Latvijas ziemas galvaspilsētas melodijas

  

Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju (Vidzeme) 

 
  7:50 – pulcēšanās pieturā.
  8:00 – izbraukšana no Rīgas.

  Madona izvietojusies Vidzemes augstienē – te daudz pakalnu, kas reģionam ļauj brīnišķīgi attīstīt ziemas tūrismu. Kā? To mēs ar jums uzzināsim ekskursijas laikā ziemas sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils”. Svaigs gaiss, ainaviskā daba vietējā gida informatīvais stāstījums – brīnišķīgs sākums mūsu pirmajam decembra ceļojumam!

  Kļūst vēsi? Nesatraucaties! Sasildīsimies ar aromātisku karstu tēju Zalgauskas muižā. Saimnieks pats audzē tēju, ar kuru mūs cienās. Viņš arī mums izstāstīs visu par muižu, kura atrodas šeit jau kopš 18. gadsimta nogales. Pagājušā gadsimta nogalē kādus 10 gadus muiža bija kritusi aizmirstībā, līdz to iegādājās tagadējais saimnieks, kurš to atjauno cenšoties saglabāt muižas vēsturisko dvēseli. Un, protams, mēs nokāpsim arī muižas senajos pagrabos, kur valda īpaša atmosfēra... Ekskursija muižas saimnieka pavadībā un tase zaļās tējas (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā).
 
 
 
 

  Šogad Madonā parādījies jauns tūrisma objekts – tūristus pie sevis ciemos tagad aicina arī maizes ceptuve „Madonas maiznieks”. Tā ir moderna mūsdienu ražošana, kura glabā senās maizes cepšanas tradīcijas. Mēs to visu izzināsim – apmeklēsim cehu, un, protams, nodegustēsim garšīgo maizi! Latvijas lielākajā pārtikas izstādē „Riga Food” „Madonas maiznieks” šogad saņēma divas godalgas - rudzu maize „Lāčplēša maize” tika apbalvota ar zelta medaļu, bet rudzu maize „Lāčplēsis” saņēma Zelta diplomu un no Ārstu – dietologu asociācijas rudzu un kviešu maizes grupā diplomu „Atzīšana” kā veselīga un barojoša maize mūsdienu lietošanai. Ekskursija ar vietējo gidu un degustācija (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā).
 
 

  Mūsu ceļojuma noslēdzošais objekts – gastronomisks. Mēs paviesosimies mājas vīna darītavā „Domu pietura”, kura pieder vietējai ģimenei, kurā vīns tiek darīts jau trīs paaudzēs. Vīna darītavas pamatlicējam un ģimenes galvai ir jau 100 gadu (!!!) un viņš ir arī Trīszvaigžņu ordeņa kavalieris. Saimnieces dzirkstošais stāstījums neļaus jums garlaikoties, bet vīna garša sasildīs un uzlabos noskaņojumu. Jums būs iespēja nodegustēt četru veidu vīnus, kas darināti no dažādām ogām, ka arī būs iespēja iegādāties vīna darītavas produkciju.

   Vakarā atgriešanās Rīgā.

   
 
 
     Ceļojuma cenā iekļauts:

  Transporta pakalpojumi;
  Grupu pavadošā gida pakalpojumi.

     Iespējamie papildizdevumi:

 Sporta un atpūtas bāze "Smeceres sils" (ekskursija): 4.00 EUR;
 Zalgauskas muiža (ekskursija + tase zaļās tējas): 1.50 EUR (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
 Maizes ceptuve un ražošana "Madonas maiznieks": pieaugušajiem - 5.00 EUR; / skolēniem un bērniem - 3.50 EUR; / bērniem līdz 3 gadu vecumam - bezmaksas (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
 Mājas vīna darītava "Domu pietura" (stāstījums + degustācija): 5.00 EUR.
 
 Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 07-12-2019 8:00
Ceļojuma beigu datums 07-12-2019 21:00
Reģistrēts 8
Pieejamās vietas 38
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.