Klaipēda – Palanga, delfīni un “PALANGOS STINTA” festivāls

7:00 – izbraukšana no Rīgas. Ar prāmi pārceļamies uz Kuršu kāpu un mēs esam delfīnu un Kalifornijas jūras lauvu izrādē. Neparastajā laikā, kurā šobrīd dzīvojam, no šiem mīlīgajiem, gudrajiem, pārsteidzošajiem dzīvniekiem saņemsim milzīgu pozitīvu emociju lādiņu. Ko tikai viņi neprot – zīmēt, dziedāt, rotaļāties ar bumbu un ne tikai, sniegt prieku un sajūsmu kā bērniem, tā pieaugušajiem.
 
Pēc izrādes pārbrauciens uz Palangu, kur norisināsies “PALANGOS STINTA” festivāls – svētki, kas kā katru gadu norisināsies slavenajā Basanavičusa promenādē.
Šīsdienas karaliene tiešām ir stinte, kurai svētki veltīti. Svaigas, smaržojošas pēc gurķiem, nupat ceptas vai dzintaraini zeltaini nokūpinātas, garda zivju zupa, visīstākie zvejnieki un visdažādākās zvejnieku izklaides – svētku koncerts, spēkavīru sacensības enkura celšanā, zvejas laivas vilkšanas čempionāts, stinšu ēšanas sacensības.
Šeit pat, svaigā gaisā, iesakām nobaudīt kādu glāzi aromātiska karstvīna – karšto vyno, gatavotu pēc lietuviešu receptes, kā arī kādu lietuviešu nacionālo kārumu: skruzdeynas vai tradicionālo šakoti.

Svētkus parasti rotā daudzkrāsainas teltis ar suvenīru, tai skaitā ēdamu, tirdzniecību, dāvājot iepirkšanās prieku. Arī šeit, starp suvenīriem, dominē zivs kults: māla figūriņu, magnētiņu, gleznu, dzintara izstrādājumu veidā, u.t.t.

17:00 izbraukšana uz mājām.

Ceļojuma cenā iekļauts:
Brauciens autobusā
Grupu vadītāja – gida pakalpojumi
 
Papildizdevumi:
Delfinārijs: pieaugušajiem 7 €, bērniem, studentiem (ar ISIC karti) un I, II grupas invalīdiem 3,5 €;
Prāmis Klaipēda — Kuršu kāpa — Klaipēda: 3 €;
Personīgie izdevumi;
Ceļojuma apdrošināšana;

- ceļojumam nepieciešams Eiropas parauga sadarbspējīgs pret COVID vakcinācijas sertifikāts
Tiem, kuriem sertifikāta nav:
- ne agrāk kā 24 stundas pirms ceļojuma veikts antigēna SARS-CoV-2 tests
vai
- ne agrāk kā 48 stundas pirms ceļojuma veikts PCR SARS-CoV-2 tests
Norādītie testi jāveic tieši norādītajos laika sprīžos, lai ar vienu un to pašu testu varētu gan izbraukt, gan atgriezties valstī.
Dienu pirms ceļojuma nepieciešams reģistrēties vietnēs covidpass.lv un keleiviams.nvsc.lt/en
 
Lūdzam, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 12-02-2022 7:00
Ceļojuma beigu datums 12-02-2022 21:00
Reģistrēts 55
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 20.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.