pēcpusdiena un vakars ir brīvi, lai atpūtos ūdens un pirts centrā, viesnīcā un Rakveres pilsētā.
 
Otrā diena.
Brokastis viesnīcā un brīvs rīts, lai apmeklētu ūdens un pirts centrus. Jā, cienījamās dāmas un godājamie kungi, pēc brokastīm būs iespēja arī rīta relaksācijai - ūdens centrs tiek atvērts 8:00, lai jau no agra rīta Jūs varētu atsvaidzināties un relaksēties. :)
12:00 - numuriņu atbrīvošana un ekskursijas programmas turpināšana.
Tagad mūsu ceļš vedīs Somu līča virzienā, kur Lahemā nacionālajā parkā atrodas Palmses brīvdabas muiža-muzejs, kas ir viens no pirmajiem pilnībā atjaunotajiem muižas kompleksiem ar parkiem, dārziem un vēsturiskām ēkām. Pati muiža ir sena, jo tās plānojums bija veidots 18. gadsimtā. Estētisku baudījumu rada pati galvenā ēka: vestibilam seko zāle, spārnos - trīs salonu anfilādes. Interjeros saglabājušās Rokoko stila podiņu krāsnis. Komplekss sastāv no parastā parka, meža parka, paviljoniem, siltumnīcām, oranžērijām un saimniecības ēkām - viena no tām ir krogs: pusdienu kontekstā mums ļoti aktuāla vieta!:) Apmeklētājiem šeit ir atvērtas izstādes, darbnīcas, mācību centrs, palmu māja, vīna pagrabs, romantiska kafejnīca un krogs nacionālā stilā. Ekskursija notiek vietējā gida pavadībā.

Pēc ekskursijas pa Palmses muižu mums paredzētas pusdienas (tiek pasūtītas iepriekš birojā). Kādus gardumus mūsu grupai piedāvās muižas īpašnieki, šobrīd tiek precizēts un tiks publicēts ekskursijas programmā nedaudz vēlāk.
Vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
• Transfērs ar tūristu autobusu;
• Grupas vadītāja pakalpojumi;
• 1 nakts divvietīgā numurā ar brokastīm 4* SPA viesnīcā;
• Akvaparka neierobežots apmeklējums.
 
Papildu izdevumi:
• Piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: pēc pieprasījuma;
• Piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu viesnīcā: pēc pieprasījuma;
• Kirnas muiža (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida pavadībā): ja minimālais cilvēku skaits grupā - 20 cilvēki - 9,00 €; ja grupā ir vismaz 30 cilvēki - 8.00 €;
• Palmses muiža (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida pavadībā): ja minimālais cilvēku skaits grupā - 20 cilvēku - 12,00 €; ja grupā ir vismaz 30 cilvēki - 10,00 €;
• Pusdienas Kirnas muižā: tiek precizēts;
• Pusdienas Palmses muižā: tiek precizēts.
 
 
Ekskursija notiek krievu valodā.
Gids - Aleksandrs.
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 16-07-2022 7:30
Ceļojuma beigu datums 17-07-2022 21:30
Reģistrēts 54
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 200.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.