Līgo svētki Raunas novadā ar jēra desiņām

 

 Autobusu ceļojums pa Latviju (Vidzeme), izbraukšana no Rīgas

  Uzmanību!   Cienījamās dāmas un godātie kungi!
Saskaņā ar valdības norādījumiem un mediķu ieteikumiem atgādinām, ka katram ceļotājam nepieciešams lietot sejas aizsargmasku! Dezinfekcijas līdzekļi ceļotājiem būs pieejami autobusā. 

  7:50 – pulcēšanās pieturā.
  8:00 – izbraukšana no Rīgas.

   Ierašanās Raunā. Vispirms šajā dienā mēs ar jums apmeklēsim ražotni "Latvijas Ķiploks", kur no Latvijā audzētiem ķiplokiem top visdažādākie produkti. Produkcijas sortiments ir diezgan plašs – sākot ar ķiploku tēju un garšvielām līdz stiprajiem dzērieniem! Šeit mums būs iespēja par ķiplokiem uzzināt visu. Saimniece jūs iepazīstinās ar ražošanas niansēm, jo šeit vēl jo projām tiek izmantots arī roku darbs, kā arī piedāvās jums produkcijas degustāciju (jāpasūta iepriekš mūsu birojā) – jūsu izvēlei tiks piedāvāti divi degustācijas varianti: pamatvariants ar ķiploku tēju un produkciju, un variants "Ķiploku Asiņainā Mērija", kurš ietver ekskluzīva atspirdzinoša kokteiļa ar "ķiplok’ šnabs" un tomātu sulu, siera un citas ķiploku produkcijas degustāciju. Būs iespēja produkciju arī iegādāties.

  Pēc degustācijas īstais laiks nelielai pastaigai! Vēl jo vairāk tādēļ, ka turpat blakus izvietojušās senās bīskapa pilsdrupas, kuras mēs ar jums arī apskatīsim. Raunas viduslaiku pils un skatu platforma tornī. Vēstures avotos pirmās rakstiskās liecības par Raunas pili atrodamas kopš 1381. gada, taču vēsturnieki domā, ka pils būvēta jau ilgi pirms tam. Raunas pilsdrupas ir diezgan labi saglabājušās, tādēļ iecienītas tūristu starpā. Šīs pilsdrupas ir viens no galvenajiem Raunas novada apskates objektiem.

  Turpinājumā no pilsētas mēs dosimies uz lauku saimniecību "Ķeveiti". Šeit, lauku klusumā un mierā, īpašnieks mums novadīs ekskursiju savā saimniecībā un iepazīstinās ar tās iemītniekiem. Blakus visdažādākajiem lauku sētas zvēriem, saimnieki audzē 4 šķirņu aitas un – jā, draugi! – mūs sveiks arī mazie jēriņi! Šeit pat mums ieplānotas arī pusdienas – cienasts (jāpasūta iepriekš mūsu birojā) – jums ir iespēja izvēlēties vai nu baudīt jēra zupu ar zaļumiem un saimniecībā audzētiem dārzeņiem, vai nu našķoties ar grillētām jēra gaļas desiņām un dārzeņiem!

   

 

   Protams, kāda atpūta Līgo svētkos bez īsta, garšīga, dzīva alus!?!?! Arī to, neapšaubāmi, mēs esam paredzējuši.

   Šo apmeklējumu esam jums pataupījuši ceļojuma noslēgumam! Jūs gaida ekskursija un degustācija alusdarītavā "Raiskumietis". Uzņēmums, kurš izvietojies bijušajā maizes ceptuves ēkā, gan alus darināšanai, gan gaļas kūpināšanai, gan maizes cepšanai izmanto īstu malku, kā to ļaudis darījuši kopš senseniem laikiem. Degustācijā jums tiks piedāvāts trīs veidu alus – gaišais, tumšais un ķiršu alus, kā arī uzkodas – svaigi cepta rudzu un saldskābā maize, alkšņa dūmos kūpināta gaļa (jāpasūta iepriekš mūsu birojā). Alus darīšanai šeit izmanto tīru avota ūdeni, miežu iesalu, apiņus un ozolkoka mucas. Būs iespēja produkciju arī iegādāties.
 
   Agrā vakarpusē atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cenā iekļauts:
Brauciens tūristu klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Dezinficējošais līdzeklis autobusā.

  Iespējamās papildizmaksas:
Alusdarītava "Raiskumietis" (ekskursuja + degustācija): pieaugušajiem - 7.00 EUR; / pensionāriem - 5.00 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā);
Lauku sēta "Ķeveiti" (apmeklējums + ekskursija): 3.00 EUR;
 - jēra zupa ar zaļumiem un saimniecībā audzētiem dārzeņiem: 5.00 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā);
 - grillētas jēra gaļas desiņas ar dārzeņiem: 4.00 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā);
Ražotne "Latvijas Ķiploks":
 - pamatvariants (ķiploku tējas un ķiploku produkcijas degustācija): 3.00 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā);
 - degustācijas variants "Ķiploku Asiņainā Mērija": 4.50 EUR (jāpasūta iepriekš mūsu birojā).

   Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

   

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 23-06-2020 8:00
Ceļojuma beigu datums 23-06-2020 19:00
Reģistrēts 47
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.