Ziemeļu romantika un SPA atpūta Narva - Jõesuu

Ziemeļu romantika un SPA atpūta Narva - Jõesuu

1. diena

7:20 - pulcēšanās pieturvietā.

7:30 – izbraukšana no Rīgas.

Dodamies uz Igaunijas Ziemeļaustrumu pierobežas reģionu Ida-Virumā novadā. Šeit viss ir neparasti! Gadsimtiem ilgi par šīm zemēm ir cīnījušās daudzas kaimiņvalstis, cenšoties šeit nostiprināties. Un katrs laikmets, katra kultūra atstājusi šajā zemē savu unikālo nospiedumu: majestātiskas pilis, neieņemamus bastionus, milzu rūpniecības uzņēmumis, slānekļa un ķīmiskās rūpnīcas, no kurām dažas pastāv vēl šodien, bet dažām dota iespēja pārtapt citos aizraujošos objektos.

Pa ceļam uz Ida-Virumaa piestāsim nesen atjaunotajā bruņinieku muižā Münkenhof jeb igauņu valodā Muuga (Muuga mõis). Pirmās liecīas par muižu ir datētas ar tālo 1526. gadu. Bet 1860. gadā par muižas īpašnieku kļuva slavenais salonu gleznotājs Karls Timoleons fon Nefs (Timofejs Andrejevičs). Savus augstākos titulus - akadē'mikis un Akadēmijas profesors - Krievijas mākslinieks Karls Timoleons Nefs saņēma par Ziemas pils mazās baznīcas un Īzaka katedrāles ikonostasa apgleznošanu St. Pēterburgā. Savas muižas galveno ēku Karls Timoleons fon Nefs būvēja 1866. - 1870. gados, un Sanktpēterburgas Mākslas akadēmijas profesors ļoti centās, lai viņa dzimtā muiža izskatītos kā īsts mākslas muzejs. Šeit viņš sapulcināja savus iecienītākos mākslas darbus, tostarp skulptūru "Milosas Venera" un "Cupid Capitalinus" u.c. Blakus saviem darbiem Nefs izstādīja arī Ticiāna, Rubensa, Van Deika un citu slavenu mākslinieku gleznu kopijas. Vēstures peripētijās no mākslinieka muzeja ir saglabājies maz oriģinālo darbu, taču telpas joprojām rotā greznas marmora lauvas, kā arī vairākas 19. gadsimta otrās puses krāsnis un kamīni.

Muižas un tajā izvietotās mākslas izstādes apmeklējums vietējā krieviski runājošā gida vadībā sola daudz neaizmirstamu iespaidu (jāpiesakās pirms ceļojuma, lūgums reģistrējoties ceļojumam, ailē «Komentāri» norādīt, ka Jūs piedalīsieties šajā ekskursijā!)

Un nu dodamies tieši uz kūrortpilsētu Hungerburgu jeb Narvu - Jēesū, lai iekārtotos mūsu viesnīcā Meresuu Spa & Hotel, kura skaista priežu meža ieskauta, izvietojusies netālu no Igaunijas garākās smilšu pludmales, un sāktu mūsu SPA atpūtu.

Meresuu Spa & Hotel saviem viesiem piedāvā numuriņus ar gaisa kondicionētāju, LCD televizoru ar satelīta kanāliem un interneta pieslēgumu. Viesnīcas numuriņi noformēti elegantā stilā ar gaišām sienām un kontrastējošām tumšām mēbelēm. Visos numuros ir rakstāmgalds un privāta vannas istaba ar fēnu un halāti. Viesnīcā darbojas SPA centrs ar 9 saunām un 8 dažādām pirtīm un peldbaseiniem. Ir pieejams arī fitnesa un labsajūtas centrs, kas piedāvā dažādas veselības un skaistumkopšanas procedūras. Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas bārs. Viesi ir iespēja apmeklēt arī restorānu Meloodia. Viesnīca piedāvā arī velosipēdu nomu. Baltijas jūras smilšu pludmale sasniedzama 3 minūšu pastaigas attālumā ejot cauri priežu mežam. Attālums līdz Narvu - Jēesū centram 1 km.

