Kūrorts Zakopane – sniegoto kalnu pasaka ar atpūtu termālajos avotos

Brīvdienu, autobusu ceļojums uz Poliju, izbraukšana no Rīgas 

 Uzmanību!   Cienījamās dāmas un godātie kungi!
Saskaņā ar valdības norādījumiem un mediķu ieteikumiem atgādinām, ka katram ceļotājam nepieciešams lietot sejas aizsargmasku! Dezinfekcijas līdzekļi ceļotājiem būs pieejami autobusā. 
 
  1. diena.

  22:50 – pulcēšanās pieturā.

  23:00 – Izbraukšana no Rīgas. Dodamies uz Zakopani, esam ieinteresēti nonākt tur pa dienu – uz pusdienām! Nakts laikā arī satiksme uz ceļiem nav tik blīva, tā ka varētu teikt – izbraukšana identiska mūsu ceļojumiem uz Belostoku.

   2. diena.

   Uz pusdienas laiku ierodamie Zakopanē. Iekārtojamies viesnīcā. Neliela atpūta pirms vakariņām, kuras laikā piedāvājam jums nesteidzīgu pastaigu – ekskursiju vietējā gida vadība pa galveno - Krupuvkas ielu, uz kuras jūs atradīsiet neskaitāmus restorāniņus, suvenīru veikaliņu un gorālu atmosfēru. Mēs ar funikulieri dosimies uz skatu platformu Gubaluvkas kalnā, no kuras paveras satriecošs panorāmas skats uz Tatriem un Zakopani. Šis kūrorts ir Polijas lepnums, šeit izveidots savs amatniecības stils – lai ar to iepazītos mums nepieciešams vietējais gids un iejušanās vietējā atmosfērā. Atgriešanās viesnīcā un dienas noslēgumā mūsu vakariņas un brīvais laiks.

   3. diena.

   Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai un pastaigām pēc jūsu ieskatiem! Mums taču nepieciešami jauni iespaidi, tādēļ dosimies baudīt vietējo kolorītu un daudzveidību. Pēcpusdienā brauciens uz termālajiem avotiem - Termy Szaflary atpūtai un relaksācijai. Zinot, ka termālie ūdeņi bagāti ar dažādiem mikroelementiem, pēc šīm peldēm sagaidāms vitālo spēku pieplūdums, atbrīvojoties no ikdienas pelēcīguma un rutīnas stresa.

  Termālie avoti Termy Szaflary – piedāvā četrus baseinus ar augstas mineralizācijas pakāpes termālo ūdeni. Jāatzīmē, ka no visiem ūdeņiem, kuri tiek izmantoti rekreācijas nolūkos šajā reģionā, šo avotu ūdens izceļas ar vislabāko mineralizāciju. Ūdens nāk no IGI urbuma, kuru apkalpo operators ir PEC Geotermia Podhalańska s. A., un tā temperatūra tiek uzturēta 30-38 ° C robežās. Ūdens virsmas kopējais laukums sasniedz 970 m2.

   Četri baseini - divi atklātie un divi iekštelpu baseini, ģimenes kalniņš ar trim celiņiem un bērnu baseins ar bērnu kalniņu. Kā arī, baseini aprīkoti ar dažādām hidromasāžas iebūvem, tādām kā ūdens sprauslas, masāžas soliņi, eži, geizeri, kakla un plecu masāžas ar platām un šaurām ūdens strūklām.

   Atgriešanās viesnīcā. Brīvs vakars un vakariņas. 

   4. diena.

   Brokastis viesnīcā. Bet turpinājumā jums sagatavota izklaides programma - ceļojums!

  Mēs jums piedāvājam fantastisku ziemas piedzīvojumu Zakopanē. Dosimies brīnišķīgā pastaigā – vizināšanās kamanās pa gleznaino Čoholovskas ieleju Tatru nacionālā parka teritorijā. Mums tiks piedāvātas zirgu vilktas, ar mīkstu aitādu izklātas, četrvietīgas kamanas, lai ceļojuma laikā varam baudīt apburošās dabas ainavas. Pa ceļam mežā mūs gaidīs pikniks ar siltam desiņam, kur kalniešu mūzikas pavadībā, labā kompānijā, pavadīsim kādu stundu!

   Brīvais laiks Zakopanē.

   Tā kā šo dienu esam iesākuši ar nacionālo kolorītu, tad piedāvājam to noslēgt ar vakariņām tajā pašā stilā, pilsētas centrā, vietējā tavernā ar nacionālo mūziku "Zapiecek" – kur tiek pasniegti ēdieni, kas gatavoti pēc tradicionālajām Podhalanskas un Staropolskas receptēm. Visi, kas iecienījuši ceļojumus un kaut reizi jau bijuši Polijā, un vēlas baudīt garšīgu maltīti, pazīst šo nosaukumu "Zapiecek", kuru nešauboties var nodēvēt par šīs valsts nacionālo zīmolu!

   Piezīme: ja ceļotājs pasūta šo vakara izklaidi, šajā gadījumā šīs dienas vakariņas viesnīca viņam izsniegs līdzņemšanai izbraukšanas dienā.

   5. diena.

   Brokastis, izrakstīšanās no viesnīcas un ceļš uz Rīgu.

  Ceļojuma cenā iekļauts:

- transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu;

- ceļu nodokļi;

- grupas vadītāja pakalpojumi;

- 3 naktis viesnīcā Villa Halka ar brokastīm un vakariņām.

 Papildizdevumi:

 - medicīnas apdrošināšana;

   Ekskursiju pakete 55.00 € vērtībā, kura ietver:

 - ekskursiju vietējā gida vadībā;

 - vakariņas tradicionālajā tautiskajā stilā tematiskajā restorānā;

 - braucienu un vizināšanos zirgu kamanās ar izklaides programmu;

 - transfēru (turp un atpakaļ) uz termālajiem avotiem Termy Szaflary;

  Ieejas biļetes:

  •   Ieejas biļete Termālajos avotos saskaņā ar jūsu izvēli - 
  • Termy Szaflary: 49.00 PLN vienai personai uz 1.5 stundu standarta pakete (iespējami papildvarianti – jautāt mūsu birojā);
  •   Ieejas biļete uz skatu platformu Gubaluvka (vienai personai): 6.75 € (brauciens ar funikulieri abos virzienos + ieeja).

 UZMANĪBU!!! Tiem, kuri dodas slēpot

- Aboniments ТАТРЫ SUPER SKI pacēlājiem Polijas teritorijā: BIAŁKA TATRZAŃSKA: Bania Ski & Fun, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Horników Wierch,  BUKOWINA TATRZAŃSKA: Rusiń-Ski, KLUSZKOWCE: Czorsztyn-Ski, CZARNA GÓRA: GrapaSki, Koziniec, JURGÓW: Jurgów-Ski, SZCZAWNICA: PKL Palenica, ZAKOPANE: Polana Szymoszkowa, Harenda Wyciągi, NOWY TARG: Długa Polana, SUCHE: Ski-Suche, WITÓW: Witów-Ski vienai dienai = 95 PLN ( ~ 23.50 €) uz 4 stundām, kā arī no 16:00 akcijas cena 90 PLN uz 4 stundām (22.50 €) + ķīla par kartiņu 10 PLN ( ~ 2.50 €) divās vietās.

 

   Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

 

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 11-03-2022 23:00
Ceļojuma beigu datums 16-03-2022 4:00
Reģistrēts 11
Pieejamās vietas 37
Individuālā cena 240.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.