Kurzemes Šveice un strausu ferma

Ģimenes brīvdienu autobusa ceļojums pa Latviju

8:30 – izbraukšana no Rīgas. Ierašanās dabas parkā “Abavas upes ieleja”, ko sakarā ar tā skaistumu sauc par “Kurzemes Šveici”. Šajā teritorijā 1999.gadā tika izveidots rezervāts “Čužu purvs” – šī ainaviskā vieta no 1924.gada ir valsts nozīmes aizsargājama vieta.
Ekskursija pa rezervāta “Čužu purvs” dabas taku (garums ap 4 km) vietējā gida pavadībā. Dabas taka iet caur purvu, kur brīvā dabā aug krūms – Kuriļu tēja. Tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur tas aug brīvā dabā tik lielā platībā.  
Ierašanās Valdeķu viensētā (1882.g.), kas izveidota vēsturiskā (vēsturiskuma) stilā. Šo viensētu 1931.gadā ieguva slavenais izdevējs, miljonārs un “Latvijas preses karalis” Antons Benjamiņš. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Muižas ēkā tāpat ir Jura Benjamiņa muzejs – kas ir pirmais Latvijas “krāsainais” fotogrāfs, ķīmiķis un fotofilmu ražošanas fabrikas īpašnieks Kanādā.   
Zemitēna muižas apmeklējums, kas uzcelta 19.gs. vidū neogotikas stilā. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Muižai ir sens parks, kurā var redzēt parka Sarga seju un mīlnieku Krēslu.

Ierašanās Latvijas lielākajā strausu fermā - "Nornieki". Saimniecībā notiek pilns strausu attīstības cikls, tiek ražota veselīga un dabīga strausu gaļa, tāpat tiek audzēta Āfrikas kazu šķirne. Jūs sagaida ekskursija gida pavadībā, Jūs varēsiet redzēt vairāk, kā 100 strausu vietas, varēsiet uzzināt daudz interesantas lietas par Āfrikas kazu un strausu audzēšanu, varēsiet piedalīties dzīvnieku barošanas procesā. Dabīgās strausu gaļas degustācija! Produkcijas iegāde.

Pēc gardā un interesantā ceļojuma strausu pasaulē mēs ar Jums dosimies uz grezno Māras muižu – tas ir vietējās nozīmes kultūras-vēsturisks piemineklis, kas pirmoreiz tika pieminēts 16.gadsimtā. Jaunie īpašnieki 21.gadsimta sākumā atjaunoja un restaurēja muižu autentiskā izskatā un tagad muiža priecē savus viesus ar izsmalcinātu greznību. Ekskursija pa muižu vietējā gida pavadībā.

Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi ( komfortablā autobusā) ceļojuma laikā;
Grupas vadītāja-gida pakalpojumi;
Ceļa nodokļi;
 
Papildus izdevumi:
Čužu ekoceļš - 1,5 €;
Ekskursija pa Valdeķu sētu -2 €;
Zemiten sēta – par ziedojumiem;
Strausu ferma un degustācija - 3 €;
Ekskursija pa Māras sētu - 2 €;
 
Pēc velēšanas:
Pusdienas strausu fermā - 3 €;
Tējas pauze Māras sētā - 3 €;
 
Papildus informacija:
Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma
Latvijas pilsoņa pase, izdota laikposmā no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai!
Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.
Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 29-04-2017 8:30
Ceļojuma beigu datums 29-04-2017 23:00
Reģistrēts 14
Pieejamās vietas 32
Individuālā cena 27.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.