No irbenāju dārza pie orhidejām un pasakainā ezera

 

Ģimenes autobusu ceļojums pa Latviju, izbraukšana no Rīgas  

 7:50 – pulcējamies pieturvietā.
 8:00 – izbraucam no Rīgas.
 
 
Vispirms dosimies uz Apguldi – viesos pie Egona TonesLatvijas plašākās orhideju kolekcijas īpašnieka!!! Viņa kolekcijā savāktas vairāk kā 400 orhideju šķirnes, to hibrīdi un savvaļas orhidejas. Sirsnīgais saimnieks vācis kolekciju 30 gadu garumā, daži eksemplāri atvesti pat no Venecuēlas džungļiem! Tik neparastai ziedu kolekcijai piestāv arī eksotisko dzīvnieku kolekcija – pitoni, iguānas, gekoni, ap 20 dažādu veidu papagaiļi – arī ar tiem jūs iepazīstinās saimnieks.
 
 
 
Uzmanību: Tones kungs lūdza jūs pabrīdināt, ka orhideju ziedēšana nav atkarīga no cilvēku vēlmēm, bet gan no laika apstākļiem. Šobrīd (25.02.2019.) 4 šķirņu orhidejas jau ir uzziedējušas.
 
 
 Tālāk dosimies uz Auci – nelielu, valdzinošu pilsētu, kura slavena ar neogotisko Vecauces pili, kura savulaik bijusi bagāto grāfu Mēdemu rezidence. Šī pils ir īsta 19. gadsimta pērle, historisma arhitektūras paraugs, kura rotāta ar Daces Riekstiņas vitrāžām. Jums būs iespēja apmeklēt pili un iepazīties ar Auces vēstures ekspozīciju. Pie pils iekopts arī parks (13 ha platībā) ar vairākiem dīķiem, introducētiem kokiem pastaigu takām.
 
 
 
 

 Ceļojuma turpinājumā dosimies uz Eiropas lielāko irbenāju dārzu (6 ha)! Tā īpašnieks un kopējs ir ģimenes uzņēmums "BestBerry".

 Irbenes produkti veicina skaistuma un veselības, vispārējās labsajūtas saglabāšanos – tātad to lietošana padara mūsu dzīvi labāku.

 Īpašā cieņā irbene ir slāvu tautām, tā apdziedāta krievu un ukraiņu tautas dziesmās, minēta teikās un ticējumos un to uzskata par skaistuma un mīlestības simbolu. Vārdotāji to uzskatīja par maģiskām spējām apveltītu koku, kam tikai pieskaroties, sieviete tiek atbrīvota no visām nelaimēm. Skaistumu un plastiskumu vairojošs krūms. Pie irbenes gāja iegūt un atgūt izredzēto cilvēku, jo tā izplata pievilcības vibrācijas, kas viegli pāriet no cilvēka uz cilvēku.
Ekskursija ar irbenes produktu (pulvera, sulas, balzama u.c.) degustāciju, Kā arī jums būs iespēja produkciju iegādāties.
 
Bet tālāk apstāsimies pie gleznainā un tiešām pasakainā Lielauces ezera, kur jums būs iespēja izbaudīt apburošo ainavu.
 
 
 

 Un dienas otrajā pusē mūs gaidīs ekskursijas saldā pietura – mēs apmeklēsim saimniecību „Skrastiņi”, kuras saimniece Inga cep vairāk nekā 26 veidu kūkas un tortes, un šis sortiments katru gadu tiek papildināts ar jaunām receptēm. Jums būs iespēja nodegustēt 5 veidu kūciņas (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu ofisā), bet viesmīlīgā saimniece pastāstīs par savu saldumu gatavošanas procesiem.

 Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ekskursijas cenā iekļauti:
Transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
Gida – grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Iespējamās papildizmaksas:
Egona Tones orhidejas un eksotiskie dzīvnieki (apmeklējums + ekskursija): 3.00 EUR.
Irbenāju dārza "BestBerry" apmeklējums (ekskursija + degustācija): 3.00 EUR
Vecauces pils (ieeja + ekskursija): 2.00 EUR - pieaugušajiem; 1.50 EUR - skolēniem, pensionāriem.
Ingas tortes (ekskursija + degustācija): 5.00 EUR (grupām ar dalībnieku skaitu vismaz 15 cilvēki – tiek pasūtīta iepriekš mūsu birojā).
 
Papildus informacija: 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 31-03-2019 8:00
Ceļojuma beigu datums 31-03-2019 21:30
Reģistrēts 1
Pieejamās vietas 45
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.