Leģendu nakts Latvijas muižās!

Autobusu, brīvdienas, ekskursijas ceļojumus pa Latviju. Izbraukšana no Rīgas.

13:30 – izbraukšana no Rīgas.
 
Ieradīsimies Tumē, kur apmeklēsim vīna darītavu “Kaspari”. Dzirdēsiet saimnieka stāstu par saimniecību un vīna darītavu, degustēsiet 4 veidu vīnus.Vīna darītava “Kaspari”, septembra mēnesī lielākajā gastronomijas izstādē Baltijā “Rīga Food 2017”, ieguva pirmo vietu un tieši šos vīnus arī degustēsiet. Pēc tūristu vēlmēm tiks piedāvāta arī sieru degustācija (6 veidu).
 
Jaunmoku pils apmeklējums un ekskursija. 20. gadsimta sākumā tika uzcelta skaista neogotiskā pils ar jūgendstila elementiem pēc arhitekta Vilhelma Bokslafa projekta, kā medību rezidence vienam no slavenākajiem Rīgas mēriem – Džordžam Armitstedam.
Tālāk dosimies uz latvijas muižām, kur norisināsies "Leģendu nakts"!

Jaunmoku pils Sākumā apmeklēsim Spāres muižu – kur būs klasiskās mūzikas koncerts, ekskursija un tējas pauze. Spāres muižas ēka celta 18.gadsimta beigās, ilgu laiku tā piederēja barona fon Grothusa dzimtai, kuri šeit dzīvoja līdz 1939. gadam.

Mēs turpināsim savu ceļojumu uz nākamo muižu, kuru jūs apmeklēsit "Leģendu nakts" ietvaros – Padures muižu.1837. gadā muižu iegādājās skotu tirgotājs Džons Luiss Balfūrs. Muiža nekad nav piedzīvojusi lielas pārbūves, līdz mūsdienām tā ir saglabājusies savā sākotnējā veidolā, kā arī ir saglabājies daudz sākotnējo detaļu un interjera apdaru.Ēka ir unikāls paraugs 19. gadsimta otrā ceturksņa mākslas māju celtniecībai. Jūs gaida ekskursija pa muižu, mūzikas izrāde un radošās darbnīcas, senās celtniecības noslēpumainā atmosfērā.
 
>Padures muiža Atgriešanās Rīgā naktī.

Cenā ietilpst:
brauciens tūristu klases autobusā;
grupas vadītāja pakalpojumi;

Papilduz izdevumi:
Ieeja "Legendu naktī" Spāres muižā - 3€;
Ieeja "Legendu naktī" Padures muižā - 3€;
Vīna darītava "Kaspari" - vīna degustācija - 4 / degustācija (vīns un siers) - 6€;
Jaunmoku pils (ieejas biļete + ekskursija) - 3,5€;

Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 28-10-2017 13:30
Ceļojuma beigu datums 29-10-2017 1:00
Reģistrēts 2
Pieejamās vietas 44
Individuālā cena 28.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.