Saunu centrs

Darba laiks: Se - Sv 08:00-22:00, Pi - Pie 09:00-22:00.

Pirts centra apmeklētājiem ir iespēja pasūtīt dzērienus un uzkodas no Spa bāra, izmantojot sava viesnīcas numura skapīša atslēgu/kontu (apmaksājat individuāli, izrakstoties no viesnīcas).

Saunu centrs piedāvājumā:

 • Peldbaseins treniņiem (13 metri)
 • 9 dažādas pirtis:
  • Melna malkas āra pirts
  • Balta malkas āra pirts
  • Bērzu pirts
  • Tvaika aromātu pirts
  • Kadiķu pirts
  • Tvaika pirts
  • Infrasarkanā pirts
  • Dabīgā akmenssāls pirts
  • Somu pirts
 • Baseini un džakuzi ar zemūdens masāžu un masāžas krēsliem
 • Bērnu baseins ar strūklaku
 • Guļamais baseins ar gaisa masāžu
 • Lielais džakuzi
 • Kontrastbaseins kājām
 • Siltais dzakuzi ārā
 • Aukstais āra baseins
 • Atpūtas zonas ar sauļošanās krēsliem
 • Spa bārs ar vieglām uzkodām un atspirdzinošiem kokteiļiem (par papildsamaksu)
 • Solārijs
 • Saunu ceremonijas

Sporta klubs

Darba laiks: Se - Sv 08:00 — 22:00, Pi - Pie 09:00 — 22:00.

18:00 – 20:00 - vakariņas viesnīcā: Vakara zviedru galds ar pašapkalpošanos.

Nakts viesnīcā.

 

2. diena

8:00 – 11:00 - brokastis viesnīcā: Rīta zviedru galds ar pašapkalpošanos.

Brīva diena atpūtai Narvu - Jēesū.

Vai arī tiem, kuri vēlēsies, piedāvājam doties ceļojumā par papildus samaksu (minimālais dalībnieku skaits šajā braucienā ir 20 cilvēki).

Pl. 11:30 izbraucam uz Igaunijas trešo lielāko pilsētu Narvu. Narva ir klusa pierobežas pilsēta, mierīga un nesteidzīga. Šī pilsēta ir skaista, unikāla savā skarbajā skaistumā, interesanta vēsturiski, lepojas ar īpašu atmosfēru, promenādi, senu cietoksni, un vienkārši ar īpašu šarmu.

Narvas cietoksnis - Hermaņa pils ir viduslaiku pils Igaunijā Narvas pilsētā Narvas (Narovas) upes krastā, kuru dibinājuši dāņi 13. gadsimtā. Savas pastāvēšanas laikā pils piederējusi gan Dānijai, gan Livonijas ordenim, gan Zviedrijai, gan Krievijai, gan Igaunijai. Otrā pasaules kara laikā tā tika smagi bojāta, tāpat kā lielākā daļa Narvas pilsētas. Mūsdienās pils ir atjaunota, un tajā iekārtots pilsētas muzejs. Pretī Hermaņa pilij, Narovas upes Krievijas krastā, atrodas Ivangorodas cietoksnis. 

Piedāvājam padziļināti iepazīt Narvas pils vēsturi, kura aizsākusies jau vairāk nekā pirms 700 gadiem, piedaloties ekskursijā “Senās Narvas leģendas”. Gadsimtu gaitā šī vēsture veidojuši gan no droši apstiprinātiem faktiem, gan no senām leģendām, kuras atspoguļo Narvā dzīvojošo cilvēku likteņus. 

