Mazā Kurzemes Bavārija

Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju, izbraukšana no Rīgas

7:50 – pulcēšanās pie T/C "Origo.
8:00 - izbraukšana no Rīgas. Valtaiķu ciems, kurā atrodas 18. gadsimta luterāņu baznīca, tur ir saglabājušās autentiskas un skaistas vitrāžas, ko šo zemju īpašnieks Barons Manteifels 20. gadsimta sākumā pasūtīja Itālijā. Krāsainās vitrāžas attēlo bruņinieku godu, seno vēsturi un leģendāro barona Manteifeļa dzimtu. Ekskursija ar vietējo gidu.

Ierašanās Kazdangā. Šeit saglabājies 19. gadsimta arhitektūras ansamblis - Kazdangas muiža, kura celta pēc vācu arhitekta J. G. Berlitca projekta, tur tagad ir muzejs. Pils piederēja ietekmīgajam baronam Manteifelim, kuram savulaik bija nozīmīga loma šī reģiona vēsturē. Jūs arī apmeklēsiet bijušo kavalērijas māju un bijušo staļļu muižu, kurā tagad atrodas vietējā Kultūras māja. Ekskursija ar vietējo gidu.

Aizputes pilsēta. Brīvais laiks pusdienām vai ekskursijām pa pilsētu (pēc izvēles).
Turpināsim mūsu ceļu pa Maras īpašumu - tā ir "mazā Bavārija" Kurzemes centrā, jo atjaunotās kungu mājas īpašnieki tagad ir ģimenes locekļi no Vācijas dienvidiem, bet virs ieejas namā ir novietots Bavārijas karogs. Viesmīlīgā saimniece vadīs Jūsu ekskursiju, kā arī patīkamā relaksējošā atmosfērā varēsiet baudīt tasi tējas ar garšīgu kūku (iepriekš rezervēt birojā).

Programmas beigās mēs apmeklēsim Aizputes vīna darītavas “Eko Vīns” vīna pagrabu, kur īpašnieks vadīs ekskursiju un pastāstīs par viņa noslēpumiem vīnu izgatavošanā, degustēsiet 5 šķirnes vīnus (ieskaitot vīnus no ozolkoka lapām) un uzkodas.

Vakarā atgriežamies Rīgā.
 

Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Pavadoša gida pakalpojumi;

Papildu izmaksas (pēc izvēles):
Maras muiža (ieejas biļete + ekskursija) - 2,50 €;
Kūka + tēja Maras muižā (iepriekš rezervē birojā) - 3.00 €;
Muzejs Kazdangas pilī (ieejas biļete + ekskursija) - 2.00 €;
Valtaiķu luterāņu baznīca - ziedojumi.
Vīna darītava "Eko Vīns" (ekskursija + degustācija) - 5.00 €;
Ekskursija pa Aizputi - 2.00 €;

Lūdzam, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 13-04-2019 8:00
Ceļojuma beigu datums 13-04-2019 22:00
Reģistrēts 0
Pieejamās vietas 46
Individuālā cena 30.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.