Liepāja – kūrorts, osta un jūgendstila pērle

Brīvdienas ceļojums pa Latviju (Kurzeme) ar autobusu, izbraukšana no Rīgas 

 6:50 - pulcēšanās pieturā.
 7:00 - izbraukšana no Rīgas.
 
 Ierašanās Liepājā un ekskursiju programmas sākums. Mēs iepazīsimies ar Vecpilsētas svarīgākajiem apskates objektiem, kuriem garām ejot, vārda vistiešākajā nozīmē, nav iespējams nepiestāt, lai tos apjūsmotu, kā arī, jūs gaida tikšanās ar Liepājas jūgendstilu visā tā krāšņumā: valdzinošie 20. gadsimta sākuma nami kā “akmens grāmata” pastāstīs mums par slavas apdvesto ostas pilsētas pagātni. Ēku plānojums, būvniecības materiāli, ornamenti un fasādes dekori – tas viss raksturo jūgendstilu, viskrāšņāko 20. gadsimta stilu arhitektūrā. Vecpilsēta priecēs mūs ar vairākiem objektiem, tai skaitā arī ar Svētās Trīsvienības evaņģēliski luterisko katedrāli. Šeit atrodas vislielākās mehāniskās ērģeles pasaulē: 131 reģistrs, 4 klaviatūras, un vairāk nekā 7000 stabuļu. Nelaidiet garām arī iespēju pa kāpnēm uzkāpt katedrāles tornī lai palūkotos uz Liepāju no augšas. Protams, apskatīsim arī pilsētas senākās baznīcas – Sv. Annas baznīcas altāri. Sv. Annas baznīcas visvērtīgākais dārgums, baroka laika šedevrs – altāris, 9,7 metri augstumā un 5,8 metri platumā, 1697. gadā meistara-tēlnieka Nikolausa Sefrensa darināts kokgriezums.  
 
 Lai vēl daudzpusīgāk iepazītu Liepāju, piedāvājam jums izgaršot vietējās kulinārijas gardumu - “Liepājas menciņi”, tas ir vietējais ēdiens, kuru, saskaņā ar senām Dienvidkurzemes receptēm, gatavo podiņā, izmantojot kartupeļus, kūpinātu mencu, un sīpolus (jāpasūta pirms ceļojums mūsu birojā). 
 
 Brīvais laiks Liepājā. Pastaigājaties pa Vecpilsētas ieliņām vai krasta promenādi, apmeklējiet Pētertirgu, izbaudiet Liepājas skaistumu un burvību!  
 
 Nav pat vērts pieminēt, ka skaistules Liepājas apmeklējums nav iedomājams bez vizītes Svētā Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrālē! Neapšaubāmi, tā kļuvusi par vienu no svarīgākajiem pilsētas simboliem. Un pelnīti! Katedrāle tika iesvētīta klātesot valdniekam imperatoram Nikolajam II un viņa ģimenei, kuri bija arī lielākie ziedotāji dievnama celtniecībai. Katedrāles kontūra pēc formas līdzinās kuģim. Enkurs krusta pakājē – cerības simbols vētrainajā dzīves jūrā. Dievnama apmeklējums ar detalizētu apskati no ārpuses un iekšpusē. Iespēja iegādāties sveces, ikonas un suvenīrus.    
Vakarā atgriešanās Rīgā. 
 
 
   Ceļojuma cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupu pavadošā gida pakalpojumi. 
 
   Iespējamās papildizmaksas (saskaņā ar jūsu izvēli):
Vietējais ēdiens "Liepājas menciņi": 7.75 € (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
Pareizticīgo Sv. Nikolaja Jūras katedrāles apmeklējums: ziedojums 1.00 €;
Kājāmgājēju ekskursija Liepājā (Vecpilsēta jūgendstils): 3.00 €.
 
 
  Papildus informacija:
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 26-09-2020 7:00
Ceļojuma beigu datums 26-09-2020 21:00
Reģistrēts 55
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.