Izstaigāsim pils senās zāles, kurās noklausīsimies aizraujošas leģendas par pārpasaulīgu mīlestību, uzticīgu draudzību un karalisko nodevību. Arī klausītājiem būs iespēja kļūt par šo tāstu varoņiem, pielaikot viduslaiku tērpu detaļas un sajust bruņinieku laiku ieroču smagumu. Ekskursijai jāpiesakās pirms ceļojuma, lūgums reģistrējoties ceļojumam, ailē «Komentāri» norādīt, ka Jūs piedalīsieties šajā ekskursijā, (minimālais dalībnieku skaits šajā ekskursijā 15 cilvēki)! 

Savukārt tiem, kurus interesē industriālais mantojums, piedāvājam ceļojumu laikā - dalību ekskursijā “Krenholma: tekstila giganta vēsture”. Krenholmas manufaktūra pamatoti rosina iztēli: gan Krievijā, gan arī Eiropā bija tikai daži šāda mēroga rūpniecības milži. Izvietojusies uz salas starp tonnām rēcoša ūdens, kurš ik sekundi ar Narvas ūdenskritumu auļoja garām, sendienās manufaktūra nodrošināja darbu vairāk nekā desmit tūkstošiem strādnieku. 1857. gadā Krenholmas salā starp Narvas ūdenskritumiem Ludvigs Knops nodibināja kokvilnas manufaktūru, kas noteica šī reģiona dzīvi turpmāko 160 gadu garumā. Neskatoties uz to, ka Krenholmas darbagaldi šodien klusē, cehos valda klusums, bet Narvas ūdenskritumi atdzīvojas tikai dažas reizes gadā, Krenholmas industriālā arhitektūra joprojām fascinē, liekot sajust šī industriālā milža bijušo varenību.

Ekskursijai jāpiesakās pirms ceļojuma, lūgums reģistrējoties ceļojumam, ailē «Komentāri» norādīt, ka Jūs piedalīsieties šajā ekskursijā, (minimālais dalībnieku skaits šajā ekskursijā 5 cilvēki)!  

Narvā mums ieplānots arī brīvais laiks pastaigai pastaigai pa pilsētu, foto pauzēm un pusdienām.

Ap pl. 16:30 atgriežamies Narvu - Jēesū.

18:00 – 20:00 - vakariņas viesnīcā: Vakara zviedru galds ar pašapkalpošanos.

Nakts viesnīcā.

 

3. diena

7:00 – 10:00 - brokastis viesnīcā: Rīta zviedru galds ar pašapkalpošanos.

11:00 – izrakstāmies no viesnīcas un izbraucam no Narvu - Jēesū.

Pa ceļam uz mājām piestāsim Sillamē pilsētā. Tā tiek uzskatīta par vienu no interesantākajiem tūrisma objektiem Ida-Virumā reģionā. 1946. gadā šeit tika uzbūvēta metalurģiskā rūpnīca, lai pārstrādājot degslānekli iegūtu urāna oksīdu, šī iemesla dēļ padomju laikos pilsēta ili bija slēgtā zona. Pilsētas tiesības Sillamē saņēma 1957. gadā. Mūsdienās tā ir moderna ostas pilsēta Baltijas jūras Somu līča krastā Setkes upes grīvā. Sillamē manāmi atšķiras no citām Igaunijas pilsētām gan atmosfēras, gan arī arhitektūras ziņā. Zināmā mērā to var dēvēt par lieliski saglabājušos padomju ēras pieminekli. Pilsētā ir saglabājušās majestātiskas 50. gadu ēkas, kuras uzskatāmas par apskatei ievērības cienīgiem objektiem.

Mēs aplūkosim pilsētas neparasto arhitektonisko veidolu un krāšņo promenādi. 

Brīvais laiks pilsētā pastaigām un foto pauzēm.

Mājupceļā piestāsim arī Tartu uz šopingpauzi lai iegādātos igauņu kārumus, kā arī ieturētu pusdienu pauzi.

Vakarā ap pl. 22:00, atgriežamies Rīgā.

Katrai personai, kura šķērso valsts robežu, ir jābūt līdzi derīgai pasei vai identifikācijas kartei (Latvijas Republikas pilsoņiem).

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • transfers ar tūristu klases autobusu; 

 • nakšņošana viesnīcā Meresuu Spa & Hotel 2 naktis 1 personai divvietīgā numuriņā ar 2 vakariņām un 2 brokastīm (zviedru galds ar pašapkalpšanos);

 • Viesnīcas saunu centra un trenažieru zāles apmeklējums to darba laikā;
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Reģistrācija:

 • Jūsu vieta ceļojumā tiks rezervēta pēc avansa maksājuma 30 % apmērā no ceļojuma cenas saņemšanas. Atlikusī daļa jāapmaksā ne vēlāk nekā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Gadījumā, ja norādītās maksas netiks iemaksātas norādītajos termiņos, kompānija EDEM - TOUR patur tiesības anulēt Jūsu rezervāciju bez papildus brīdinājuma.

Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • piemaksa par 1-vietīgu izvietošanu viesnīcā: 90.00 € pie ceļojuma cenas vienai personai (šī piemaksa ir obligāta, ja šajā grupas ceļojumā dodaties viens, un grupā, ar kuru apmetīsities viesnīcā, neatrodas neviena cita tāda paša dzimuma personas, kas ceļo vienatnē, lai jūs izmitinātu kopā);
 • izdevumi ēdināšanai (izņemot vakariņas un brokastis viesnīcā), SPA procedūras, ieejas biļetes, suvenīri un citi personīgie izdevumi.

Papildizdevumi saskaņā ar Jūsu vēlmēm, jāpiesakās pirms ceļojuma, lūgums reģistrējoties ceļojumam, ailē «Komentāri» norādīt, ka Jūs piedalīsieties šajā ekskursijā!:

 • Muuga muiža (ieejas biļete + vietēja gida pakalpojumi):
  • 15,00 €/pers.;
 • Izbraukuma ekskursija uz Narvu ceļojuma 2. dienā:
  • 5,00 €/pers. (minimālais dalībnieku skaits šajā braucienā ir 20 cilvēki);
 • Ekskursija "Senās Narvas leģendas" (ieejas biļete + vietēja gida pakalpojumi), (minimālais dalībnieku skaits šajā ekskursijā ir 15 cilvēki):
  • 16,00 €/pers.

Cenas un ieejas maksas norādītas orientējoši un var mainīties neatkarīgi no Jūsu vai mūsu vēlmēm!

Rezervēt SPA procedūras Meresuu Spa & Hotel (https://spa.meresuu.ee/ru/) Jūs varat patstāvīgi svētdienai.

Papildinformācija par ceļojumu:

 • Lūgums pirms reģistrēšanās ceļojumam pievērst uzmanību norādītajam ceļojuma sākuma un beigu laikam, un pārdomāt kā un ar ko Jūs nokļūsiet līdz vajadzīgajai vietai laicīgi!
 • Savam sirdsmieram un drošībai iesakām vienlaicīgi ar reģistrāciju ceļojumam noformēt apdrošināšanas polisi, kura ietver arī risku " Plānotā ceļojuma atcelšana" (polises cena sākot ar 4.00 EUR šim ceļojumam). Kā arī iesakām un ņemt līdzi ceļojumā Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK ES iedzīvotājiem), kuru uzrādot citās valstīs saņemt medicīnas pakalpojumus iespējams ātrāk un vienkāršāk!
 • Sēdvietas autobusā tiek ierādītas ceļojuma iegādes secībā.
 • Ekskursija krievu valodā.
 • Grupas vadītāja – Inga

Lūgums uzmanīgi iepazīties ar informāciju ceļotājiem!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 04-05-2024 7:30
Ceļojuma beigu datums 06-05-2024 22:00
Reģistrēts 41
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 245.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.